مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

آذر بانکداری در کانادا Banking In Canada

بانکداری
در کانادا Banking In Canada کانادا دارنده یکی از توانمند ترین و قابل اطمینان ترین سیستم های بانکداری در کانادا در تراز جهانی می‌باشد که بانک ها و مؤسسات مالی کانادایی در سراسر دنیا به آن دقت دارا‌هستند .
بهره برداری اکانت بانکی در کانادا گامی واجب برای برد و مهاجرت به کانادا هست . شما ممکن است به مراد اخذ حقوق و دستمزد و حقوق خود، و همینطور اجاره یا خرید مسکن، پرداخت هزینه برای گاز و برق، دریافت یک خط گوشی تلفن و خیلی بیشتر، به اکانت فردی خویش نیاز خواهید داشت .

مجال
را برای کسب اطلاعات عمده در موضوع بانکداری در کانادا در بخش های زیر به کار گیری کنید:
تعیین
یک بانک بهره‌برداری
اکانت بانکی امنیت
خزانه ها خدمات
بانک کلمه
نامه بانکداری
گزینش
یک بانک تعیین بانک در ابتدا به لحاظ می برسد غالبا به حیث می رسد، البته مقداری تحقیق می تواند در تصمیم گیری صحیح یاری کند . کانادا دارای یک‌سری بانک ملی می‌باشد که دارای دفتر ها و شاخه ها در بخش اعظم شهرهای کانادا، و همینطور بانک های ناحیه ای، اتحادیه های اعتباری و خزانه های بین المللی میباشد . اکثر بانک های کانادا سرویس ها با کیفیت شبیه مثل بانکداری آنلاین و دستگاه های بانکی اتوماتیک را ارائه می دهند و بسیاری از برنامه های دارای اهمیت برای جدید واردین، که با هدف های مختص جدید وارد می شوند، ارائه می دهند .

گذشته از تصمیم گیری بر روی یک بانک، ممکن می‌باشد بخواهید که شاخه های مطلوب برای منزل و محل کارتان و ساعت کاری آن ها و هم تولیدها مالی آنان که با ترجیحات بانکی مطابقت دارند مطلوب باشد .

مهاجرت به کانادا

بهره‌برداری
حساب بانکی بهره‌برداری حساب بانکی در کانادا راحت هست و مورد های متعددی برای شما وجود داراست . بیش از ۱۰۰ بسته اکانت بانکی مصرف کننده برای گزینش بیش از ۲۰ بانک در سراسر مرزوبوم وجود دارااست . برای گشوده کردن یک حساب کاربری، به فردی که در تعیین شخصی خویش هستید، مراجعه کنید و اسنادی را که ثابت کرده اید ارائه دهید . احتمال دارد که دو قطعه با اهمیت شناسایی قضیه نیاز باشد . همچنین ممکن می باشد درخواست برای گشوده کردن یک حساب آنلاین در اینترنت تارنما خزانه .

در
کانادا، شما مجاز به باز کردن یک حساب بانکی فردی چه بسا اگر:
شغل
ندارید پول ندارید تا حساب خویش را بسنجید .
سکو
بندی اعتباری ضعیف داشته باشد و / یا پیش از این ورشکست شده اند .
انواع دارای اهمیت اکانت های بانکی موجود عبارتند از اکانت های حسابرسی و حساب های پس انداز و سرمایه گذاری . اکانت های چک کردن کاربران را برای نوشتن ارزیابی ها فعال می کند و معمولا شامل به کارگیری از یک کارت بدهی می شود . در‌صورتی‌که کارفرمای شما از سپرده های دستمزد بازنشستگی به کار گیری می نماید اکانت حسابرسی ضروری هست . بخش اعظم خزانه ها از شما می خواهند که با به کار گیری از یک حساب چک، با هزینه های ماهانه بسته به تعداد معاملات مجاز، اعمال شود .

حساب های ذخیره سازی و سرمایه گذاری به کاربران امداد می نماید که پول خویش را صرفه جویی کنند . این حسابها معمولا نسبت به ارزیابی کردن حسابها فیض بالاتری دارا‌هستند . دولت کانادا همینطور تعدادی از حساب های پس انداز ثبت شده را برای تأمین پس انداز های ذیل پوشش مالی که در بانک های کانادا مثل برنامه های پس انداز بازنشستگی بازنشستگی (RRSPs)، برنامه های پس انداز تحصیلی ثبت گردیده (RESPs)، برنامه های پس انداز گردیده تصویب نام ناتوانی (RDSPs) و حسابهای ذخیره مالیاتی مجانی (TFSAs) .

امنیت
خزانه ها شما می توانید پول خویش را با بانک های کانادا آسان نگه دارید چون آن ها موسسات به خیر و خوبی مدیریت، سرمایه گذاری خوب و مطلوب هست . در مورد ها دوچندان غیرقابل تصور از باخت خزانه در کانادا، سپرده ها در حساب های پس انداز و ارزیابی شما تا ۱۰۰،۰۰۰ دلار کانادا تا وقتی که خزانه عضو شرکت بیمه سپرده کانادا (CDIC) هست نگهداری می شود . CDIC یک شرکت تاجیک است که در سال ۱۹۶۷ با انگیزه ارائه بیمه سپرده و ثبات به سیستم مالی مرزو بوم ساخت شد .

سرویس ها
خزانه


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۵:۳۶ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)