مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

امروز در کانادا کار کن! ۴۰۰ شغل فصلی جدید در بانف

امروز
در کانادا فعالیت کن! ۴۰۰ شغل فصلی نو در بانف کار در کانادا هیچ وقت نباید کسل کننده باشد، هنگامی که در Banff با کوه های برفی کوه و صنعت گردشگری پرطرفدار کار می فرمایید .

از آشپز، سرور رستوران و پرسنل خرده فروشی، این منطقه در حالا آنالیز ۴۰۰ کارمند جدید برای کارهای بهار و فصل تابستان در بانکف می‌باشد .

بیش از ۲۷ هتل حوزه‌ ای، رستوران و مغازه های خرده فروشی پس از ۱۵ درصد بخش اعظم کارمندان نسبت به آنها در سال ۲۰۱۷ استخدام شده می باشد . هتل ها در منطقه قصد دارا هستند تا شغل فصلی خود را در بنف در ژوئیه و اوت ۲۰۱۹ رویکرد اندازی کنند .

میشل دوفرسن، مدیریت راس منابع انسانی در بانف، گفت: “برخی از این افراد، درصورتی که مطلوب باشند، می توانند برای یک شغل درخواست و استارت هفته آینده شوند .”

جنیفر روولف، رئیس مسئول منابع انسانی شرکت بنف، ذکر کرد که شرکت وی به طور معمول ۳۰۰ کارگر فصلی را برای بهار و فصل تابستان استخدام می نماید تا با تقاضای فصلی ادامه یابد .

با قدردانی از پای کوبی های ۱۵۰ ساله کانادا در سال ۲۰۱۷، تعداد گردشگران بازدید کننده از بانف ارتقاء یافته می‌باشد . پارک ملی بنف در سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ ارتقا ۲۰۰،۰۰۰ بازدید کننده جدید را نشان می دهد .

چقدر
شما می توانید برای یک عمل فصلی در کانادا بپردازید؟ پیاده
روی با مربی در کوه
خوب، این بستگی به کار شما در استخدام دارد . برای دستمزد پایه، آلبرتا نرخ های دیرین خویش را از ۱۳:۶۰ دلار در ساعت به ۱۵ دلار در ساعت از ۱ اکتبر ۲۰۱۷ ارتقاء داده است .

بنف با نبود نیروی فعالیت در نقطع ی عطف تورهای فصلی مواجه بوده است، که باعث به بیش از ۱۰۰،۰۰۰ ساعت مازاد اضافه کاری به کارکنان میهمان نوازی در بانف در سال ۲۰۱۶ شد .

مهاجرت به کانادا

در صورتیکه شما تعجب فرمائید که چه میزان می توانید برای یک فعالیت فصلی در کانادا کسب کنید، اضافه کاری مطلقا یک استدلال با اهمیت است، زیرا پرسنل با طولانی تر کاری ۱٫۵ برابر اکثر می نمایند .

چه
چیزی باید بدانید زمانی که شما در بخش مهمانداری در کانادا عمل می کنید
شغل ها
تابستانی در کانادا barista کانادایی ها درصورتی که در یک رستوران یا هر عمل خاصی که مشتریان می توانند نشان دهند که با سرویس ها شما شادمان می باشند عمل می کنند، می توانید ارشادوراهنمایی های فراوان نیکی داشته باشید .

برخلاف برخی از کشورها، کانادایی ها حداقل ۱۵-۲۰٪ را به خویش جلب می کنند . خوش شانسی آن‌ها با سرویس ها شما بالاترمی رود ؛با ارشادوراهنمایی می توانید کسب درآمد داشته باشید .

برای
انجام برخی از پول مازاد می بایست چه کاری را انجام دهید؟ چرا همت نکنید:
رانندگی؛
تحویل
غذا؛ آرایشگر؛
متصدی
یا وایترون؟
چه
کسی استخدام می کند؟ آشپز
جوان آشپزی آماده می کند
در اینجا یک لیست از شرکت ها و کسب و کار ها در جستجوی کارمندان تازه برای پر کردن شغل در Banff برای سال ۲۰۱۹ است .

بوستان
کانادا؛
بروستر
سفر؛
فصل بهار
Fairmont Banff؛
کوه
نوردی Rocky؛
بنف
هتل محل اقامت؛
خدمت
کتانی ناحیه Fairmont؛
Rimrock
Resort؛
خلیج
هادسون؛
دریاچه
لوئیس؛
ورزش
حیرت انگیز؛
بانف
ماجراهای نامحدود
سیستم
مربی مربی ملی؛
ماریوت؛

قایقرانی
Chinook؛
ریشه
ها؛
Sunshine
Village Corporation؛ و
Num
Ti Jan Lodge، سیمپسون
در صورتیکه Banff مقصد مناسب برای شما نیست، مورد دیگری در فاصله ۲۵ دقیقه وجود داراست – شهر کانمور . این شهر ناتنی در پای اسکله ها نشسته است، در‌صورتی‌که چه نه چندان درگیر به تیتر Banff، Canmore برای خویش فراوان خوب می باشد .

بنابراین در صورتیکه شما به دنبال یک آرامش و آرام خیس هستید، چرا به فعالیت در Canmore نگاه نکنید .

جابز
در کنmore برای عمل فصلی در بهار و فصل‌تابستان ۲۰۱۸ شهر
خیره کننده کانمور، آلبرتا، BC
مارک؛

بهار
کریک؛
تاپس

Silvertip
Resort؛ و
باشگاه
گلف Canmore
چه طور
در کانادا کار کنیم شما می توانید یک ویزای کار تعطیلات در کانادا را آزمون نمائید . برای ویزای کار تعطیلات سهل وآسان میباشد . این روادید به مدت دوازده ماه شما را به طور رسمی در زمان تعطیلات خود در کانادا بگذرانید و کار می نماید .

از یک کارفرمای عمل خسته گردیده اید؟ بدون نگرانی شما می توانید چندین کارفرمای با این ویزا داشته باشید .
شما می توانید در کانادا هر کجا که بخواهید کار فرمایید و در هر استان ای که تعیین می کنید!
مهاجرت یه خرده به کانادا را ببینید و ببینید که این سرزمین عالی و زیبا می تواندکار به شما بدهد . ویزای اقامت کار شما اذن می دهد تا هر استان و قلمرو در کانادا را ملاحظه کنید .

به علاوه، شما چه بسا گذشته از اعطای درخواست کار سفارش نمی دهید! تنها به خاطره داشته باشید که مجبور می‌باشید در بین ۲۰ تا ۳۰ سال داشته باشید .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۱:۵۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)