مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

رتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸

در این مطلب سعی داریم مرتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸ را ابلاغ نماییم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با این دانشگها آشنا شوید و بتوانبد برای مسافرت به کانادا در صورت نیاز به انتخاب یک دانشگاه شایسته ترین آیتم را تعیین نمایید . 

مهاجرت به کانادا
۱٫دانشگاه تورنتو کالج تورنتو که در سال ۱۸۲۷ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی می باشد که در محفظه شهری شهر تبارک تورنتو (محدوده جمعیت ۱۰۰۰۰۰۰-۵۰۰۰۰۰۰ ساکنان) واقع در انتاریو واقع گردیده می باشد . دانشکده تورنتو (UofT) رسما دارای اعتبار و یا بوسیله وزارت فراگیری و رویش و بسط مهارت ها شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: بیش از ۴۵،۰۰۰ علم آموز) موسسه فراگیری خوب مقدماتی . دانشکده تورنتو (UofT) زمان های آموزشی و برنامه های آموزشی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی خوب نظیر گواهی لیسانس، سند کارشناسی، سند دکتری در موضوع های متعدد ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطح ها مرحله UniRank و قضیه های ماتریس مطالعه ذیل دیدن کنید . متقاضیان در بین المللی واجد موقعیت درخواست تصویب نام می باشند . 
۲٫دانشگاه بریتیش کلمبیا دانش کده بریتیش کلمبیا، تاسیس در سال ۱۹۰۸، یک موسسه غیرانتفاعی همگانی میباشد که در محفظه شهری شهر بزرگ ونکوور واقع گردیده می‌باشد (جمعیتی در بین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، بریتیش کلمبیا . این موسسه دارنده مدارس دانشگاهی در مکان های زیر است: Kelowna . دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) به طور رسمی معتبر و یا این که شناخته گردیده توسط وزارت یادگرفتن و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا (UBC) مضاعف تبارک (محدوده تصویب نام UniRank: 40،۰۰۰-۴۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش خوب میباشد . دانش کده بریتیش کلمبیا (UBC) عصر های آموزشی و برنامه هایی را که به رسمیت شناخته گردیده مدارک عالی تحصیلی نظیر دوره های پیشین از مدرک مدرک لیسانس (به تیتر مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا این که مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، سند دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی . برای جزئیات بیشتر، از سطح های سطح UniRank و موضوع های ماتریس مطالعه زیر دیدن فرمائید . این موسسه یادگرفتن عالی ۱۱۰ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی می باشد که بر پایه امتحان های ورودی و رکورد تحصیلی و نمرات تحصیلی دانش آموزان میباشد . محدوده نرخ قبول ۴۰-۵۰٪ می‌باشد که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور میانگین ​​است . درخواست کنندگان میان المللی واجد شرایط درخواست ثبت اسم می باشند . 
۳٫دانشگاه واترلو دانش کده واترلو، تاسیس شده در سال ۱۹۵۷، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محوطه شهری شهر گرانقدر واترلو واقع شده هست (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو . به طور رسمی دارای اعتبار و یا این که به وسیله وزارت یادگرفتن و پرورش و مهارت های توسعه، انتاریو، دانشکده واترلو (UW) بزرگ (محدوده تصویب اسم UniRank: 25،۰۰۰ – ۲۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش خوب مقدماتی میباشد . کالج واترلو (UW) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که به رسمیت شناخته شده رتبه های تحصیلات خوب مثل مدرک مدرک لیسانس در قضیه های متعدد تحصیل می‌باشد . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه تحت دیدن نمائید . درخواست کنندگان در بین المللی واجد حاین نام مجاز نمی باشد . درخواست ثبت نام می باشند . 
۴٫دانشگاه مک گیل کالج مک گیل، که در سال ۱۸۲۱ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محفظه شهری شهر گران قدر مونترال واقع گردیده هست (جمعیت ۱،۰۰۰،۰۰۰-۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکنان)، کبک . این مؤسسه همینطور دارنده دفتر ها شاخه در مکان های زیر است: Ste . آن درباره ی Bellevue . به طور قانونی تأیید شده و یا به وسیله وزارت فراگیری و پرورش و سازمان فراگیری عالی، Québec (وزارت فراگیری و رشد و تحصیلات عالی، کبک)، دانش گاه مک گیل فراوان بلندمرتبه (محدوده ثبت نام UniRank: 30،۰۰۰-۳۴،۹۹۹ علم آموز) بالاترین مدارک تحصیلی موسسه آموزشی . دانش گاه مک گیل عصر های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده مدارک خوب تحصیلی مثل دوره های قبلی از گواهی مدرک کارشناسی (به تیتر مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدرسه های تحصیلات تکمیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، سند کارشناسی، سند دکتری در زمینه های متعدد تحصیلی ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطوح مرحله UniRank و مورد های ماتریس مطالعه زیر دیدن نمایید . این موسسه یادگرفتن خوب ۱۹۷ ساله دارنده یک سیاست پذیرش انتخابی می‌باشد که بر اساس امتحان های محل ورود و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است . دانشجوها بین المللی می توانند درخواست ثبت اسم کنند . 
۵٫دانشگاه سیمون سردخانه


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۲۰:۰۳ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)