مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

برنامه مهاجرت استانی -اونتاریو کانادا

فارغ
این نام مجاز نمی باشد .حصیلان PhD درصورتی که شما از یک عدد از دانشگاههای دولتی اونتاریو در عصر PhD فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شده اید، می‌توانید واجد حاین نام مجاز نمی باشد . برای مبادرت از جریان فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان PhD مدل دانشجو ها در بین المللی فرصتهای اونتاریو شوید .

فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان PhD اونتاریو نیازی به سفارش کاری ندارند .

برای
مبادرت از طریق جریان فارغ این نام مجاز نمی باشد .جصیلان PhD فرصتهای اونتاریو، دانش جو باید موقعیت زیر را داشته باشد:
از
یک عدد از برنامه های PhD موجود در استان اونتاریو فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شده باشد یا همه نیازهای برنامه تحصیلی را با برد به اتمام رسانیده باشد .
(تکمیل زمان کاری مربوط به علم آموزی و دفاع پیروزی آمیز از پایان نامه) و: دست‌کم دو سال از دوره PhD خود را در یکی از دانشگاههای دولتی اونتاریو کامل کرده باشد .
حداکثر دو سال بعد از دریافت گواهی PhD خود اقدام کند .
در شرای
در کانادا باشد، موقعیت رسمی داشته باشد دانشجو یان میتوانند نیز از درون و نیز از خارج کانادا برای این برنامه مبادرت کنند .
فارغ
این نام مجاز نمی باشد .حصیلان دوره کارشناسی ارشد اگر شما از یکی از دانشگاههای دولتی اونتاریو در دوره کارشناسی ارشد فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شده اید، یا به زودی تحصیلاتتان به اتمام میرسد، میتوانید واجد حاین نام مجاز نمی باشد . برای اقدام از جریان فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان کارشناسی ارشد جور دانشجویان میان المللی فرصتهای اونتاریو گردید .

فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان زمان کارشناسی ارشد اونتاریو نیازی به پیشنهاد کاری ندارند .

مهاجرت به کانادا

برای
اقدام از شیوه جریان فارغ این نام مجاز نمی باشد .جصیلان کارشناسی ارشد فرصتهای اونتاریو، دانشجو می بایست موقعیت پایین را داشته باشد:
قصد معاش و کار در کانادا داشته باشد .
از یک عدد از برنامه های کارشناسی ارشد مو جود در استان اونتاریو فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شده باشد .
یک زمان دستکم یک ساله را به چهره تمام وقت بدون نقص کرده باشد .
حداکثر دو سال سپس از دریافت سند کارشناسی ارشد خود، و یا این که طی آخرین ترم تحصیلی اقدام نماید .
بومی کانادا باشد .
وضعیت اقامت قانونی داشته باشد . ( به تیتر مثال ویزای دیدار، عمل یا این که تحصیل داشته باشد .)
سطح علم زبان بالایی در یکی از زبانهای قانونی کانادا داشته باشد .
( برای انگلیسی – IELTS – امتحان همگانی با امتیاز ۷ یا این که بالاتر)(برای لهجه فرانسه – TEF – با امتیاز ۵ یا بالاتر( پس انداز و درآمد کافی برای امرار معاش خود و خانواده داشته باشد .
در دو سال پیشین دستکم یک‌سال در کانادا معاش کرده باشد .
واجد
حاین نام مجاز نمی باشد . بودن کارفرما شرکتهایی
که برای فرصتهای اونتاریو درخواست می دهند باید:
دارای
حداقل سه سال سوابق عمل فعال تجاری باشند (تعاونیها، شرکت با مسئولیت محدود و شراکت های شخصی) دارنده دستکم ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار فیض ناخالص برای آخری سال مالی باشند (برای شرکتهای درون حوزه‌ شهر والا تورنتو GTA) و یا دارای حداقل ۵۰۰,۰۰۰ دلار سود ناخالص (برای شرکت های بیرون از GTA ) باشند .
دارنده دست‌کم ۵ کارمند تمام وقت همیشگی (برای شرکت ها باطن GTA) یا این که حداقل سه کارمند تمام وقت (شرکتهای خارج از GTA) باشند .
محل شرکت در اونتاریو باشد، جایی که درخواست کننده سرگرم به کار خواهد شد .موسسه حقوقی ما با وکلای غیر اهل ایران پیش کسوت می‌توانند شما را در این مسیر موعظه نمایند .موسسه
حقوقی پاد : ۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱-۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۸


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۵:۴۷ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)