مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

نحوه ی رزومه کاری نوشتن به کارفرمای کانادایی Resume Writing

طریق
ی رزومه کاری نوشتن به کارفرمای کانادایی Resume Writing سفر به کانادا و شروع کار شما در کانادا می تواند یک فعالیت دشوار و سنگین باشد، البته او‌لین گام این میباشد که یک رزومه قتل کننده را به شما یادآوری کند و به شما یاری کند روی فعالیت خود رویاهای خویش تمرکز فرمایید . این موعظه های بالا را دنبال نمایید و هیچوقت اشتباه نخواهید کرد .

کوتاه نگه داشتن آن: هیچ کارفرمای احتمالی نمی‌خواهد بیش از ۲ ورقه یک CV را بخواند، پس آن را بی آلایش نگهدارید و جزئیات مازاد را کاهش دهید .
رزومه خویش را سفارشی کنید: هر فعالیت آتی نگر به دنبال چیزی متعدد است، بدین ترتیب رزومه خویش را بایستی تغییر تحول دهید تا مهارت های منحصربه‌فرد به شخص خویش را پر رنگ کند که دقیقا به عبارتی چیزی را که برای آن عمل یگانه نیاز می باشد را نشان می دهد .

مهاجرت به کانادا
از لغات اساسی به کار گیری کنید: اکثر کارفرمایان بر روی CV خود نگاه می کنند، پس چرا آنها را با لغت ها دارای اهمیت که توجهشان را جلب می کنند، سهل و آسان نمی نماید . به عنوان نکات اصلی خویش از تیتر هایی مانند «نکات پر رنگ مدارک»، «تجربه حرفه ای» و «آموزش» به کار گیری فرمایید .
تمرکز بر روی قالب بندی: یک CV شسته و رفته، صریح و درست می تواند یک عدد از وسیع ترین میزان دارایی های شما باشد . اطمینان حاصل کنید که فونت های شما یکسان هستند، شما از به عبارتی سبک امتیاز گلوله استفاده می نمایید و تمام محتوا نیز سطح گردیده می‌باشد . مهم‌ترین نکته این می‌باشد که اطمینان حاصل شود که خطاها املایی در هر ورقه شما وجود ندارد . کلید این است که دستکاری نمایید و شخص دیگری را انتخاب فرمائید تا فعالیت خویش را پیش از ارسال هر چیزی انجام دهید .
فعالیت داوطلبانه، به علاوه: کارفرمایان کانادایی به خصوص دوست دارا هستند که ببینند که شما وقت خویش را به یک استدلال گرانبها یا دو ساله داوطلب کرده اید .
چند واژه و کلمه را تعویض کنید: از قرار دادن عبارات «CV» یا «Resume» در بالای کاغذ خویش اجتناب فرمایید .
استفاده از رسانه های اجتماعی: کارفرمایان دوست دارا هستند به نمایه های رسانه های اجتماعی خود، به ویژه ورقه LinkedIn خویش که باید نقاط عطف کلیدی خود را پر رنگ کنند، به دنبال آن می‌باشند . متأسفانه آنان دوست دارا هستند که نگاهی به صفحه ها صورت بوک و توییتر شخصی خود داشته باشند، براین اساس همیشه باید از آنچه که در ورقه قابل دسترس هست اطلاع داشته باشید . هر عکس رودربایسی آور و پیام های خنده دار نباید به تیتر یک تیک در برابر شما به کارگیری شود .
یک آدرس آدرس اینترنتی را وارد کنید: آدرس نشانی اینترنتی تماس شما بایستی حرفه ای باشد، بنابراین اسم مستعار و نشانی های مزاحم را خالی بگذارید .
حضوری مراجعه کنید: در‌صورتی‌که یک کارمند آینده نگر می خواهد مراجع شما را ببیند، این باید در چهره درخواست درخواست شود .
نشان
دهید که می خواهید یک فعالیت رشته ای بسازید: بخش اعظم کارفرمایان می خواهند افرادی را که برهه زمانی بازه قابل مراعات ای در شرکت خویش می گذارند استخدام کنند، به این ترتیب نمی بضاعت ذکر کرد که شما در یک سال گشت و یا این که ۱ ساله فعالیت می نمایید ” این ۱۰ موعظه را دنبال فرمایید و شما رزومه ای به سبک کانادایی خواهید داشت که تضمین می نماید که شما از سایر متقاضیان بی تفاوت باشید .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۱۵:۲۷ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)