مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

چرا روادید دانشجویی Student Visas؟

چرا
روادید دانشجویی Student Visas؟ از آنجا که در‌صورتی‌که می خواهید در محوطه دانش کده یا دانشکده خویش عمل کنید، جواز تحصیلی خواهید داشت .

همچنین اگر تصمیم بگیرید که می‌خواهید مطالعات خود را گسترش دهید یا برنامه طولانیتری را آزمون کنید، می توانید این عمل را انجام دهید درصورتی که جواز تحصیلی دارید . در غیر این صورت، در صورتیکه می خواهید بیش از ۶ ماه تحصیل کنید، مجاز به علم آموزی در بیرون از کانادا میباشید .

در صورتیکه تماما مطمئن میباشید که نمی خواهید در محوطه دانش کده فعالیت کنید، و شما بیش از برنامه ۶ ماهه خود مطالعه نخواهید کرد، پس نباید برای اذن علم آموزی درخواست دهید .

زمان
های در نظر گرفته نشده “مطالعات” CIC برنامه های خاصی را “مطالعات” نمی داند و به همین ترتیب هیچ مجوز تحصیلی موضوع نیاز نیست .
CIC مجوز تحصیل را برای:
پیش
دبستانی؛ زمان
های عمومی علاقه مند یا این که خودمراقبتی؛ فراگیری
از منش دور؛ یا زمان های زمینه بررسی (به عنوان مثال، در کلاس نشسته اند سوای بضاعت اعتبار برای کلاس) .
جوانان
کودکان کوچک (بسته به استان، در سن ۱۸ یا این که ۱۹ سالگی) به طور کلی نیازمند اذن تحصیلی هستند اگر آنها با والدین خویش می آیند و قصد دارا هستند در مرحله ابتدایی یا این که دبیرستان علم آموزی کنند .

با این حال، نوباوه های کوچک که در کانادا هستند، می توانند بدون اجازه تحصیلی علم آموزی نمایند فارغ از این که پدر و مادر آن‌ها مجاز به کار یا علم آموزی باشند .

مهاجرت به کانادا

براین اساس در صورتی‌که پدر و مادر بچه در کانادا می باشند اما هیچ اذن فعالیت یا علم آموزی ندارند، بچه مجاز به تحصیل خواهد بود .

در شرای والد نوباوه دارنده تحصیل یا این که اجازه کار باشد، طفل بدون اجازه تحصیلی می تواند علم آموزی نماید در صورتی‌که نوباوه در کانادا هست .

به چه شکل
می بضاعت یک بچه در کانادا بدون درخواست جواز تحصیلی قبل از ورود به کانادا در کانادا حضور داشته باشد؟
احتمال دارد یک نوباوه قبلی از ورود به مطالعه به مقدار کافی گرانقدر نباشد ولی بعد از وصال به سن ۵ سالگی در کانادا می تواند مدرسه ابتدایی را آغاز نماید .

یا ممکن است قصد نوباوه برای مطالعه در هنگام ورود به کانادا وجود نداشته باشد، اما بعدا والدین تحصیل یا این که اذن عمل را اخذ خواهند کرد .

با این حال، شما نباید CIC را گول بزنید با بیان این که فرزند شما قصد ندارد در کانادا تحصیل کند البته در واقع قصد تحصیل داراست . این سیاه بختی است و ممکن می باشد شما را از مدت کوتاهی از کانادا اخراج نماید .

“سن اکثریت” به این معنا است که یک فرد دیگر جزئی نمی‌باشد .

“سن اکثریت” در سن ۱۸ سالگی در آلبرتا، مانیتوبا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک و ساسکاچوان هست . این به این معنی می‌باشد که در صورتیکه یک شخص ۱۸ سال یا اکثر باشد، وی جزئی نیست .

سن اکثریت ۱۹ ساله در بریتیش کلمبیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند، ترانه اسکوشیا، مناطق شمال غربی، نونووت و یوکان می‌باشد . این به این معنی هست که در شرای یک شخص ۱۹ ساله یا این که بزرگتر باشد، او جزئی نمیباشد .

افراد
مشخص شده افراد خاصی که مجوز تحصیل ندارند، اینها خانواده دیپلمات ها، پرسنل دیپلمات ها، اعضای بعضا نیروهای مسلح و اشخاصی هست که ادعای حفاظت از پناهندگان را دارند .

وقتی
که اجازه علم آموزی موضوع نیاز است اگر فردی در معرض هرگونه معافیتی که در فصل قبلی ذکر نشده است، در دسترس نیست، بایستی قبل از علم آموزی در کانادا مجوز تحصیلی بگیرد .

شما می توانید اجازه تحصیلی برای تحصیل در یک دانش گاه یا این که کالج یا این که هر زمان ای از یادگرفتن های علمی، حرفه ای یا حرفه ای اخذ نمائید .

کجا
می توانم مطالعه کنم؟ شما می توانید در یک موسسه خصوصی یا دولتی در کانادا علم آموزی نمایید . با این حال، در تحقیق در مورد انتخاب خویش متعهد گردید تا اطمینان حاصل شود که آنان موسسه کیفیتی می‌باشند .

توصیه اینجانب به انتخاب یک دانشکده یا این که کالج همگانی (به عنوان مثال، به طور همگانی تأمین مالی)، درصورتی که قابلیت و امکان پذیر باشد، من اعتقادوباور دارم کیفیت خوبتر از موسسات سری میباشد (البته خیر همیشه) .

یکی دیگر از دلایل انتخاب یک موسسه دولتی (یا یک دانش گاه محرمانه که می تواند سکو را صادر کند) این می‌باشد که آنان برای عمل در محوطه دانشگاه و یا این که یک جواز عمل پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی واجد شرایط میباشند – معمولا موسسه ها خصوصی نمی کنند .

من کمی بعد از آن در موضوع عمل در بهشت و برنامه کاری کارشناسی ارشد بحث می کنم .

آموزش
علمی ویزای دانشجویی Student Visas شما می توانید اذن تحصیلی برای آموزش دانشگاهی دریافت فرمایید .

“آموزش آکادمیک” معمولا اشتغال رشته ای می‌باشد که به طور بی واسطه با یک برنامه تحصیلی ارتباط دارااست .

به طور کلی، آن را همراه با مطالعات پس از زمان دبیرستان تکمیل می کند و اغلب جزو مورد نیاز برای اخذ رتبه یا این که گواهینامه می‌باشد .

مثال هایی از آموزش های آکادمیک عبارتند از: صلح و آشتی کردن برای دانشجو یان حقوق، تعلیمات تعاونی و کارآموزی طبی .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۱:۲۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (1)