مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

آخرین مرحله از پرونده مهاجرت قبل از صدور ویزا (بررسی پیشینه)

ارسال گردیده در رویکرد های مسافرت به مرزوبوم کانادابرچسب ها اقامت،کانادا،،ممنوع الورود،مهاجرت به کانادا نهایی سطح از پرونده مسافرت گذشته از صادر شدن روادید (بررسی پیشینه) جدا از برنامه و رویه مهاجرتی شما ،قبل از صادر شدن روادید شما دولت کانادا می بایست مطمئن شود که شما ممنوع الورود نیستید . شخص متقاضی روادید یا این که هر شخص متعلق وی (همسر،فرزند ) چه با او یاور باشند یا نباشند،اگر ممنوع الورود باشند فرد مورد لحاظ اذن ورود به کانادا را ندارد و پرونده های او مردود خواهد شد . 

مهاجرت به کانادا
اداره سفر کانادا معمولا از دو حیث ممنوعیت ورود اشخاص را مسئله محاسبه قرار می دهند که عبارتند از: ۱٫ممنوعیت ورود به جهت سوابق جنایی یا این که اندرز میکرد .دعوت شدگان .ن .ی .تا زمانی که .ی طبق اصول موجود ۳۴،۳۵،۳۶،۳۷ در ضابطه سفر کانادا ۲٫ممنوعیت ورود به جهت مسائل بهداشتی و طبی طبق اصل ۳۸ ضابطه مسافرت کانادا در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که در سابقه جنایی و اندرز میکرد .م .ن .ی .تا وقتیکه .ی فرد موردها منفی ثبت شده باشد فرد را ممنوع الورود می کنندو روادید برای وی صادر نمی شود .گهگاه نیز از وی برای گفتگو دعوت گردیده و توضیح مراد می شود ،سپس تصمیم لازو جهت صدور روادید گرفته می شود . 
افسر سفر برای حصول اطمینان کافی از منابع خارجی مانند پلیس فدرال کانادا،اداره گمرک،همین طور سازمان اندرز میکرد .م .ن .ی .تا هنگامی که .ی کانادا داده ها اخذ می کند . 
این مرحله که نسبتاً با مرحله مدیکال مقدمه می شود معمولا میان چند هفته تا یکسری ماه زمان می پیروزی . 
آنگاه از رد کردن این سطح به خوبی و خوشی،افسر مسافرت روادید شما را صادر می نماید و معمولا اعتبار ویزا از زمان صدور تا ۱ سال انجام معاینات مدیکال می‌باشد .البته این زمینه دائمی نمی باشد و به حیث و تصمیم افسر مهاجرت بستگی داراست . 


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۵:۵۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)