مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا


برچسب: مهاجرت به كانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۰:۵۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)


برچسب: مهاجرت به كانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۸:۵۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)


برچسب: مهاجرت به كانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۳:۱۱ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

آخرین مرحله از پرونده مهاجرت قبل از صدور ویزا (بررسی پیشینه)

ارسال
شده در رویکرد های مهاجرت به میهن کانادابرچسب ها اقامت،کانادا،،ممنوع الورود،مهاجرت به کانادا مراحل تصاحب کردن ویزای مسافرت به مرزوبوم کانادا بستگی به حاین نام مجاز نمی باشد . تحصیلی،کاری،تمکن مالی و سالم نسبی جسمی و عدم سوء پیشینه اشخاص متقاضی دارد و این مسایل چه بسا افراد نزدیک و متعلق را در فرمان هجرت پایین تاثیر قرار می دهد . بنابراین سفارش می کنیم که قبلی از اقدام امر مهاجرت همگی جوانب را مد حیث قرار داده و نظارت نمائید .

اشخاصی که برنامه و راه و روش مهاجرتی خود را انتخاب می کنند ؛برای دریافت روادید باید مد نظر داشته باشند که ممنوعیتی بابت خروج از مرزو بوم ندارند و در واقع ممنوعیتی نیز برای ورود به کانادا نداشته باشید .

شخصی که متقاضی اخذ ویزاست یا اشخاص متعلق اش مانند خانواده،همسر،فرزندان … با اهمیت نمیباشد که با او زندگی نمایند یا خیر ،اگر ممنوع الورود به کانادا باشند ،شخص درخواست کننده جواز ورود به کانادا را ندارد و همگی پرونده های وی مردود اعلام می شود .

ابرای
ارزیابی در زمینه ممنوع الورود بودن افراد سازمان هجرت کانادا پرونده اشخاص درخواست کننده را در دو مورد پایین مسئله ارزیابی قرار می دهد که عبارتند از:
ممنوع
الورود شدن به عوارض مسایل و معضلات طبی و بهداشتی اشخاص مطابق با اصل ۳۸ ضابطه مسافرت کانادا ممنوع
الورود شدن به استدلال سوابق های جنایی و وعظ میکرد مهمان ها ن ی تازمانیکه ی اشخاص مطابق اصول ۳۴٫۳۵٫۳۶٫۳۷ قانون اداره هجرت کانادا آخری
تراز از پرونده سفر پیشین از صادر شدن روادید (بررسی پیشینه)
تحلیل
مسایل و خلل ها طبی و بهداشتی افراد مطابق با اصل ۳۸ ضابطه هجرت کانادا سطح حساسی که زمینه آنالیز سازمان هجرت کانادا مورد نظارت قرار می گیرد تراز آزمایشات پزشکی می باشد که معمولا با مدیکال آغاز می شود و تعدادی هفته تا تعدادی ماه برهه زمانی می برد .

بررسی سابقه های جنایی و نصیحت میکرد مهمان ها .ن .ی . تا زمانی که .ی
افراد مطابق اصول ۳۴٫۳۵٫۳۶٫۳۷ قانون اداره مهاجرت کانادا برای چک این موارد افسر هجرت از منابع اطلاعاتی فرنگی مثل پلیس فدرال،سازمان وعظ می کرد مهمانها ن ی ت ی کانادا و سازمان گمرک یاری می گیرد .
مهاجرت به کانادا

در فیس وجود معضلات و سوابق جنایی ا مهمان‌ها ن ی تا زمانی که ی در پرونده اشخاص افسر مهاجرت فرد را ممنوع الورود اعلام می کند و برای وی ویزا صادر نمی شود . در بعضا موارد افسر فرد را برای مصاحبه دعوت کرده و راجع به پرونده از او توضیح می خواهد . و آن‌گاه از شنیدن توضیحات شخص تصمیمات اضطراری در زمینه صدور یا عدم صدور روادید گرفته می شود .

آن گاه ازبه خیر و خوبی گذراندن این فرآیند افسر اداره سفر ویزای شما را صادر می نماید . اعتبار روادید صادر شده بستگی به حیث و تصمیمات افسر هجرت دارااست و ممکن می‌باشد ۱ سال یا این که اکثر از دوران انجام معاینات مدیکال باشد .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۱۷:۳۳ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

ویزای مولتی پل کانادا

یک عدد از شایسته ترین کشورها برای سفرکردن و بازدید از جاذبه های شگفت انگیز آن مرز و بوم کانادا می باشد . این سرزمین یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیاست ودارای فرهنگی متشکل از تابعیت ها و قومیت های متعدد می‌باشد .کانادا به داشتن طبیعت بکر و جاذبه های ارگانیک شهرت داراست .در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که به دنبال کشوری گوناگون برای مهاجرت می شوید کانادا شایسته ترین گزینه است! اعتبار ۵ ساله روادید مولتی پل به این یاد هست که گذرنامه های افراد ایرانی به طور معمول تا ۵ سال اعتبار دارند . برهه زمانی مدت این ویزا برای کشورهایی همچون هند و چین, مکزیک که دارای پاسپورتهایی با اعتبار ۱۰ ساله میباشند به بازه زمانی ۱۰ سال می باشد . 
لازم به ذکر است که سفارت کانادا مذاکره حضوری با متقاضیان ویزای کانادا ندارد . لذا اهمیت ارسال مدارک درست و پرونده بی نقص فراوان بالا می باشد . مدارک ارسالی باید کامل، دقیق، به روز و به طور کامل گویای حاین نام مجاز نمی باشد . شخص درخواست کننده باشد . 
جهت مشورت با ماتماس بگیرید .۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱ 
در واقع دریافت برچسب روادید ماین نام مجاز نمی باشد .یپل شما منوط به قانع کردن افسر ذی‌ربط می‌باشد و صحیح همینجاست که شما به وکیلی کاردان و دارای اعتبار و امین نیاز خواهید داشت . که مشاوران ما همواره فراهم ارائه سرویس چه به صورت مجازی جه به فیس حضوری میباشند . 
روادید ۵ ساله کانادا با قابلیت ۶ ماه اقامت در کانادا با هر بار ورود . 
انتخاب محل انگشت نگاری به تعیین مسافر (ترکیه، امارات یا این که هر سرزمین دیگر) . 
مزیت های روادید بلند دوران مولتی پل کانادا : ۱٫ حیاتی ترین مزیت ویزای ماین نام مجاز نمی باشد .یپل این می‌باشد که به افرادی که این ویزا را اخذ می نمایند اجازه می دهد که به دفعات به کانادا تردد نماید . ۲٫ از نحوه تمام مرزها و در مقطع های گوناگون می تواند به کانادا مسافرت کند . ۳٫در ارتفاع این مدت اگر قصد داشته باشین کانادا را برای زندگی انتخاب فرمایید می توانید به راحتی از تمام مزایا آن داده ها کسب فرمایید . ۴٫صرفه جویی در برهه زمانی و هزینه برای اشخاصی که روادید مولتی دارند . 
کلیه روند آنلاین بوده و هیچ احتیاجی به سند و گفتمان ندارد . واریزی سفارت به عهده موسسه پاد می باشد . 

مهاجرت به کانادا
خدمات: پرواز، هتل و بیمه بها تصویب اسم روادید کانادا :۴۰۰لار کانادا قیمت ثبت نام روادید کانادا + دعوتنامه : ۱۲۹۰ دلار امریکا روادید کانادا تضمینی (با دعوتنامه) یک نفر ۱۵۰۰ دلار دو نفر ۲۸۰۰ دلار سه نفر ۳۶۰۰ دلار چهار نفر ۴۴۰۰ دلار ***هزینه واریزی سفارت جهت وقت و انگشت نگاری به عهده شرکت می باشد*** خبر مهم در صورتیکه جهت درخواست روادید کانادا مبادرت نمودید و بنابر دلایلی رد(ریجکت) شدید میتوانید دوباره پس از برطرف نمودن عوارض رد ویزا مجددا مبادرت فرمائید . 

نکته مهم در فیس قابلیت و امکان گذشته از اقدام درخواست ویزای کانادا،پاسپورت خویش را تمدید و پاسپورت با اعتبار ۵ ساله از سازمان گذرنامه اخذ فرمایید در غیر اینصورت پس از پاسخ مثبت از سفارت کانادا پاسپورت خود را بده بستان و پاسپورت دیرین و جدید را جهت پیکاپ گذرنامه و الصاق لیبل ویزای کانادا ارسال نمایید . 
پکیج بی نقص روادید کانادا شامل: پر کردن فرم سفارت،دعوتنامه معتبر، واریزی سفارت(انگشت نگاری)، رزرو هتل (واچر مورد تأیید سفارت کانادا) رزرو پرواز،بیمه مسافرتی خدماتیست که در ویزایونایتد به مسافران عزیز ارائه می گردد . 


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۱۷:۴۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

آخرین مرحله از پرونده مهاجرت قبل از صدور ویزا (بررسی پیشینه)

ارسال گردیده در رویکرد های مسافرت به مرزوبوم کانادابرچسب ها اقامت،کانادا،،ممنوع الورود،مهاجرت به کانادا نهایی سطح از پرونده مسافرت گذشته از صادر شدن روادید (بررسی پیشینه) جدا از برنامه و رویه مهاجرتی شما ،قبل از صادر شدن روادید شما دولت کانادا می بایست مطمئن شود که شما ممنوع الورود نیستید . شخص متقاضی روادید یا این که هر شخص متعلق وی (همسر،فرزند ) چه با او یاور باشند یا نباشند،اگر ممنوع الورود باشند فرد مورد لحاظ اذن ورود به کانادا را ندارد و پرونده های او مردود خواهد شد . 

مهاجرت به کانادا
اداره سفر کانادا معمولا از دو حیث ممنوعیت ورود اشخاص را مسئله محاسبه قرار می دهند که عبارتند از: ۱٫ممنوعیت ورود به جهت سوابق جنایی یا این که اندرز میکرد .دعوت شدگان .ن .ی .تا زمانی که .ی طبق اصول موجود ۳۴،۳۵،۳۶،۳۷ در ضابطه سفر کانادا ۲٫ممنوعیت ورود به جهت مسائل بهداشتی و طبی طبق اصل ۳۸ ضابطه مسافرت کانادا در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که در سابقه جنایی و اندرز میکرد .م .ن .ی .تا وقتیکه .ی فرد موردها منفی ثبت شده باشد فرد را ممنوع الورود می کنندو روادید برای وی صادر نمی شود .گهگاه نیز از وی برای گفتگو دعوت گردیده و توضیح مراد می شود ،سپس تصمیم لازو جهت صدور روادید گرفته می شود . 
افسر سفر برای حصول اطمینان کافی از منابع خارجی مانند پلیس فدرال کانادا،اداره گمرک،همین طور سازمان اندرز میکرد .م .ن .ی .تا هنگامی که .ی کانادا داده ها اخذ می کند . 
این مرحله که نسبتاً با مرحله مدیکال مقدمه می شود معمولا میان چند هفته تا یکسری ماه زمان می پیروزی . 
آنگاه از رد کردن این سطح به خوبی و خوشی،افسر مسافرت روادید شما را صادر می نماید و معمولا اعتبار ویزا از زمان صدور تا ۱ سال انجام معاینات مدیکال می‌باشد .البته این زمینه دائمی نمی باشد و به حیث و تصمیم افسر مهاجرت بستگی داراست . 


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۵:۵۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

روش مهاجرت کانادا express entry

ارسال گردیده در راه و روش های مهاجرت به مرزوبوم کانادابرچسب ها خط مش های مهاجرت،مهاجرت به کانادا اکسپرس اینتری در مسافرت کانادا Provincial Nominee Program استان ها و مناطقی (PTs) که از طرز برنامه ی گزینش استانی (PNP) مهاجران را تعیین می کنند، می توانند علاوه بر انتخاب مهاجرین از نحوه سیستم کاغذی، آن ها را از نحوه بانک اطلاعاتی سیستم اکسپرس اینتری تعیین نمایند . توجه: حیطه ی نوناوت (Nunavut) دارای برنامه ی چکیده استانی (PNP) نیست و برنامه های هجرت اقتصادی کبک نیز از طریق سیستم اکسپرس اینتری انجام نمی پذیرند . 

مهاجرت به کانادا
داوطلبینی که از طریق برنامه ی انتخاب استانی، انتخاب می شوند، در سیستم جامع جایگاه بندی ۶۰۰ امتیاز اکثر اخذ می نمایند که این امتیاز به طور معمول بر حسب حد نصاب انتخاب گردیده برای انتخاب مناطق و استان ها و با دقت به دستورها وزیران اداره IRCC در هر دوره ی خاص از دعوت، برای صدور یک دعوت نامه ی ITA کفایت می نماید . 
استان ها و بخش ها کانادا از روش یک پورتال منحصر دسترسی مستقیمی به اکسپرس اینتری دارا‌هستند که امکان مشاهده و گزینش داوطلبین از خزانه اطلاعاتی را برای آن‌ها فراهم می نماید . 
برای هر یک از استان ها و مناطق سرپرستی انتخاب شده می‌باشد که دسترسی به پورتال در حوزه ی قلمرو خود را مدیریت می نماید . بخش تحویل برنامه ی اقامت دایم (PRPD) مربوط به راهنمای برنامه ی مسافرت (IPG)، دسترسی سرپرستان استانها و بخش ها به پورتال را رئیس می کند . 
• مقایسه ی برنامه های تعیین های استانی اساس و پیشرفته انتخاب های استانی یا این که ناحیه ای (PT) که از طرز سیستم کاغذی مو جود بیرون از سیستم اکسپرس اینتری انجام می پذیرند، تعیین های پایه نامیده می شوند و مشمول برنامه های انتخاب استانی جان دار و استانداردهای پردازشی می‌باشند . 
نقش IRCC در این درخواست ها تغییر و تحول نمی نماید . 
برای دور اندیشی از جزئیات دستورالعمل روند گزینش پایه، به دستورالعمل های ارائه ی برنامه ی PNP مراجعه فرمایید . 
تعیین های استانی و ناحیه ای که از طرز اکسپرس اینتری انجام می شوند، همه پرسی توسعه یافته نامیده می شوند و برای هر ناحیه یا این که استان این امکان را فراهم می نماید تا مقدار مناسب تعیین سالیانه اش را ارتقا دهد . 
انتخابات پیشرفته به صورت آنلاین پردازش می شوند و (در ۸۰% موارد) ۶ ماه یا کمتر زمان می مارک . 
استان ها و بخش ها ممکن هست یکبار در سال تعیین مبنا ی خود را به گزینش پیشرفته تغییر دهند . شاخه ی سیاست های استراتژیک روسای ملی سازمان IRCC مدیر این فرآیند را به عهده دارا‌هستند . 
• برنامه های تعیین استانی زیر تیم اکسپرس اینتری دستورالعمل های وزارتی گزینش می کنند که کدام یک از مناطق و استان ها برای گزینش داوطلبین می توانند از اکسپرس اینتری استفاده کنند . 
بخش ها و استان ها مسئول طراحی، مدیر و نظارت برنامه ی اکسپرس اینتری مربوطه میباشند که می بایست با مقررات اداره مهاجرت و حمایت از پناهندگان، آیین طومار ی مسافرت و حمایت از پناهندگان (IRPR) و توافق نامه ی دوجانبه ی فی مابین استان ها و مناطق و IRCC مطابقت و همخوانی داشته باشند . 
استان ها و مناطق، معیارهایی را برای انتخاب مد لحاظ قرار می دهد که توان مالی متقاضی و قصد اقامتش در استان ها و مناطق برگزیده را تحلیل نماید . 
سازمان IRCC تصمیم نهایی را دریافت می کند و اطمینان می دهد که انتخاب شدگان الزامات قانونی مربوط به پذیرش را برآورده می نمایند . 
• راهبرد های سیستم مدیریت جهانی پرونده ها (GCMS) هنگام رسیدگی به درخواست های گزینش استانی PNP، سازمان ی پردازش درخواست ها، باید تایید یا این که تصویب کند که در سیستم مدیر جهانی پرونده ها جایی که بقیه برنامه های پیش فرض کارفرما محور تعیین مناسبی وجود ندارد، برنامه های استانی و ناحیه ای مناسبی برای تعیین داوطلب نمایش داده شده باشند . 
• دست کم حاین نام مجاز نمی باشد . مورد نیاز برای داوطلبین انتخاب استانی (PNP) در اکسپرس اینتری برای تصویب یا حضور یافتن به تیتر یک داوطلب PNP در اکسپرس اینتری، مهاجران فرنگی باید موقعیت پایین را برآورده کنند . • دارنده یک گواهی تعیین استانی یا ناحیه ای (PT) باشند که توسط حوزه ی قلمرو منتخب، تایید شده باشد و • موقعیت یک عدد از برنامه های هجرت فدرال (به طور مثال برنامه ی نیروی کارشناس فدرال، نیروهای فنی فن ای یا گروه تجربه ی کانادایی) را برآورده نماید . 
هنگامی که داوطلبن پروفایل خود را در اکانت آنلاینشان ارائه می نماید، می تواند برنامه های مهاجرت فدرالی که واجد شرایطش هستند، مشاهده کنند . 
این داده ها همچنین در دوران درخواست برای اقامت دایم (APR) در سیستم رئیس جهانی پرونده ها (GCMS) قابل مشاهده میباشد . 
• گزینش های استانی و ناحیه ای با به کار گیری از اکسپرس اینتری PT ها از دو طرز امکان تعیین از شیوه اکسپرس اینتری را دارا هستند . 
۱) داوطلبینی که باطن بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری می باشند . در این سناریو، استان ها و بخش ها برای جستجوی داوطلبینی که از قبل در خزانه اطلاعاتی اکسپرس اینتری هستند، از پورتال استفاده می نمایند . 
استان ها و مناطق می توانند اکسپرس اینتنری را با به کار گیری از ترکیبی از حوزه های قابل جستجو، از گزاره مرحله زبان، سطح آموزش، سابقه ی کار، سرتیفیکت های استانی و منطقه ای مدارک و …جستجو کنند . 
نتایج کاوش شده به فیس لیستی از داوطلبین ناشناس ظاهر می شوند . 
نتایج جستجو شامل شماره ی پروفایل اکسپرس اینتری هر داوطلب، علت انتخاب و همینطور جزئیات بخش اعظم هر یک از داوطلبین می باشد . 
داوطلبین بایستی در پروفایل اکسپرس اینتری خویش یک ، یک‌سری یا تمامی ی حوزه های استانی یا حیطه ای که به آنها علاقمند هستند، گزینش کنند . 
پورتال PT به استان ها و مناطق این قابلیت را می هد که تنها داوطلبین علاقمند به حوزه خود را مشاهده کنند . 
– نامه ی اظهار علاقمندی (Notification of interest) بخش ها و استان هایی که به هجرت یک داوطلب خاص تمایل دارند، عشق ی خویش را از نحوه پورتال PT نمایش خواهند اعطا کرد . هنگام رخداد این امر، داوطلبین در اکانت آنلاین خود، یک پیام سیستمی دریافت خواهند کرد که به آن ها در قضیه این‌که استان یا این که ناحیه ای قصد گزینش آن ها را دارد، اطلاع رسانی می کند . 
در شرای داوطلب علاقمند به انتخاب شدن توسط آن استان یا این که ناحیه (PT) باشد، باید به طور بی واسطه خارج از محیط اکسپرس اینتری با PT تماس بگیرند . باید برای یافتن اطلاعات تماس با PT، به وب سایت IRCC مراجعه نمائید . 
داوطلبین باید شماره ی پروفایل اکسپرس اینتری و کد اعتبارسنجی در خزانه اطلاعات شغلی را به PT ارائه نمایند زیرا PT ها برای انتخاب داوطلب از طریق پورتال PT به هر دو مورد نیاز دارا هستند . 
– انتخاب استانی استان یا این که ناحیه ای که فراهم ی انتخاب داوطلب میباشد می بایست برای یافتن داوطلب مدنظر، با استعمال از شماره ی پروفایل اکسپرس اینتری و کد اعتبارسنجی در خزانه اطلاعات شغلی، پورتال را کاوش نمایند . 
آنگاه PT فورا شماره ی مدرک تعیین استانی، تاریخ صادر شدن گواهی گزینش استانی، مورخ انقضای سند و تاریخی که داوطلب برای تعیین استانی درخواست خود را به صورت کامل ارائه داده است، ثبت خواهد کرد . 
داوطلب از روش اکانت آنلاین خود آگاه می شود که IRCC از تعیین داوطلب با خبر گردیده می باشد . آن هنگام هست که داوطلب ۳۰ روز وقت داراست تا در حساب آنلاین خویش گزینش را پذیرش کرده یا رد نماید . استان یا حیطه ی گزینش کننده، با به کارگیری از یک مثال شرایط نظارت می نماید که آیا داوطلب گزینش را پذیرفته میباشد یا این که خیر . 
هنگامی که انتخاب پذیرش شد، داوطلب به طور معمول در عصر های واجد وضعیت بعدی، با اعتنا به ظرفیت پذیرش استان یا این که حیطه و دستورات وزیران IRCC در هر دوره ی مختص از دعوت ها، دعوت نامه ی پذیرش را دریافت خواهند نمود . 
در صورتی که داوطلب انتخاب معلقی داشته باشد یا این که این‌که انتخابی را پذیرفته باشد، سایر استان ها و بخشها نمی توانند داده ها داوطلب را در پورتال مشاهده نمایند . 
تعیین هنگامی در وضعیت آویزان قرار دارد که یک استان یا این که حیطه در پورتال آن PT نشان دهد که آن ها قصد انتخاب آن داوطلب را دارا‌هستند البته داوطلب هنوز پاسخی نداده میباشد . 
ممکن می باشد بیش از یک استان یا این که ناحیه قصد تعیین داوطلب را داشته باشند با این حال، داوطلب در یک زمان خاص می تواند تنها یک گزینش آویزان داشته باشد و صرفا یک تعیین را پذیرش نماید . 
هنگامی که داوطلب یک تعیین آویزان داشته باشد یا توسط استان یا حیطه ای تعیین گردیده باشد،انتخاب بایستی قبل از این که اطلاعاتش به وسیله بخش ها و استان های دیگر در پورتال قابل مشاهده شود، از فی مابین رفته یا منقضی شود (بعد از سی روز) . 
۲) داوطلبینی که بیرون از بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری می باشند . در این سناریو، مناطق و استان ها، داوطلبی که حس می نمایند برای برنامه ی تعیین استانی اکسپرس اینتری آنجا مطلوب است، اما هنوز در خزانه اطلاعاتی اکسپرس اینتری قرار نگرفته است، شناسایی می کنند . 
PT آن فرد را تعیین کرده و به آن‌ها آموزش می دهد تا یک پروفایل اکسپرس اینتری ارائه دهند . 
– تایید گزینش استانی (منطقه ای) مهاجران فرنگی منتخب در حساب آنلاین خویش یک پروفایل اکسپرس اینتری که نشان دهنده ی داشتن یک مدرک انتخاب استانی است، ساخت کرده و قلمرویی که آنان را انتخاب کرده است، معین می نمایند . 
داوطلبی که حداقل معیارهای ورود (MEC) برنامه های FSTP، FSWP یا این که CEC را برآورده می کند، وارد بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری گردیده و برایش یک شماره ی پروفایل اکسپرس اینتری و کد اعتبارسنجی خزانه اطلاعاتی شغل ها که برای آن استان یا ناحیه فراهم کرده اند، صادر می شود . 
در آن هنگام|، PT باید شماره ی گواهی انتخاب، تاریخ صادر شدن و انقضای سند گزینش استانی و تاریخی که داوطلب درخوات بی نقص خویش برای برنامه ی تعیین استانی را ارائه کرده است، وارد نماید . 
وقتی که استان یا این که حوزه‌ تعیین را تایید کرد، داوطلب در اکانت آنلاینش از این فرمان با خبر می شود . 
آن‌گاه با توجه به گنجایش جانور و با اعتنا به دستورها وزارتی اداره IRCC برای هر عصر ی خاص از دعوت ها، داوطلب در عصر های واجد موقعیت بعدی دعوت ها، دعوت طومار ی پذیرش ( ITA) را دریافت می کند . 
استان ها و مناطق دیگر نمی توانند داوطلبی که در شرایط تعیین معلق است یا این که انتخابی را پذیرفته است، در پورتال مشاهده نماید و چه بسا نمی توانند تحت یکی از برنامه های فدرال (FSWP، FSTP یا CEC) برای آن داوطلب یک دعوت نامه پذیرش (ITA) صادر کنند . 
برای داوطلب دعوت طومار ی پذیرشی به عنوان یک برنامه ی تعیین استانی صرفا برای حوزه ای که تعیین گردیده است، صادر می شود . 
ک تعیین وقتی در موقعیت معلق هست که استان یا این که حوزه‌ در پورتال PT نشان دهند که آنها قصد دارند داوطلب را انتخاب نمایند، اما داوطلب اکنون جوابی نداده هست . 
– عدم تایید گزینش شخص به وسیله استان یا این که منطقه هنگامی که گزینش شخص به وسیله یک استان یا این که منطقه تایید نشود، داوطلب به تیتر یک داوطلب غیر منتخب استانی وارد خزانه اطلاعاتی اکسپرس اینتری می شود . 
PT همچنان قابلیت تایید تعیین را دارند، با این هم اکنون داوطلب ممکن می‌باشد تحت برنامه ی گزینش استانی اکسپرس اینتری سایر استان ها انتخاب شود و یا این که واجد موقعیت دعوت به اپلای برای برنامه های هجرت فدرالی شود که حاین نام مجاز نمی باشد . موضوع لحاظ را دارااست . 
– لغو شدن یک انتخاب هنگامی که استان یا منطقه سند گزینش را صادر کند و داوطلب آن را بپذیرد، نمی توان آن را در پروفایل اکسپرس اینتری داوطلب لغو کرد . 
داوطلب باید نظر خویش را عوض نماید یا PT سپس از قبول انتخاب، آن را پس بگیرد، داوطلب بایستی پروفایل اکسپرس اینتری خود را لغو کرده و یک پروفایل جدید در اکانت آنلاین خود ارائه نمایند . 
استان یا این که حیطه ای که قصد کنسل کردن یا پس دریافت کردن انتخابی را دارد، باید فورا با ارسال یک نشانی اینترنتی به محل کار قبول مرکزی، سازمان IRCC را مطلع نماید و می بایست در گزارهاش ماهیانه ی تعیین استانی خود سناریو دهد که گزینش لغو شده میباشد . 
• درخواست برنامه ی انتخاب استانی برای اقامت دائم داوطلبین اکسپرس اینتری که دارای مدرک دارای اعتبار تعیین استانی یا این که حوزه‌ ای هستند، ۶۰۰ امتیاز عمده در سیستم جامع مرتبه بندی (CRS) اخذ می نمایند و به طور معمول با توجه به گنجایش کلی گزینش های استانی و منطقه ای و بر حسب راهبرد های وزیران اداره IRCC ، برای دوره ی مجاز بعدی دعوت، دعوت طومار ای اخذ می کنند . 
در نامه ی ITA توضیح داده می شود که داوطلب برای برنامه ی منتخب استانی دعوت شده هست و ۹۰ روز برهه زمانی دارا‌هستند تا از روش حساب آنلاین خویش برای اخذ اقامت دائم (ARP) درخواست دهد . 
متقاضیان اکسپرس اینتری می بایست در برهه زمانی ارائه ی درخواست اقامت دائم (APR)، نشان دهند که موقعیت برنامه ی تعیین استانی را برآورده می نمایند و برای تحلیل A11 .2، حداقل وضعیت یکی از برنامه های مهاجرت فدرال (FSWP یا CEC یا این که FSTP) را برآورده می نمایند محاسبه درخواست کنندگان PNP در بخش A11 .2 احتمال دارااست که یک داوطلب حاین نام مجاز نمی باشد . اکثر از یک برنامه ی مسافرت فدرال را داشته باشد . هنگامی که این زمینه چهره می دهد، سازمان ی رسیدگی به درخواست فقط بایستی مشخص و معلوم نماید که متقاضی، شرایط یک عدد از برنامه های فدرالی را نماد گذاری کرده اند، برآورده می نمایند . 
هنگامی که معین شد که متقاضی وضعیت یک عدد از برنامه های مهاجرت فدرال را برآورده نموده است، دیگر نیازی به بررسی بقیه برنامه ها نمی‌باشد . 
اداره ی رسیدگی به درخواست ها می بایست به ترتیب تحت ارزیابی نماید که درخواست کنندگان برنامه های قسمتی استانی وضعیت یکی از برنامه ها را داشته باشند: • CEC • FSTP • FSWP در صورتی که متقاضی شرایط مدنظر برنامه ی اولیه را نداشته باشد، اداره ی رسیدگی به درخواست ها باید، برنامه های دیگری که متقاضی نشانه گذاری کرده است، مد لحاظ قرار دهد،تا اینکه متقاضی حاین نام مجاز نمی باشد . یک عدد از برنامه ها یا این که کلیه ی برنامه های علامت گذاری گردیده را دارا باشد .در‌صورتی‌که معلوم شود که درخواست کننده موقعیت هیچ یک از برنامه های مهاجرت فدرال را ندارد، درخواست بایستی در A11 .2 رد می شود . جعل اطلاعات نیز بایستی به چهره مطلوب مد حیث قرار داده شود . 
تاریخ ثابت شدن (lock-in) برنامه ی تعیین استانی (PNP) برای اعضای خانواده هنگام اپلای برای برنامه ی انتخاب استانی (PNP)، سن اعضای متعلق ی خانواده، روی تاریخی که استان یا منطقه، درخواست گزینش به عنوان یک عدد از اعضای مجموعه انتخاب استانی را اخذ کرده است، اثبات می شود .(درخواست های تعیین استانی پایه نیز با استفاده از به عبارتی قاعده ی تاریخ ثابت، موضوع رسیدگی قرار می گیرند) . 
همانند هر یک از کارکردهای جانور در سیستم مدیریت جهانی پرونده ها (GCMS)، تاریخ اثبات شده برای وابستگان، به طور پیشفرض متساوی با مورخ دریافت درخواست IRCC قرار داده می شود .در نتیجه، محل کار رسیدگی به درخواست ها باید به طور دستی در GCMS تاریخ های فیکس گردیده برای وابستگان یار متقاضیان انتخاب استانی را بروزرسانی کند تا بازیابی مطلوب هزینه های پرداخت گردیده برای وابستگان را بر پایه تاریخی که PT درخواست انتخاب را اخذ کرده است، انجام دهد .محل کار رسیدگی به درخواست ها بایستی برای هزینه های مناسب را از متقاضی دریافت کند یا این که در فیس نیاز هزینه های قابل قبولی را برگرداند . 


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۴:۲۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

مهاجرت به کانادا و گرفتن ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

زبان،مهاجرت به کانادا و به چنگ آوردن ویزای تحصیلی،مهاجرت به کانادا و تصاحب کردن ویزای تحصیلی کانادا،مهاجرت،،ویزای تحصیلی کانادا فارغ از مدرک زبان سفر به کانادا و دریافت کردن روادید تحصیلی کانادا سوای سند زبان سفر به کانادا و گرفتن روادید تحصیلی کانادا بدون سند زبان هجرت به کانادا و به دست آوردن ویزای تحصیلی کانادا فارغ از مدرک زبان مهاجرت به کانادا و دریافت کردن ویزای تحصیلی کانادا سوای سند لهجه موضوعی است که دانشجوها زیادی در پی آن میباشند و می خواهند شرایط ویزای تحصیلی کانادا بدون گواهی زبان را بدانند تا در چهره داشتن موقعیت برای ویزای تحصیلی کانادا سوای گواهی گویش مبادرت نمایند به همین حافظه ما در این مقاله در خصوص روادید تحصیلی کانادا فارغ از مدرک لهجه مطالبی را برای علاقه مندان این مورد ارائه داده ایم

مهاجرت به کانادا
روادید تحصیلی کانادا سوای گواهی گویش امری نا شدنی نخواهد بود اما میتوان اذعان کرد که وضعیت مشقت پیش روی درخواست کننده وجود خواهد داشت ، همانطور که می دانید بخش اعظم دانش گاه های کانادا از درخواست کننده سند زبان انگلیسی و یا فرانسوی درخواست می‌نمایند البته بعضا از کالج های این مرز و بوم به طور مثال دانشکده های سری ، روادید تحصیلی کانادا بدون سند لهجه را برای متقاضی صادر می نمایند . 
درخواست کننده برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا سوای گواهی لهجه بایستی با دقت به موقعیت دانشگاه مبادرت نماید به طور نمونه بعضا از دانش کده ها آغاز قبول را به دانشجو خواهند داد و آن گاه از دریافت روادید درخواست کننده به کانادا می‌رود و در در آنجا از او یک امتحان لهجه گرفته خواهد شد تا سطح گویش دانشجو مشخص و معلوم شود و در صورتی‌که نیاز باشد اوباید دوره های زبان انگلیسی و یا فرانسوی را در دانش کده سپری کرده و بعد از آن به کالج رویه یابد . 
پذیرش تحصیلی کانادا بدون گواهی زبان قبول تحصیلی سوای سند لهجه در سراسر عالم امری طاقت فرسا می‌باشد و در شرای شما خواستار اخذ ویزای تحصیلی کانادا فارغ از سند گویش میباشید می بایست این نکته را به حافظه داشته باشید که داشتن سند گویش آیلتس و یا این که تافل می تواند شانس اخذ ویزا را برای شما بخش اعظم نماید پس در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که میتوانید حد نصاب نمره گویش را کسب فرمائید حاین نام مجاز نمی باشد . برای شما مناسب خیس خواهد شد . 
جهت مشاوره حقوقی با ماتماس بگیرید .۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱ 
برخی از کشورها شرایط راحتتری برای پذیرش تحصیلی فارغ از گواهی لهجه برای متقاضیان به وجود آورده اند این کشورها به این شرح هست :اتریش ، دانمارک ، سوئد که به راحتی می‌توانید قبول تحصیلی بدون مدرک زبان را نیز اخذ فرمایید ، شایان ذکر میباشد که ویزای تحصیلی کانادا فارغ از سند گویش هم برای استان هایی مانند کبک به راحتی دریافت میگردد .زبان،مهاجرت به کانادا و دریافت کردن روادید تحصیلی،مهاجرت به کانادا و به چنگ آوردن ویزای تحصیلی کانادا،مهاجرت،،ویزای تحصیلی کانادا سوای گواهی زبان سفر به کانادا و تصاحب کردن روادید تحصیلی کانادا سوای گواهی زبان هجرت به کانادا و به چنگ آوردن روادید تحصیلی کانادا بدون سند زبان مسافرت به کانادا و به چنگ آوردن روادید تحصیلی کانادا سوای مدرک زبان مسافرت به کانادا و گرفتن روادید تحصیلی کانادا سوای گواهی گویش موضوعی هست که دانشجوها متعددی در پی آن می‌باشند و میخواهند حاین نام مجاز نمی باشد . ویزای تحصیلی کانادا سوای مدرک لهجه را بدانند تا در صورت داشتن وضعیت برای ویزای تحصیلی کانادا فارغ از سند لهجه مبادرت نمایند به همین یاد ما در این مطلب در خصوص روادید تحصیلی کانادا سوای مدرک گویش مطالبی را برای دوستداران این مسئله ارائه داده ایم . 
روادید تحصیلی کانادا فارغ از مدرک زبان امری نا شدنی نخواهد بود البته میتوان اذعان کرد که موقعیت رنج پیش روی درخواست کننده وجود خواهد داشت ، همان گونه که میدانید اکثر دانش گاه های کانادا از متقاضی گواهی زبان انگلیسی و یا این که فرانسوی درخواست می کنند ولی بعضا از دانش گاه های این مملکت به طور نمونه دانشگاه های سری ، روادید تحصیلی کانادا فارغ از مدرک لهجه را برای درخواست کننده صادر می‌نمایند . 
درخواست کننده برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا فارغ از مدرک لهجه باید با توجه به موقعیت دانش گاه مبادرت کند به طور مثال بعضا از دانشکده ها مقدمه قبول را به دانش جو خواهند داد و بعد از آن از دریافت ویزا درخواست کننده به کانادا میرود و در در آنجا از او یک امتحان لهجه گرفته خواهد شد تا تراز گویش دانش جو معلوم شود و در شرای نیاز باشد اوباید عصر های گویش انگلیسی و یا این که فرانسوی را در کالج سپری کرده و آن‌گاه به دانش گاه رویه یابد . 
پذیرش تحصیلی کانادا فارغ از سند زبان قبول تحصیلی بدون سند زبان در سراسر جهان امری سخت می باشد و در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که شما خواهان اخذ ویزای تحصیلی کانادا سوای گواهی لهجه هستید بایستی این نکته را به یاد داشته باشید که داشتن سند زبان آیلتس و یا تافل میتواند اقبال دریافت ویزا را برای شما بخش اعظم نماید پس درصورتی که می توانید حد نصاب نمره لهجه را کسب فرمائید حاین نام مجاز نمی باشد . برای شما مطلوب خیس خواهد شد . 
جهت مشورت حقوقی با ماتماس بگیرید .۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱ 
بعضی از کشورها وضعیت راحتتری برای پذیرش تحصیلی بدون سند لهجه برای درخواست کنندگان به وجود آورده اند این کشورها به این شرح می باشد :اتریش ، دانمارک ، سوئد که به راحتی میتوانید پذیرش تحصیلی بدون سند زبان را نیز دریافت فرمائید ، شایان ذکر می‌باشد که ویزای تحصیلی کانادا سوای گواهی گویش هم برای استان هایی نظیر کبک به راحتی دریافت میشود . 


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۸:۲۷ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

ویزای کار کانادا

کاری کانادا ،،ویزای فعالیت کانادا، روادید فعالیت کانادا: کانادا به ادله اقتصاد قوی، بر تر بودن پژوهش و نوآوری، زیر بودن مالیات و ناچیز بودن هزینه های کسب و کار و کیفیت بالای زندگی یکی از شایسته ترین مکان ها برای کسب و عمل می باشد . برای اخذ روادید کار در سال ۲۰۱۸ نیز به کمپانی یا کارفرمایی نیاز می باشد که شهروند یا این که مقیم دایم کانادا باشد . همینطور سازمان منابع انسانی و گسترش کانادا می بایست مجوز کاری که از سوی اداره ی هجرت کانادا صادر می شود را تایید کند که بر اقتصاد کانادا اثر منفی نخواهد داشت . برای این که جواز کاری کانادا را اخذ فرمایید به شرکت یا این که کارفرمایی نیاز است که و یا شهروندساکن دائمی کانادا باشد . ویزای فعالیت کانادا مرز و بوم کانادا بر اساس یک خصوصی فعالیت های مختص که از سمت دولت کانادا اعلام می شود جواز صادر نماید که می بایست برای توسعه ی اقتصاد مرز و بوم کانادا باارزش و موءثر باشد . شما بایستی اثبات نمایید حاین نام مجاز نمی باشد . شغل مورد حیث را در کانادا دارید . جهت کسب داده ها اکثر می توانید به لینک و پیوند کارفرمایان کانادا جهت کار قضیه لحاظ خود مراجعه نمایید . لینک کار و کارفرمایان کانادا مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا: · پاسپورت معتبر 
· ارائه مدارک کاری مثل سند استخدا مهمانان متقاضی زیر کمپانی مربوطه در کانادا · ارائه مدارکی که نشان دهنده ی اقامت شما در مرز و بوم متبوع خود می باشد . 

مهاجرت به کانادا

· دو قطعه عکس 
· لبریز کردن فرم های منحصربه‌فرد ویزای کانادا جهت مشورت کردن با ماتماس بگیرید .۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱ 
مشورت کردن حقوقی با وکلای متخصص 


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۳:۵۸ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی

مانیتوبا،روش
های مهاجرت،صاحبان بیزینس،کارآفرینی استانی،مهاجرت،مهاجرت تجاری،ونکوور سفر
به کانادا از طریق کارآفرینی استانی یک عدد از روشهای مسافرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا، برنامه هجرت از طرز کارآفرینی و سرمایه‌گذاری استانی برای تاجران و مدیران دارای سوابق مدیر و سرمایه به اندازه انتخاب گردیده می‌باشد . این برنامه‌ها به استدلال توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در کانادا و جذب سرمایه به وجود آمده‌اند .

در
این بخش شایسته ترین برنامه‌های مسافرت به کانادا از روش ایجاد اشتغال و استانی که میتوانند درخواست کنندگان مهاجرت به کانادا از روش سرمایه‌گذاری را برای برنامه‌های استانی خویش (PNP) نامزد نمایند
معرفی شده‌اند .

هجرت

مهاجرت به کانادا
به کانادا از شیوه استان پرنس ادوارد برنامه هجرت به کانادا از نحوه پرنس ادوارد فرصتی را برای متقاضی ها مسافرت به کانادا فراهم می‌سازد تا از طرز این شهر نامزد دریافت اقامت دائم کانادا شوند، به این شرط که در این جزیره سرمایه‌گذاری کرده و کسب و کاری را مدیر نمایند .

پس از دریافت پذیرش، درخواست کننده با مقامات دولت کانادا در پرنس ادوارد قراردادی را امضا مینماید . این قرارداد متقاضی را ملزم می‌نماید که کنترل صد در صد یک کسب و فعالیت را از نحوه خرید یک کسب و عمل جانور یا این که تأسیس یک کسب و کار نو در جزیره به دست گیرد .

متقاضی بایستی موقعیت قرارداد را برآورده سازد تا وثیقه ۲۰۰٬۰۰۰ دلاری به او بازگردانده شود . وضعیت قرارداد بر اساس هدف ها متقاضی که در طرح تجاری بیان شده‌اند خواهد بود . متقاضی موظف است حاین نام مجاز نمی باشد . برنامه مسافرت به کانادا از طریق پرنس ادوارد را برآورده سازد، شروط دست کم مقدار دارایی خالص و میزان سرمایه‌گذاری را داشته باشد و یک وثیقه قابل برگشت منوط به مبلغ ۲۰۰٬۰۰۰ دلار کانادا در اکانت امانی بگذارد .

از این مبلغ وثیقه، ۲۵٬۰۰۰ دلار پس از شش ماه اقامت در جزیره پرنس ادوارد مسترد خواهد شد .
۲۵٬۰۰۰ دلار دیگر پس از یک سال اقامت در جزیره و ۱۵۰٬۰۰۰ دلار باقی مانده
پس از اینکه متقاضی وضعیت قرارداد امانی را برآورده کرد به او بازگردانده خواهد شد .

مزیتهای
هجرت به کانادا از شیوه استان پرنس ادوارد دریافت
اقامت دائم به صورت مستقیم رجوع و برگشت
یک چهارم ودیعه گذشته از انجام سرمایه گذاری، در رخ سکونت در استان مبلغ
تحت سرمایه گذاری قابل
رجوع بودن ودیعه در صورت انجام سرمایه گذاری مسافرت
اکتشافی جهت شناخت با استان، قبلی از پرداخت ودیعه مسافرت
به کانادا از شیوه برنامه استانی مانیتوبا استان مانیتوبا یک عدد از شایسته ترین برنامه های هجرت به کانادا از طریق برنامه استانی را ارائه می‌دهد .

در این نصیب به مقایسه وضعیت اخذ اقامت کانادا از نحوه این استان پرداخته شده میباشد .

برنامه
مسافرت به کانادا از طریق برنامه استانی مانیتوبا فرصتی را برای متقاضی ها سفر به کانادا فراهم می‌سازد
تا
از طرز این شهر نامزد دریافت اقامت دائم کانادا شوند،
به این شرط که در این استان سرمایه‌ گذاری کرده و کسب و کاری را مدیریت نمایند .

پس از اخذ پذیرش، متقاضی با مقامات دولت کانادا در مانیتوبا قراردادی را امضا می نماید . این قرارداد درخواست کننده را ملزم مینماید که کنترل صد در صد یک کسب و عمل را از طرز خرید یک کسب و فعالیت جان دار یا تأسیس یک کسب و عمل نو در این استان به دست گیرد .

درخواست کننده باید شرایط قرارداد را برآورده سازد تا وثیقه ۱۰۰٬۰۰۰ دلاری به او بازگردانده شود . حاین نام مجاز نمی باشد . قرارداد بر شالوده هدف ها متقاضی که در طرح تجاری بیان شده‌اند خواهد بود .

درخواست کننده
موظف می باشد موقعیت برنامه سفر به کانادا از شیوه استان مانیتوبا را برآورده سازد،
شروط
حداقل میزان بودجه خالص و مقدار سرمایه‌گذاری را داشته باشد
و یک وثیقه قابل رجوع و برگشت مشروط به مبلغ ۱۰۰٬۰۰۰ دلار کانادا در حساب امانی بگذارد .

در ادامه به وضعیت اضطراری و مزیت های هجرت به کانادا از روش استان مانیتوبا اشاره شده هست .

یک عدد از مهمترین نکات مثبت استان مانیتوبا زندگی مقرون به صرفه و فعال در این استان است زیرا در مقایسه با بقیه شهرهای گران قدر کانادا، قیمت آرامبخش در شهرهای مانیتوبا فراوان مناسب می‌باشد .

همچنین در مقایسه با سایر استان های کانادا، استان مانیتوبا دارنده شایسته ترین سیستم معالجه عمومی می باشد .

سیستم آموزشی استان مانیتوبا برنامه های با کیفیت بالا که شامل تمام شاخه های علمی، هنری و ورزشی می باشد را عرضه می کند .

بطور کلی، مانیتوبا محل امنی برای زندگی، علم آموزی و کسب خانواده ها و به ویژه مهاجران فرنگی می باشد .

مزیتهای
مسافرت به کانادا از شیوه استان مانیتوبا اخذ
اقامت دائم به چهره مستقیم مبلغ
زیر سرمایه گذاری قابل
بازگشت بودن ودیعه در رخ انجام سرمایه گذاری سفر
اکتشافی جهت آشنایی با استان، گذشته از پرداخت ودیعه مسافرت
به کانادا از روش استان بریتیش کلمبیا مهاجرت
به کانادا از روش سرمایه گذاری برنامه استانی بریتیش کلمبیا خاص عمل آفرینان با سوابق ای می‌باشد که فراهم سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا هستند
و می‌ خواهند فعالانه کسب و کاری را در آنجا مدیر نمایند .

در
رخ پذیرفتن درخواست شما، روادید اقامت دایم کانادا برای شما و اشخاص خانواده تان صادر خواهد شد
که به شما قابلیت معاش و فعالیت کردن در کانادا را می دهد .

در مورخ ۲ جولای ۲۰۱۵ دولت بریتیش کلمبیا طرح نو و بهبود یافته مسافرت از طریقکارافرینی به استان بریتیش کلمبیا را معرفی کرد . رویکرد هجرت کارافرینی به استان بریتیش کلمبیا BC PNP entrepreneur immigration stream کارآفرینان با تجربه‌ای که آماده سرمایهگذاری و اداره فعال یک بیزینس در استان بریتیش کلمبیا باشد را جذب مینماید .
کارآفرینان
در این برنامه می بایست دست‌کم دارنده ۶۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه اول باشند
که این سرمایه را از راه‌هایقانونی به‌دست آورده‌اند .

همچنین متقاضی کارافرینی در استان بریتیش کلمبیا باید پس از ورود به بریتیش کلمبیا دست کم ۲۰۰ هزار دلار در بیزینس قضیه نظر سرمایه گذاری نماید . این برنامه در حالا حاضر به نحوی میباشد که متقاضیان سفر به کانادا بایستی در سیستم آنلاین سازمان مسافرت ثبتنام کرده و بر پایه سن و تحصیلات و مهارت انگلیسی و دارایی مالی و تجربه بیزینس و تجاری و همینطور مسافرت گذشته به استان بریتیش کلمبیا امتیاز بگیرند .

متقاضیانی که بیشترین و کمترین دما امتیاز را دریافت کنند از آن‌ها مثل سیستم اکسپرس اینتری برای مبادرت دعوت به کار خواهد آمد .

این افراد نامه‌ای بهعنوان ITA که به عبارتی دعوت نامه می‌باشد را اخذ خواهند کرد و پس از آن مدارک تکمیلی رابایددر زمان ۴ ماه ارائه نمایند .

در اینجا نکات اساسی طرح مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا از نحوه کارافرینی و بیزینسی را مرور میکنیم .

بریتیش کلمبیا غربی‌ترین استان کانادا و در کنار اقیانوس آهسته جای دارد . راس استان ویکتوریا و بزرگ‌ترین شهر آن ونکوور است .

بریتیش کلمبیا با داشتن مناطق زیبای طبیعی (۶ پارک ملی) نزدیک به ۴ میلیون نفر را در خویش جای داده‌است .

مساحت این استان به اندازه جمع مساحت فرانسه، آلمان و هلند می باشد .

ونکوور بر خلاف دیگر بخشها کانادا آب و هوایی ملایم دارد و خبری از زمستانهای سرد در آن نیست .

مناطق ساحلی این استان دارنده آب و هوای معتدل و بارانی می باشد .

میانگین دمای سالیانه در اکثر شهرهای پرجمعیت این استان بالای ۱۰ جایگاه سانتیگراد می باشد .

پرجمعیت‌ترین شهر استان، ونکوور،که یک عدد از سه شهر ممتاز دنیا می‌باشد .

سالانه در حدود ۳۵۰۰۰ نفر مهاجر وارد این استان میگردند و در کل مهاجرین بخش مهمی از جمعیت استان را تشکیل میدهند .

درحقیقت یک سوم جمعیت ونکوور خارجی میباشند .

این برنامه برای اشخاص با تجربه و مدیران و صاحبان بیزینس که دارنده سرمایه کافی و انتقاد می باشند و می خواهند بیش از یک سال در بریتیش کلمبیا BC اقامت گزینند مناسب می باشد .
این اشخاص می بایست در یک بیزنس نو یا با سابقه قبلی سرمایه گذاری نمایند و یک شخص مقیم کانادا را به استخدام خود درآورند و به فیس همیشگی در رئیس روزانه آن دستکم به مقطع 1 سال دخاین نام مجاز نمی باشد . داشته باشند


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۴:۲۱ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)