مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

مهاجرت ساده و سریع برای هنرمندان و ورزشکاران

هجرت بی آلایش و پر سرعت برای هنرمندان و ورزشکاران در صورتی که حداقل ۲ سال در ۵ سال پیشین به فعالینهای هنری یا ورزشی درگیر بوده اید، ممکن است واجد شرایط یکی از سریعترین و معمولی ترین روشهای مهاجرتی کانادا می باشید . 

مهاجرت به کانادا
در این مقاله عملکرد گردیده میباشد به طور خیلی خلاصه به همه نکات دارای اهمیت در ارتباط با برنامه خوداشتغالی فدرال بپردازیم تا به راحتی تشخیص دهید که آیا این برنامه برای شما مطلوب میباشد یا این که خیر . این مقاله موردها ذیل را پوشش میدهد: گروههای شغلی که می‌توانند از این برنامه اقدام کنند توصیف کلی برنامه و توصیف خوداشتغالی سیستم امتیازی برای برنامه فرآیند محاسبه پرونده و بازه زمان رسیدگی فاکتورهای اساسی برای پیروزی در این برنامه گروههای شغلی که می‌توانند از این برنامه اقدام کنند به رخ کلی هدف از برنامه خویش اشتغالی جذب کسانی می باشد که توان و قصد ایجاد یک فعالیت در کانادا و ایجاد درامد و تامین هزینه های زندکی خود و وابستگانشان داشته باشند . متقاضیان خوداشتغال در این برنامه محدود به گروهای شغلی پایین میباشند: هنرمندان و دست اندرکاران حرفه های فرهنگی و هنری ( هنرمندان، نویسندگان، موسیقیدانان، هنرپیشگان، …) ورزشکاران و دست اندرکاران رشته های ورزشی ( ورزشکاران، داوران، مربیان و…) و کشاورزان و دامداران با سابقه مدیریت کشاورزی . ولی در این مطلب بخش اعظم به دو گروه بالا (هنرمندان و ورزشکاران پرداخته میشود) توصیف کلی برنامه و تعریف خوداشتغالی افراد واجد موقعیت بایستی در عصر ۵ سال پیشین از اقدام و ارسال پرونده، سوابق در فن خود (در ۲ مجموعه هنرمندان و ورزشکاران) با یکی از حاین نام مجاز نمی باشد . زیر داشته داشته باشند . 
دست‌کم ۲ سال سوابق کار به رخ خود اشتغال – به این معنا که از این خط مش کسب درامد کرده باشند دست‌کم ۲ سال سوابق هنری-فرهنگی یا این که ورزشی در مرحله برجسته جهانی ترکیبی از دو وضعیت بالا (از هر حاین نام مجاز نمی باشد . دست کم ۱ سال) برای مجموعه کشاورزی نیز درخواست کننده باید حداقل ۲ سال سابقه در مدیریت یک مزرعه داشته باشد . 
در ادامه این مقاله توضیحات و داده ها دقیقتری در قضیه موقعیت یک شخص خوداشتغال داده خواهد شد . 
سیستم امتیازی برای برنامه سیستم امتیازی این برنامه زیاد سهل و آسان الوصول میباشد و معمولا افراد برای کسب امتیاز واجب مشکلی ندارند . در این راه و روش کسب امتیاز از زبان ناخواسته نیست و در صورتیکه مجموع امتیازات سوای امتیاز گویش به حد نصاب برسد نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد . حداکثر امتیازی که میتوان کسب کرد ۱۰۰ و امتیاز قبولی تنها ۳۵ هست . 
جهت مشورت کردن حقوقی با ماتماس بگیرید .۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱ 
فرایند نظارت پرونده و برهه زمانی بازه زمانی رسیدگی میانگین زمان چک پرونده های خویش اشتغالی فدرال بر شالوده آنچه در تارنما اداره سفر اعلام گردیده میباشد بیش از یکسری سال هست . اما تجربه یکی دو سال اخیر نشان میدهد که برهه زمانی محاسبه پرونده ها زیاد سریع است و در برخی موردها کمتر از یک سال نوبت ارزیابی پرونده ها فرا می‌رسد . پس از از اینکه دولت فدرال کانادا همه پرونده های گروههای دیگر مهاجرتی یعنی اسکیلد ورکر را در سال ۲۰۱۲ و متعاقب آن در سال ۲۰۱۴ پرونده های گروههای سرمایه گذاری و کارافرینی را در یک اقدام ضد بشری بست، این اقدام صرفا به نفع تنها برنامه بازمانده یعنی خوداشتغالی شد . به این ترتیب با حذف تعداد زیادی پرونده در ۳ تیم مهاجرتی قابلیت و امکان نظارت سریعتر مجموعه خوداشتغالی مهیا آمد . 
ولی بر پایه جور و وضعیت یک پرونده مهاجرتی مجموع کل مدت ارزیابی یک پرونده از ابتدا تا زمان تصمیم گیری پایانی می تواند گوناگون باشد ولی بر پایه تجربه اخیر بهترین تخمین حدود ۲ سال می‌باشد . 
جهت مشورت حقوقی با ماتماس بگیرید .۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱ 
روند نظارت پرونده به این رخ است که آغاز پرونده به سازمان مسافرت در کانادا ارسال می گردد . پس از محاسبه و تائید نخستین شماره فایل صادر می گردد و پرونده به محل کار روادید ذی‌ربط ارجاع می شود . پس از وصال نوبت چک تقاضای به روز رسانی پرونده خواهد شد . برای تصمیم گیری روی پرونده در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که نیاز به گفتمان باشد، متقاضی به رای زنی دعوت خواهد شد . در بسیاری موارد نتیجه گیری روی پرونده فارغ از رای زنی نیز گرفته میشود و نهایتا پس از بررسیهای امنیتی و انجام آزمایشات طبابت روادید صادر می گردد . 
فاکتورهای کلیدی برای پیروزی در این برنامه منابع مالی – هر چندین میزان سرمایه برای برنامه خداشتغالی تعریف نشده می باشد البته به چهره کلی هر چقدر منابغ مالی شما دربرگیرنده منابع نقدی و غیر نقدی اکثر باشد، احتمال پیروزی شما فراتر می باشد . میزان دست‌کم سرمایه قضیه نیاز در مرتبه نخستین بستگی به جور کار هنری، فرهنگی یا ورزشی شما دارد و طرحی که برای فعالیت خوداشتغالی در کانادا برای شما ارائه خواهد شد . به عنوان نمونه در صورتی‌که عمل خوداشتغالی شما به عنوان یک ترجمه کننده و یا ویراستار و ارائه میشود، نیاز شما محدود به داشتن یک کامپیوتر که آن را هم می توانید از مرز و بوم خود به کانادا بیاورید و ممکن است نهایتا نیاز به یک سرمایه جزیی برای تبلیغات داشته باشید . اما درصورتی که برای انجام کار خویش نیاز به یک آتلیه داشته باشید و یا این که نیاز به تبلیغات بیشتر، تهیه و تنظیم وسایل گران ارزش و یا استخدام اشخاص داشته باشید، به سرمایه بالاتری احتیاج خواهید داشت . 
علاوه بر سرمایه زمینه نیاز برای اجرای طرح خوداشتغالی خود در کانادا بایستی سرمایه کافی که کفاف مخارج شما و وابستگان شما را دست کم به بازه ۶ ماه می دهد را داشته باشید . این مقدار سرمایه بایستی به چهره نقدی (حساب بانکی) قابل ارائه باشد و حدود ۱۲۰۰۰ دلار برای درخواست کننده دارای اهمیت و ۳۰۰۰ دلار برای هر فرد وابسته می باشد . 
سابقه خود اشتغالی – اثبات این‌که شما به تیتر یک فرد خود اشتغال کسب درامد کرده باشید یک فاکتور فراوان اصلی در پیروزی شما خواهد بود . در امدی که از این رویکرد بدست آورده اید باید قابل ارائه از روش مدارک کافی و رضایت بخش برای دست کم ۲ سال در ۵ سال گذشته باشد . البته اهمیت این قضیه در صورتی که یک هنرمند یا این که ورزشکار پررنگ در مرحله جهانی بوده باشید وجود نخواهد داشت . البته با دقت به این که توصیف برجستگی در مرحله جهانی بر اساس تشخیص افسر مسافرت و تماما نظری خواهد بود، توصیه می شود در هر رخ درامد خوداشتغالی شما ارائه شود . دقت کنید که درامدهایی که از راههای دیگر کسب کرده باشید و عمل فرهنگی، هنری و ورزشی شما صرفا به رخ تفننی و غیر فن ای بوده باشد مورد پذیرش قرار گرفته نخواهد شد . به عنوان مثال درصورتی که هنرمندی باشید که در دانشگاه مشغول درس دادن هستید، سابقه استخدامی شما در حیث گرفته نخواهد شد . افرادی که زیر استخدام موسسه ای (مثلا صدا و سیما) میباشند و درامد خود را با سابقه بیمه تامین اجتماعی توسط صاحب کار ارائه می کنند واجد موقعیت خود اشتغالی نیستند . 
برای تشخیص بهتر اینکه آیا خوداشتغال می‌باشید یا این که خوبی میتوانید به سوالهای پایین جواب دهید: تا چه حد در فعالیتهای خویش غیر وابسته میباشید و در ارتباط با کاری که برای کارفرماها و مشتریان خود انجام میدهید تا چه حد تصمیم گیری میکنید؟ آیا برای انجام فعالیتهای خویش میتوانید به انتخاب خویش اشخاص دیگری را به عمل بگمارید؟ وسایل و امکانات قضیه نیاز و مسئله استعمال شما وابسته به خودتان است؟ آیا برای انجام فعالیت خویش هزینه می کنید (مثلا تبلیغات) و ریسک مالی (مثلا جریمه عدم انجام کار) دارید؟ هر یک‌سری دست کم سوابق کاری موضوع نیاز برای این برنامه تنها ۲ سال است، ولی این سابقه هر چقدر بیشتر باشد خوبتر می‌باشد . تصمیم گیری در زمینه این که ایا شما بعدا در کانادا به عنوان یک فرد خوداشتغال پیروز خواهید شد یا این که نیکی به میزان تجربه و مهارتهای شما بستگی دارد . 
توان خویش اشتغالی در کانادا – علاوه بر فاکتورهایی که بر پایه توصیف خوداشتغالی تحلیل می شود و قبلا توضیح داده شد، این مسئله در حیث گرفته خواهد شد که آیا بعد از آن از ورود به کانادا بضاعت ادامه فعایت خوداشتغالی را خواهید داشت یا این که خیر . در این رابطه سن شما قادر است فاکتور مهمی در حیث گرفته شود . در‌صورتی‌که نزدیک سن بازنشستگی باشید خصوصا برای فن های ورزشی ممکن است قابلیت کار به عنوان ورزشکار فن ای نخواهید داشت و طرح شما بایستی به عنوان مثال به تیتر مربی مطرح شود . و یا این که به عنوان مثال در صورتیکه به عنوان ویراستار و مشاغلی که در کانادا نیاز به دانش بالای گویش دارد، این مسئله در حیث گرفته خواهد شد و ارائه مدرک زبان تعیین کننده خواهد بود . 
تراز مهارت هنری یا این که ورزشی – حتی در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که سوابق خوداشتغالی و کسب درامد شما از فعالیتهای هنری، فرهنگی یا ورزشی به اندازه کافی وجود نداشته باشد و یا به راحتی قابل اثبات نباشد، در صورتی که در زمینه مهارت هنری یا ورزشی خویش در سطح جهانی شناخته شده و مطرح باشید، سابقه شما به تیتر سوابق خوداشتغالی پذیرفته خواهد شد . براین اساس رزومه شما در ۵ سال گذشته، جوایزی یا این که مدالهایی که اخذ کرده اید، شرکت در نمایشگاهها و گالریهای فی مابین المللی، اجرای برنامه در کشورهای متفاوت و مورد ها شبیه برای تشخیص این مقاله در حیث گرفته خواهد شد . حتما برای ثابت این مورد علاوه بر مدارک ارائه شده، افسر تصمیم گیرنده از مطالب جانور در وب به کارگیری خواهد کرد . به عنوان نمونه در صورتی‌که اسم شما در ویکی پدیا ثبت گردیده باشد، به تیتر یک استدلال سفت برای شناخته گردیده بودن شما در تراز جهانی در لحاظ گرفته خواهد شد . اما حتی در‌صورتی‌که در مرحله جهانی مطرح نباشید ولی در مملکت خویش در مرحله بالای هنری یا ورزشی باشید هم موضوع قبول قرار خواهید گرفت . به عنوان مثال کسی که در رابطه با یکی از صنعت های دستی اهل ایران مانند معرق کاری مدرک درجه ۱ یا این که حتی ۲ داشته باشد و یا ورزشکاری که در تراز مرز و بوم خود گردنبند کسب کرده و شناخته شده باشد . 
نظارت و تحقیق در مورد برنامه خوداشتغالی شما در کانادا – هدف از برنامه خوداشتغالی این می باشد که شخص اشتغال از نحوه قابلیتهای خویش به ارتقا تراز هنری، فرهنگی و یا ورزشی کانادا به چهره قابل توجهی کمک نماید . درصورتی که تجربه، مهارت و قصد ایجاد رشته خویش را در کانادا به چهره خوداشتغال را داشته باشید، تشخیص قابل توجه بودن به طور کامل نسبی خواهد بود . به تیتر نمونه یک استاد موسیقی که قصد هجرت و زندگی در یک شهر کوچک را داشته باشد، قادر است به ارتقا مرحله فرهنکی یاری نماید . این تشخیص تماما به عهده افسر سفر است و در این تصمیم گیری طرح و برنامه آتی شما برای تولید یک رشته به فیس خوداشتغال مضاعف حساس می باشد . 
اگر چه در بسیاری مورد ها تنها ارائه یک شرح مختصر در این خصوص و توضیح کلی در مسئله برنامه کاری آینده و چگونگی اجرا و سرمایه قضیه نیاز تحمیلی به توضیح اکثر وجود ندارد، اما اکیدا توصیه می شود که شرح کاملتری از طرح و برنامه خود اشتغالی خویش در کانادا تهیه کنید . البته ارائه یک بیزنس پلن یا این که طرح توجیهی به هیچ وجه نیاز نمی‌باشد . در واقع به افسران سفر که پرونده های خویش اشتغالی را ارزیابی می نمایند دستورالعمل داده گردیده هست که از متقاضی درخواست ارائه بیزنس پلن نکند . اما افسر ممکن هست از متقاضی درخواست کند که مدارک، شواهد و توضیحاتی ارائه دهد که تحقیقات ضروری را در مورد بازار فعالیت کانادا انجام داده باشد و یک برنامه واقع بینانه را در این ارتباط در حیث گرفته باشد . 
کیفیت مدارک – برای اثبات دو فاکتور اساسی بالا یعنی منابع مالی و سوابق خوداشتغالی، می بایست بتوانید مدارک قابل قبولی ارائه دهید . ثابت منابع مالی فعالیت مشکلی نیست، ارائه حساب بانکی و یا این که ملکی که به اسم شما باشد به همپا گزارش آنالیز ملک به این مراد می‌تواند ارائه شود . چه بسا اگر در زمان ارسال پرونده میزان دارایی شما قابل ارائه نمی‌باشد می بایست آمادگی این را داشته باشید که در مدت چک پرونده دارایی خویش را تبدیل به پول نقد نمایید . به تیتر نمونه در‌صورتی‌که دارایی شما به رخ اثرها هنری یا طلا و جواهرات و جواهرات یا این که خودرو باشد باید فراهم باشید که در بازه زمانی درخواست به روزرسانی پرونده این بودجه را به فیس موجودی نقدی نشان دهید . 
برای اثبات سابقه خوداشتغالی و کسب درامدی که از این طریق کرده اید بایستی بتوانید مدارک کافی تنظیم نمایید . توجه فرمائید که این مدارک تماما بستگی به گونه کار شما داراست . هر چندین بدون وجود برخی از مدارک زیر فعالیتهای خوداشتغالی شما اثبات می‌شود البته سفارش ما این می باشد که تا حد قابلیت و امکان مدارک ذیل تهیه و تنظیم شود . 
قرارداد های کاری در مسئله خوداشتغالی شما . در نوشته قراردادها به طور معین بازه زمانی قرارداد، حدود و وظایف شما، تعداد ساعتهای کاری، مسائل مالی و طرز پرداخت و غیره ذکر گردیده باشد . قراردادها ترجیحا روی سربرگ کارفرما باشد . برای رعایت حریم خصوصی اشخاص میتوانید روی اسم طرف قرارداد را لاک بگیرید . نامه از طرف صاحب کار یان که تأیید کند شما قرارداد را به طور بی نقص انجام داده اید یا این که در حال انجام آن هستید . کپی چکهای دریافتی، رسید پرداخت، پرینت اکانت بانکی برای اثبات اخذ درامد از قراردادها عکس بروشور و غیره (حتی الامکان خود شما در بعضی از عکسها حضور داشته باشید) هر جور داده ها در نشریات متفاوت و وب سایتها که در موضوع شما و کار شما صحبت کرده است در صورتیکه فعالیت مربیگری یا این که درس دادن انجام داده اید، لطفا لیستی از اشخاص زیر آموختن خود تهیه نمایید . در‌صورتی‌که قابلیت و امکان تصاحب کردن تائیدیه ای از سازمان ذیربط یا حتی خویش این اشخاص داشته باشید این مدرک را هم تهیه نمائید . هر جور جایزه، تقدیر نامه و مدارک شبیه در رابطه با زمینه عمل خوداشتغالی شما آلبومی از شغل های شما (این آلبوم می‌تواند دربرگیرنده شغل های هنری، ورزشی و عکسهای خودتان در حین انجام فعالیت باشد) قراردادها، نامه ها و مدارک مربوط به کمپانی در گالری ها، نمایشگاهها، کنسرتها یا مورد ها مرتبط به فن شما در صورتی که بیمه خود اشتغالی دارید سابقه بیمه خود را تهیه فرمائید . در صورتیکه مالیات پرداخت کرده اید یا این که حتی درصورتی که معافیت مالیاتی دارید مدارک ذی‌ربط را تنظیم فرمایید . طومار از اتحادیه یا این که صنف مربوط به زمینه شغلی شما (مثلا صنعت های دستی) برای تائید سوابق فن ای شما هر دسته مدرک دیگری که نشاندهنده فعالیتهای خوداشتغالی شما باشد و در بالا لیست نشده باشد . گزارش عملکرد فیض و خسارت برای ۵ سال قبلی – این گزارش برای ۵ سال مالی قبلی به وسیله یک حسابدار رسمی تهیه و تنظیم شود . برای تهیه و تنظیم این گزارشات دسترسی به حساب بانکی و مدارک مالی شما اضطراری میباشد . دقت فرمایید که لیست بالا یک لیست لازم و کافی نمی‌باشد . وجود یا این که عدم وجود هر یک از این مدارک و یا مدارکی مرتبط که در لیست بالا نیامده است تماما بستکی به مدل و رویه کار و رشته هنری یا این که ورزشی شما دارد


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۵:۰۸ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)