مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا نیز می توانید از نحوه ” سرمایه گذاری برنامه دولت فدرال” و نیز از روش “سرمایه گذاری برنامه کبک” اقدام کنید .
دریافت روادید سرمایه گذاری کانادا در سال 2018 برای افرادی که حاین نام مجاز نمی باشد . پایین را دارا‌هستند امکان پذیرمی باشد، که این وضعیت عبارتند از: · شخص متقاضی بایستی نشان دهد که بضاعت مالی خود و خانواده خویش در کانادا را خواهد داشت .

· دارایی شما باید مطابق با 1 .600 .000 دلار کانادا باشد و بایستی متعد شوید که تا 800 .000 دلار در کانادا سرمایه گذاری خواهید کرد .

ویزای تحصیلی کانادا: کانادا دارنده شایسته ترین دانشکده ها در دنیا می باشد، به همین دلیل طرف داران متعددی از سرتاسر عالم برای تحصیل به خویش جلب کرده میباشد . برای درخواست روادید تحصیلی کانادا می بایست از شرکت ها آموزشی انتخاب شده طومار قبول دریافت فرمائید . همچنین به غیر از مدارکی که در زیر ذکر گردیده می‌باشد دربعضی موردها ممکن می‌باشد برای اخذ روادید کانادا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهند .

مهاجرت به کانادا

مدارک
مسئله نیاز ویزای تحصیلی کانادا: برای
اخذ ویزای تحصیلی کانادا مدارک پایین واجب می باشد :

· اصل پاسپورت

· سند عدم سوء پیشینه

· سند قبول از دانش کده مربوطه

· نامه REFRENCE سفارت

· 2 قطعه عکس رنگی مسئله سفید

· ارائه مدارک مالی از جمله: نامه ی تمکن مالی همراه معادل مبلغ دلار کانادا، طومار ی مالی ساپورت کننده،نامه ی وام دانشجویی، فیش واریزی تحصیل

· نامه تایید شدن مجوز تحصیلی از سفارت


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۲۳:۲۶ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)