مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا مجوز کار پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی

مهاجرت
تحصیلی به کانادا جواز فعالیت پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی به عنوان دانشجوی بین المللی که در کانادا علم آموزی می کند، تکمیل تحصیلات شما به این مفهوم نمی‌باشد که شما به پایان عصر خویش در کانادا رسیده اید . در واقع، مطالعه در کانادا به عنوان یک عدد از مورد های سریع برای به دست آوردن اقامت دائم و مسافرت به کانادا محسوب می شود .

بخش اعظمی از علم آموزان از تحصیلات خود به عنوان یک قدم برای فعالیت موقت و اقامت دایم در کانادا استفاده می کنند .

مجوز
کار فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل بخش اعظمی از دانشجویان دربین المللی که تحصیلات خوب را در کانادا انجام می دهند به طور معمول ماندن و تجربه فعالیت کانادا را به دست می آورند . هنگامی که دانش آموزان تحصیلات خویش را در یک برنامه در یک موسسه عالی تحصیلی کانادایی تکمیل می کنند، می توانند برای اذن تحصیل کارشناسی کارشناسی ارشد که به آنان اذن عمل در کانادا می دهند، درخواست دهند .

دولت کانادا به تازگی تغییرات در برنامه جواز عمل تحصیلات تکمیلی را انجام داده میباشد تا آن را انعطاف پذیر تر و پاسخگوتر به نیازهای دانشجو ها میان المللی نماید . براساس برنامه جواز کار فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان، فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان بین المللی اکنون می توانند یک مجوز کار سه ساله باز کنند که به آن ها اجازه می دهد برای کارفرمای کانادایی در هر صنعت فعالیت کنند . آنان نیازی به توصیه شغلی کانادا در بازه درخواست ندارند .

مسافرت
تحصیلی در کانادا مجوز فعالیت فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی مهاجرت
تحصیلی در کانادا جواز فعالیت فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی اقامت
در کانادا پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی در صورتیکه تصمیم گرفتید که سپس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی در کانادا باقی بمانید، یکسری از برنامه هایی وجود دارااست که می توانید برای آن درخواست فرمائید .

مهاجرت به کانادا

مجوز فعالیت پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی به شما قابلیت و امکان می دهد که تجربه کاری کانادا را به دست آورید، که به نوبه خویش به شما اذن می دهد تا به کانادا ویزای تجربه کانادا (CEC) دسترسی پیدا کنید . این برنامه را می بضاعت و توان برای مدت برنامه تحصیلی خود تا مقطع ۳ سال صادر کرد .

به عنوان مثال، در‌صورتی‌که شما از یک برنامه چهار ساله تحصیلی فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شوید، درصورتی که وضعیت معیشتی داشته باشید، می توانید برای یک مجوز کار سه ساله واجد وضعیت باشید . درصورتی که شما از یک برنامه مدرک طومار هشت ماهه فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل گردیده باشید، شما مجاز به اخذ جواز عمل می گردید که برای حداکثر هشت ماه معتبر هست .

ویزای کلاس کانادایی برای فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان فرصتی برای انتقال موفق از اقامت موقت به اقامت دائم برای مهاجرت به کانادا فراهم می نماید . این برای کاندیدانی است که با جامعه کانادا آشنا می‌باشند و می توانند به اقتصاد کانادا کمک نمایند . دانش لهجه انگلیسی یا این که فرانسوی، و همچنین تجربه عمل حرفه ای، باید باشد .

کلاس
تجربه کانادایی کلاس تجربه کانادایی (CEC) یک طبقه هجرت برای کارگران موقت فرنگی کانادا هست که مایل به تبدیل شدن به اقامت دائم میباشند . کارگران خارجی موقت نیز نامزد ایده آل برای مهاجرت کانادا و اقامت دایم هستند .

برنامه های کاربردی کلاس کانادایی از طریق انتخاب جدید اکسپرس Entry برای مسافرت به کانادا پردازش می شود . نامزدانی که واجد موقعیت میباشند باید علاقه مند به مهاجرت به کانادا باشند، ایجاد نمایه آنلاین ورود اکسپرس و دریافت دعوت برای درخواست اقامت دائم پیشین از درخواست خود را ارائه داده باشند .


برچسب: مهاجرت به کانادا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۰:۰۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

امتیاز بندی اسکیل ورکر کانادا ۲۰۱۸

امتیاز
بندی اسکیل ورکر کانادا ۲۰۱۸ یک عدد از شایسته ترین راههایی که ما به شما پیشنهادمی کنیم راه اسکیل ورکر می باشد در واقع یک عدد از بهترین برنامه های سفر به کانادا برای اخذ PR کانادا در سال ۲۰۱۸برنامه اسکیل ورکر کانادا (FSWP) میباشد . امتیاز بندی اسکیل ورکر کانادا ۲۰۱۸ یک جایگاه کلیدی در سیستم سفر اکسپرس کانادا می باشد . محل ورود اکسپرس یک سیستم مهاجرتی مبتنی بر نقطه آغاز میباشد که توسط IRCC (مهاجرت پناهندگان و شهروندی کانادا) در ژانویه ۲۰۱۵ راه و روش اندازی شده است .عملکرد ما بر این می باشد که در این مقاله شما دوستان عزیز را با وضعیت و راههای به کار گیری از این برنامه آشنا کنیم .جهت مشورت با ماتماس بگیرید .۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱

وضعیت
امتیاز بندی اسکیل ورکر کانادا ۲۰۱۸ FSWP ذیل اکسپرس رویکرد را برای اخذ اقامت دایم کانادا (PR) برای مسافرت به کانادا آماده می نماید . کارگران ماهر می توانند در سال ۲۰۱۸ برنامه کارفیلد ماهرانه را برای کسب اقامت کانادابه رخ دائم اخذ نمایند . FSWP Express Entry یک برنامه دوست داستنی مهاجرتی کانادا هست که توسط دولت پباده سازی گردیده است، تا مورد های پرداخت مستمر برای افراد را بر مبنا بضاعت ها و مهارت های خویش فراهم کند .

روادید
اسکیل ورکر کانادا ۲۰۱۸ روادید FSWP مبتنی بر امتیاز میباشد که در‌صورتی‌که بتوانید حداقل ۶۷ امتیاز بر پایه سن، تحصیل، تجربه کار، مهارت لهجه و غیره کسب کنید، می توانید این روادید را بگیرید .
حاین نام مجاز نمی باشد . این روادید به قرار پایین می باشد:
مدرک
دانشگاهی در حرفه پزشکی(PhD) یا این که هم اندازه ۲۵ امتیاز سند
دانشگاهی در برهه زمانی کارشناسی ارشد برابر با -۲۳ امتیاز حداکثر
امتیاز برای سوابق عمل ۱۵ ۱
سال سوابق فعالیت ۹ امتیاز ۲-۳
سال سابقه فعالیت ۱۱ امتیاز ۴-۵
سال سابقه کار ۱۳ امتیاز ۶
سال و عمده سابقه کار ۱۵ امتیاز امتیازات
سن پایین ۱۸ ساله صفر امتیاز ۱۸-۳۵
سال ۱۲ امتیاز ۳۶
سال ۱۱ امتیاز ۳۷
سال ۱۰ امتیاز ۳۸
سال ۹ امتیاز ۳۹
سال ۸ امتیاز ۴۰
سال ۷ امتیاز ۴۱
سال ۶ امتیاز ۴۲
سال ۵ امتیاز ۴۳
سال ۴ امتیاز ۴۴
سال ۳ امتیاز ۴۵
سال ۲ امتیاز ۴۶
سال ۱ امتیاز

مهاجرت به کانادا

مهارت
های انگلیسی روادید اسکیل ورکر کانادا ۲۰۱۸ برای
دریافت اسکیل ورکر کانادا ۲۰۱۸ مهارت انگلیسی لازم می باشد، که در ادامه به امتیاز بندی آن اشاره گردیده است:
CLB
سطح ۹: امتیاز برای هر توانایی: ۶ گوش
دادن: بیش از ۸٫۰ تلاوت
و نوشتن و کلام کردن: بیش از ۷٫۰ CLB
تراز ۸: امتیاز برای توانایی: ۵ گوش
دادن: ۷٫۵ قرائت
و تالیف و کلام کردن: ۶٫۵ CLB
مرحله ۷: امتیاز برای هر توانایی: ۴ گوش
دادن: ۶٫۰ خواندن
و تالیف و صحبت کردن: ۶٫۰ دومین
زبان رسمی CLB سطح ۵، امتیاز (مجموع): ۴ گوش
دادن و تالیف و صحبت کردن: ۵٫۰ خواندن:
۴٫۰ مهارت
زبان NCLC جهت ویزای اسکیل ورکر کانادا ۲۰۱۸ برای
اخذ روادید اسکیل ورکر کانادا ۲۰۱۸ مهارت زبان در زمان NCLC در مرحله های متعدد نیاز دارید، که در ادامه به امتیاز بندی آن ها اشاره شده است:
گویش
رسمی نخستین NCLC مرحله ۹، امتیاز برای هر توانایی: ۶ گوش
دادن: بیش از ۲۹۸ خواندن:
بیش از ۲۴۸ نوشتن
و کلام کردن: بیش از ۳۷۱ NCLC
مرحله ۸، امتیاز برای توانایی: ۵ گوش
دادن: ۲۸۰ تا ۲۹۷ خواندن:
۲۳۳ – ۲۴۷ تالیف
و کلام کردن: ۳۴۹ – ۳۷۰ NCLC
مرحله ۷، امتیاز (مجموع): ۴ امتیاز گوش
دادن: ۱۸۱ – ۲۹۸ + خواندن:
۱۵۱ – ۲۴۸+ تالیف
و سخن کردن: ۲۲۶ – ۳۷۱+ جهت مشاوره با ماتماس بگیرید .۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۰۴:۱۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

مهاجرت خویشاوندی استانی

اکثر استانها در کانادا قراردادی با دولت فدرال دارا هستند که بر شالوده آن می توانند افرادی را برای سفر به کانادا و اقامت در استان تعیین نمایند . اشخاص مقیم دایم و شهروندان کانادا که در این استانها زندگی می‌نمایند ممکن است بتوانند خویشاوندان نزدیک خود را برای اقامت در آن استان اسپانسر نمایند .این قوم نزدیک باید ابتدا از روش استان ذی‌ربط مبادرت نمایند و پروسه گزینش استانی را تکمیل نمایند . اداره هجرت استان این اشخاص را بر اساس نیازهای خود و قصد واقعی شخص برای اقامت در استان بر میگزیند .در صورتیکه بخواهید به قوم خویش در یکی از این استانها ملحق شوید، ممکن است بتوانید از یک عدد از روشهای ذیل برای هجرت به کانادا به کار گیری کنید:در برخی از استانها، رویه خویشاوندی محدود به خاندان خیلی نزدیک میباشد، در صورتیکه در بعضی دیگر از استانها فامیل دورتر مثل عموزاده را هم میتوان اسپانسر نمود .

مهاجرت به کانادا

روشهای
مو جود هجرت خویشاوندی استانی عبارتند از:
آلبرتا
منیتوبا
نیوفاندلند
و لابرادور نوا
اسکوشیا جزیره
پرینس ادوارد ساسکاچوان
پس از پذیرفته شدن از طرف استان یا این که حوزه‌ مربوطه، شما بایستی درخواستی جدا از هم به سازمان هجرت و شهروندی کانادا (CIC) ارسال فرمایید . افسر مسافرت بعد از آن صلاحیت شما و اشخاص خانواده تان را بر مبنا مساله پزشکی و امنیتی تحلیل می کند . شما بایستی آزمایشات پزشکی و بررسیهای امنیتی را با موفقیت پشت سر بگذارید . همینطور شما می بایست سرمایه کافی برای استقرار خویش و خانواده تان در ماههای اول اقامت در کانادا داشته باشید .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۱۲:۲۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

برنامه نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP

این زیرمجموعه برای افرادی هست که دستکم ۶ ماه در یک جواز معتبر کار کرده اند در ساسکاچوان کار می کنند . نامزدها همچنین باید از معیارهای ذکر شده در پایین ذکر شوند .

متقاضیان
واجد شرایط می‌باشند اگر:
توصیه
کار برای موقعیت تمام وقت، همیشگی که در NOC 8431 یا این که ۸۴۳۲ از سوی کارفرما در ساسکاچوان تصویب شده است یک
طومار تایید شغلی INP ساسکاچوان اخذ کرده اید در درحال حاضر حاضر برای فردی که به دوران شانزده ماه در یک مجوز معتبر کار می کند، شغلی را ارائه می دهد .
تجربه کاری باید در همان شغلی باشد که ارائه می شود دست کم
متوسطه کانادایی، تحصیلات خوب و معادل آن را داشته باشید و دست کم
۴ امتیاز برای گویش CLB داشته باشید
برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP ۳٫
متخصصین بهداشت در برنامه نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP شما می توانید در این بخش ذیل اعمال کنید در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که دستکم به بازه شش ماه به تیتر یک پرستار، پزشک معالج و یا این که متخصص بهداشت فن ای فعالیت کرده اید . هر یک از این رشته ها دارای ملزومات واجد شرایط خاصی می‌باشد که بایستی رعایت شوند .

پزشکان
واجد وضعیت میباشند اگر:
مجوز
عمل رسمی خود را دارید دستکم
شش ماه به عنوان دکتر در این ولایت عمل کرده است یک
سفارش شغلی از یک اداره بهداشت والیتی با سندها تأیید شده برای موقعیت تمام وقت و دائمی داشته باشید دریافت
یک طومار تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر پرستارانی
که واجد موقعیت هستند:
جواز
کار قانونی خود را دارید دست کم
شش ماه به تیتر یک پرستار در این ولایت فعالیت کرده است یک
پیشنهاد شغلی برای شرایط تمام وقت و دائمی از یک کارفرمای شناخته گردیده عمومی تأمین مالی گردیده داشته باشید اخذ
یک نامه تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر سایر
متخصصین بهداشتی درصورتی که آن‌ها باشند، واجد حاین نام مجاز نمی باشد . هستند
جواز
کار قانونی خویش را دارید به
برهه زمانی حداقل شش ماه به عنوان یک رشته بهداشت شناخته شده در استان کار کرده است یک
توصیه شغلی برای شرایط تمام وقت، مستمر از یک رده قانونی یا این که یک عدد دیگر از کارفرمایان بهداشتی داشته باشید دریافت
یک طومار تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر مدارک
لازم، مدارک و مجوزهای واجب برای انجام وظیفه های شغلی را دارید
۴٫
پروژه بخش مهمانداری کانادا Saskatchewan PNP این زیرمجموعه برای فرنگی هایی می‌باشد که در درحال حاضر حاضر در بخش میهمان نوازی ساسکاچوان سرگرم به عمل می باشند و می خواهند برای اقامت دائم در این استان درخواست دهند .

متقاضی ها
واجد شرایط هستند اگر:
یک
مجوز فعالیت دارای اعتبار صادر شده به وسیله مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) برای یکی از موارد زیر: سرور خوراک و آشامیدنی، درخواست کننده غذا یا این که منزل دار دستکم
گواهی تحصیلی ۱۲ یا مساوی آن را کامل کرده باشید برای یک کارفرما عمل فرمائید که بوسیله INP ساسکاچوان برای کمپانی در پروژه پروژه مهمانداری تأیید شده است .
INP ساسکاچوان برنامه های کاربردی را از کارمندان بخش مهمانداری که برای کارفرمای خویش آغاز به فعالیت می کنند قبول می کنند دستکم
شش ماه در ساسکاچوان فعالیت کنید و تمام عمل و استانداردهای همت صاحب کار را برآورده کنید پیشنهاد
فعالیت شغل ها مستمر و تمام وقت را از کارفرمای پذیرفته گردیده ساسکاچوان مهمانداری داشته باشید یک
نامه تأیید شغلی INP ساسکاچوان دارای اعتبار داشته باشید
برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP ۵٫
پروژه راننده کامیون های سنگین این تحت شاخه به کمپانی های حمل و نقل اذن می دهد تا رانندگان کامیون های دوردست را به ساسکاچوان برسانند . برای واجد شرایط بودن برای این پروژه، نامزدها باید برای یک شرکت دارای اعتبار تأسیسات حمل و نقل در ساسکاچوان در یک جواز فعالیت موقت خارجی کار نمایند . در صورتیکه کمپانی حمل و نقل معتبر مشاغل مستمر را ارائه می دهد، راننده کامیون ممکن هست پس از حداقل شش ماه استخدام گردد، و به محل اقامت دایم در ساسکاچوان وارد شود . راننده کامیون همچنین می بایست معیارهای واجد شرایط یگانه این زیر شاخه را برآورده کند .

متقاضی ها
واجد وضعیت می باشند اگر:
برای یک شرکت تأسیس شده ساسکاچوان INP برای حداقل شش ماه در یک جواز فعالیت موقت فعالیت می نمایند .
مجوز عمل می بایست توسط اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) صادر شود و براساس یک نظارت تاثیر مثبت در بازار فعالیت (LMIA) دارنده
گواهینامه رانندگی کلاس ۱A ساسکاچوان ارائه
یک فعالیت تمام وقت و همیشگی از کارفرمای خود که می بایست یک کمپانی حمل و نقل دارای اعتبار در ساسکاچوان باشد یک
نامه تأیید شغلی INP ساسکاچوان دارای اعتبار داشته باشید
برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP ۶٫
دانشجو یان فی مابین المللی برنامه نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP این پایین شاخه برای دانش آموزانی هست که از یک موسسه آموزشی پس از عصر متوسطه در کانادا فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل گردیده اند که پیشنهاد شغلی مستمر و تمام وقت را از سوی صاحب کار در ساسکاچوان دریافت کرده اند . SINP می بایست این پیشنهاد شغلی را پیشین از این‌که نامزد درخواست شود، ثبت نماید . برای اخذ این تایید، صاحبکار می بایست در اینترنت وب سایت کارفرمای SINP تصویب نام کند . در صورتیکه سفارش تایید شده باشد، یک نامه تایید شغلی صادر خواهد شد . یک کپی از این مدرک باید همپا با درخواست نامزد به SINP ارسال شود .

فارغ
این نام مجاز نمی باشد .حصیلان شرکتهای ساسکاچوان واجد وضعیت میباشند در صورتیکه آنها:
فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل از یک برنامه در یک موسسه آموزشی توسعه یافته در ساسکاچوان با گواهینامه، دیپلم یا سند تحصیلی .
البته باید دستکم یک سال تحصیلی از علم آموزی تمام وقت داشته باشد دارای نمره دستکم لهجه از ترازو گویش کانادایی (CLB) 4 . امتحان بایستی در دو سال قبل گرفته گردیده باشد .
این زمینه مربوط می باشد درصورتی که توصیه شغلی در شغل NOC C است حداقل
شش ماه تجربه کار در استان را داشته باشید برای
یک مجوز عمل دارای اعتبار پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی به IRCC اعمال شده و آن را اخذ کرده اید توصیه شغلی فعلی، مستمر و تمام وقت را از کارفرمای ساسکاچوان در قضیه علم آموزی خویش داشته باشید . سفارش می بایست در شغل یا این که تجارت NOC سطح ۰، A یا B باشد .
همینطور می تواند یک سفارش شغلی باشد که نیاز به تحصیلات پس از دبیرستان دارد یک
نامه تأیید شغلی INP ساسکاچوان دارای اعتبار داشته باشید فارغ
این نام مجاز نمی باشد .حصیلان موسسه ها کانادایی بیرون از ساسکاچوان واجد وضعیت می‌باشند اگر آنها:
فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل از یک برنامه در یک موسسه آموزشی پس از زمان متوسطه با گواهینامه، دیپلم یا گواهی .
اما بایستی دست‌کم یک سال تحصیلی از علم آموزی تمام وقت داشته باشد دارنده نمره حداقل زبان از ترازو گویش کانادایی (CLB) 4 . امتحان باید در دو سال پیشین گرفته شده باشد .
این قضیه مربوط هست در‌صورتی‌که سفارش شغلی در شغل NOC C است دست کم دو سال پشت سر هم از تجربه فعالیت در تمام ساعتها کار، در ساسکاچوان داشته باشید .
این بایستی پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی و در یک مجوز کار معتبر پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی باشد برای
یک جواز کار دارای اعتبار پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی به IRCC اعمال گردیده و آن را اخذ کرده اید توصیه شغلی فعلی، مستمر و تمام وقت را از کارفرمای ساسکاچوان در موضوع تحصیل خویش داشته باشید . سفارش بایستی در شغل یا تجارت NOC سطح ۰، A یا B باشد .
همینطور می تواند یک سفارش شغلی باشد که نیاز به تحصیلات پس از دبیرستان دارد یک
طومار تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر داشته باشید طبقه
کارآفرین این مدل برای اشخاصی می‌باشد که امیدوارند که در ساسکاچوان شرکت داشته باشند و فعالانه کار نمایند . درخواست کنندگان باید نقش مدیریتی فعال در کسب و فعالیت داشته باشند . لطفا توجه داشته باشید برنامه های پایین این مدل بندی بر شالوده سیستم ابراز علاقه (EOI) میباشد . سه تراز برای نامزد شدن به شرح تحت است: کاندیداهای اول بایستی یک (EOI) را به INP ساسکاچوان بگویند که نشان می دهد که آنها عشق و علاقه مند به داشتن یا این که سازمان یک کسب و فعالیت در استان هستند . دوم، در‌صورتی‌که نامزدها غالب باشند، بر اساس فهرستی از لازمات برنامه، آن‌ها یک دعوت نامه برای درخواست دریافت خواهند کرد . قدم سوم فراوان ساده می باشد – نامزدی ولایتی .

۴٫مالک
مزرعه و اپراتور جایگاه ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP این نوع برای کاندیدانی هست که مایل به هجرت به ساسکاچوان برای خرید و اجرای یک مزرعه در استان می باشند . در صورتی‌که نامزدان پایین ۴۰ سال سن داشته باشند، می توانند برای نامزدی در جریان جریان برنا کشاورزان موضوع دقت قرار گیرند . حق الزحمه برای این جریان براساس موجودی عادلانه، سپرده نقدی قابل تأمین، یک مسافرت تحمیلی به ساسکاچوان، علم و تجربه عملیات مزرعه و یک توصیه عملی برای فرصت های تجاری می باشد .

آشکار است که گزینش مسیر صحیح مهاجرت برای شما فراوان مشکل میباشد . ساسکاچوان صرفا ۱۲ جریان مختلف دارد . هر یک از این مسیرها با نیازهای یگانه متمایز از بقیه استان ها می باشد . ممکن می‌باشد خیلی عالی باشد که شما واجد موقعیت برای مهاجرت به بریتیش کلمبیا یا این که کبک نیستید اما واجد شرایط برای INP ساسکاچوان میباشید .

با یاری ما، می توانید مطمئن باشید که جریان مسافرت بدون نقص را از دست ندهید . پس از تماس با ما، اطلاعات فردی شما را تجزیه و بررسی خوا هیم کرد تا هر یک از جریانهای موضوع حیث خویش را پیدا فرمایید . عمل با ما بخت شما را در سفر به کانادا به اندازه قابل توجهی بهبود می بخشد . این زیرمجموعه برای اشخاصی هست که حداقل ۶ ماه در یک مجوز معتبر فعالیت کرده اند در ساسکاچوان عمل می نمایند . نامزدها همینطور می بایست از معیارهای ذکر گردیده در تحت ذکر شوند .

درخواست کنندگان
واجد شرایط می باشند اگر:
پیشنهاد
کار برای حاین نام مجاز نمی باشد . تمام وقت، مستمر که در NOC 8431 یا ۸۴۳۲ از سوی صاحب کار در ساسکاچوان ثبت گردیده است یک
طومار تایید شغلی INP ساسکاچوان اخذ کرده اید در اکنون حاضر برای شخصی که به مدت شانزده ماه در یک جواز معتبر فعالیت می کند، شغلی را ارائه می دهد .
تجربه کاری می بایست در همان شغلی باشد که ارائه می شود دست کم
متوسطه کانادایی، تحصیلات خوب و متساوی آن را داشته باشید و دست کم
۴ امتیاز برای گویش CLB داشته باشید
برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP ۳٫
متخصصین بهداشت در برنامه نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP شما می توانید در این بخش تحت اعمال فرمائید اگر دست کم به مدت شش ماه به عنوان یک پرستار، پزشک معالج و یا متخصص بهداشت رشته ای فعالیت کرده اید . هر یک از این حرفه ها دارای الزامات واجد وضعیت خاصی میباشد که باید رعایت شوند .

پزشکان
واجد شرایط می باشند اگر:
مجوز
فعالیت رسمی خویش را دارید حداقل
شش ماه به تیتر پزشک در این ولایت عمل کرده است یک
پیشنهاد شغلی از یک سازمان بهداشت والیتی با اوراق تأیید شده برای شرایط تمام وقت و دائمی داشته باشید اخذ
یک طومار تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر پرستارانی
که واجد موقعیت هستند:
جواز
کار رسمی خود را دارید دستکم
شش ماه به تیتر یک پرستار در این ولایت عمل کرده است یک
توصیه شغلی برای وضعیت تمام وقت و دائمی از یک کارفرمای شناخته شده عمومی تأمین مالی گردیده داشته باشید دریافت
یک طومار تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر بقیه
متخصص ها بهداشتی درصورتی که آنها باشند، واجد وضعیت هستند
مجوز
فعالیت قانونی خویش را دارید به
بازه زمانی دست‌کم شش ماه به عنوان یک حرفه بهداشت شناخته گردیده در استان فعالیت کرده است یک
سفارش شغلی برای شرایط تمام وقت، مستمر از یک منزلت رسمی یا این که یک عدد دیگر از کارفرمایان بهداشتی داشته باشید اخذ
یک نامه تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر مدارک
لازم، مدارک و مجوزهای ضروری برای انجام وظیفه‌های شغلی را دارید
۴٫
پروژه بخش مهمانداری کانادا Saskatchewan PNP این زیرمجموعه برای خارجی هایی میباشد که در حالا حاضر در بخش مهمان نوازی ساسکاچوان سرگرم به عمل می باشند و می خواهند برای اقامت دائم در این استان درخواست دهند .

متقاضیان
واجد حاین نام مجاز نمی باشد . می‌باشند اگر:
یک
جواز کار معتبر صادر گردیده به وسیله مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) برای یک عدد از مورد ها زیر: سرور خوراک و آشامیدنی، متقاضی خوراک یا این که منزل دار دست کم
گواهی تحصیلی ۱۲ یا این که هم اندازه آن را کامل کرده باشید برای یک صاحب کار عمل نمایید که به وسیله INP ساسکاچوان برای شرکت در پروژه پروژه مهمانداری تأیید گردیده میباشد .
INP ساسکاچوان برنامه های کاربردی را از کارمندان بخش مهمانداری که برای کارفرمای خود استارت به کار می نمایند پذیرش می کنند دست‌کم
شش ماه در ساسکاچوان عمل نمائید و تمام فعالیت و استانداردهای کارایی صاحب کار را برآورده کنید پیشنهاد
فعالیت شغل ها دائمی و تمام وقت را از کارفرمای پذیرفته شده ساسکاچوان مهمانداری داشته باشید یک
طومار تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر داشته باشید
برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP ۵٫
پروژه راننده کامیون های سنگین این تحت شاخه به کمپانی های حمل و نقل اجازه می دهد تا رانندگان کامیون های دوردست را به ساسکاچوان برسانند . برای واجد وضعیت بودن برای این پروژه، نامزدها باید برای یک شرکت معتبر تأسیسات حمل و نقل در ساسکاچوان در یک مجوز فعالیت موقت فرنگی کار کنند . در شرای شرکت حمل و نقل معتبر مشاغل همیشگی را ارائه می دهد، راننده کامیون ممکن هست پس از حداقل شش ماه استخدام گردد، و به محل اقامت دایم در ساسکاچوان وارد شود . راننده کامیون همچنین باید معیارهای واجد موقعیت خاص این پایین شاخه را برآورده کند .

متقاضیان
واجد حاین نام مجاز نمی باشد . هستند اگر:
برای یک شرکت تأسیس شده ساسکاچوان INP برای دست‌کم شش ماه در یک مجوز فعالیت موقت فعالیت می نمایند .
مجوز عمل می بایست بوسیله سازمان مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) صادر شود و براساس یک بررسی تاثیر مثبت در بازار عمل (LMIA) دارنده
گواهینامه رانندگی کلاس ۱A ساسکاچوان ارائه
یک کار تمام وقت و مستمر از کارفرمای خود که بایستی یک شرکت حمل و نقل دارای اعتبار در ساسکاچوان باشد یک
نامه تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر داشته باشید
برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP برنامه
نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP ۶٫
دانشجوها دربین المللی برنامه نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP این پایین شاخه برای دانش آموزانی می باشد که از یک موسسه آموزشی پس از دوره دبیرستان در کانادا فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شده اند که توصیه شغلی دائمی و تمام وقت را از سوی صاحبکار در ساسکاچوان دریافت کرده اند . SINP باید این سفارش شغلی را قبل از اینکه نامزد درخواست شود، تصویب نماید . برای اخذ این تایید، صاحبکار بایستی در اینترنت وب سایت کارفرمای SINP تصویب اسم کند . در صورتیکه سفارش تایید گردیده باشد، یک نامه تایید شغلی صادر خواهد شد . یک اسکن از این گواهی می بایست هم پا با درخواست نامزد به SINP ارسال شود .

فارغ
این نام مجاز نمی باشد .حصیلان موسسات ساسکاچوان واجد موقعیت می‌باشند درصورتی که آنها:
فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل از یک برنامه در یک موسسه آموزشی پیشرفته در ساسکاچوان با گواهینامه، دیپلم یا این که مدرک تحصیلی .
ولی می بایست دست‌کم یک سال تحصیلی از تحصیل تمام وقت داشته باشد دارای نمره دستکم زبان از معیار لهجه کانادایی (CLB) 4 . آزمون می بایست در دو سال گذشته گرفته شده باشد .
این مورد مربوط می‌باشد اگر سفارش شغلی در شغل NOC C است دستکم
شش ماه تجربه کار در استان را داشته باشید برای
یک جواز فعالیت دارای اعتبار پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی به IRCC اعمال شده و آن را اخذ کرده اید سفارش شغلی فعلی، مستمر و تمام وقت را از کارفرمای ساسکاچوان در مسئله علم آموزی خود داشته باشید . پیشنهاد باید در شغل یا این که تجارت NOC مرحله ۰، A یا B باشد .
همینطور می تواند یک توصیه شغلی باشد که نیاز به تحصیلات پس از دبیرستان دارد یک
نامه تأیید شغلی INP ساسکاچوان معتبر داشته باشید فارغ
این نام مجاز نمی باشد .حصیلان موسسات کانادایی بیرون از ساسکاچوان واجد وضعیت هستند درصورتی که آنها:
فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل از یک برنامه در یک موسسه آموزشی پس از دوره دبیرستان با گواهینامه، دیپلم یا مدرک .
اما بایستی دست‌کم یک سال تحصیلی از تحصیل تمام وقت داشته باشد دارنده نمره حداقل گویش از معیار گویش کانادایی (CLB) 4 . آزمون می بایست در دو سال قبلی گرفته گردیده باشد .
این قضیه مربوط هست اگر پیشنهاد شغلی در شغل NOC C است دست کم دو سال پی درپی از تجربه فعالیت در تمام سا‌عتها کار، در ساسکاچوان داشته باشید .
این بایستی پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی و در یک مجوز کار معتبر پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی باشد برای
یک جواز عمل دارای اعتبار پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی به IRCC اعمال گردیده و آن را دریافت کرده اید توصیه شغلی فعلی، مستمر و تمام وقت را از کارفرمای ساسکاچوان در زمینه علم آموزی خود داشته باشید . توصیه بایستی در شغل یا تجارت NOC تراز ۰، A یا B باشد .
همچنین می تواند یک پیشنهاد شغلی باشد که نیاز به تحصیلات پس از دبیرستان دارد یک
طومار تأیید شغلی INP ساسکاچوان دارای اعتبار داشته باشید طبقه
کارآفرین این مدل برای کسانی هست که امیدوارند که در ساسکاچوان شرکت داشته باشند و فعالانه کار کنند . متقاضی ها باید نقش مدیریتی فعال در کسب و عمل داشته باشند . لطفا اعتنا داشته باشید برنامه های پایین این نوع بندی بر مبنا سیستم ابراز علاقه (EOI) است . سه سطح برای نامزد شدن به شرح ذیل است: کاندیداهای اولیه می بایست یک (EOI) را به INP ساسکاچوان بگویند که نشان می دهد که آن‌ها عشق و علاقه مند به داشتن یا این که سازمان یک کسب و کار در استان می باشند . دوم، در‌صورتی‌که نامزدها برنده باشند، بر مبنا فهرستی از الزامات برنامه، آن ها یک دعوت طومار برای درخواست دریافت خواهند کرد . قدم سوم بسیار ساده می باشد – نامزدی ولایتی .

مهاجرت به کانادا

۴٫مالک
مزرعه و اپراتور جایگاه ساسکاچوان کانادا Saskatchewan PNP این دسته برای کاندیدانی هست که مایل به سفر به ساسکاچوان برای خرید و اجرای یک مزرعه در استان هستند . در‌صورتی‌که نامزدان ذیل ۴۰ سال سن داشته باشند، می توانند برای نامزدی در جریان جریان برنا کشاورزان موضوع دقت قرار گیرند . حق الزحمه برای این جریان براساس موجودی عادلانه، سپرده نقدی قابل تأمین، یک سفر اجباری به ساسکاچوان، علم و تجربه عملیات مزرعه و یک سفارش عملی برای فرصت های تجاری می باشد .

آشکار میباشد که گزینش مسیر درست مسافرت برای شما دوچندان مشکل است . ساسکاچوان فقط ۱۲ جریان گوناگون دارد . هر یک از این مسیرها با نیازهای خاص متمایز از بقیه استان ها می‌باشد . ممکن است خیلی عالی باشد که شما واجد حاین نام مجاز نمی باشد . برای مسافرت به بریتیش کلمبیا یا کبک نیستید البته واجد حاین نام مجاز نمی باشد . برای INP ساسکاچوان می‌باشید .

با یاری ما، می توانید مطمئن باشید که جریان مهاجرت بی نقص را از دست ندهید . پس از تماس با ما، داده ها شخصی شما را تجزیه و چک خوا‌هیم کرد تا هر یک از جریانهای قضیه حیث خود را پیدا فرمائید . فعالیت با ما اقبال شما را در مسافرت به کانادا به اندازه قابل توجهی بهبود می بخشد .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۷:۵۶ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

برنامه نامزدی استان انتاریو کانادا Ontario INP

کانادا
Ontario INP برنامه
نامزدی استان انتاریو کانادا Ontario INP در این مطلب حاین نام مجاز نمی باشد . برنامه نامزدی استان انتاریو کانادا را برای اشخاصی که قصد مسافرت به کانادا دارا‌هستند را شرح می دهیم .دوستان عزیز مطلب به توجه مطالعه شود و در فیس داشتن حاین نام مجاز نمی باشد . نامزدی با ما تماس بگیرید .مطمئن باشید با مشورت کردن کارشناسان پاد شایسته ترین برنامه برای سفر به کانادا برای شما انتخاب می شود .

انتاریو پرجمعیت ترین استان کانادا است، نسبتاً ۴۰ درصد کانادایی ها در انتاریو معاش می نمایند . این استان به اتاوا، پایتخت کانادا و همینطور تورنتو، اصلی ترین شهر و مرکز کسب و فعالیت و مالی مهم شهرت داراست . انتاریو راءس حساس اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کانادا است . این استان محبوب ترین مقصد در کانادا برای مهاجرین نو از سراسر عالم است، و آن را به عنوان استان های یک سری فرهنگی در مرزو بوم می شناسند . این استان شامل بیش از ۱۲۵ زبان مختلف و اشخاصی از بیش از ۲۰۰ کشورمختلف جهان میباشد . معمولی ترین شیوه برای مهاجرت به انتاریو با نامزد استانی زیر برنامه نامزدی مهاجر انتاریو (OINP) میباشد .

برنامه نامزدی استان انتاریو کاناداINPجهت نامزدی عشق مندان به هجرت به انتاریو برای اتباع فرنگی پباده سازی شده هست . این مجال برای درخواست اقامت دائم کانادا در یک فرآیند سریع خیس برنامه ریزی گردیده هست . این برنامه قبلا برنامه نامزدی Provincial Provinces Opportunities (OOPNP) نامیده شده است، این برنامه براینام نویسی مهاجرین آینده پباده سازی گردیده است که مهارت و تجربه خاصی را برای ارائه در این استان دارا هستند . دو رویکرد گوناگون برای تصاحب کردن نامزد توسط OINP وجود دارااست . خارج از محل ورود اکسپرس، یک مهاجر قادر است با سازمان هجرت انتاریو تماس بگیرد و به طور بدون واسطه به OINP کاندید شود . در فیس ارائه نامزدی استانی، وی می تواند خصوصیات نمایشی Canada Express را ساخت نماید و اعتبار نامزدی خویش را بیش تر کند .

مهاجران احتمالی همینطور می توانند این روند را با تولید نمایه محل ورود اکسپرس و تصویب علائق خود در استان در باطن سیستم مقدمه نمایند . آن گاه OINP می تواند از طریق ورود اکسپرس با شخص تماس بگیرد و به طور رسمی از آنها دعوت نماید تا به برنامه مسافرت به کانادا متصل شود . این برنامه به زودی نمره خویش را پایین سیستم سکو بندی جامع (CRS) با ۶۰۰ امتیاز ارتقاء می دهد . این شخص شاید پس از دریافت کارت دعوت به درخواست (ITA) در طول قرعه کشی اکسپرس بعدی که هر یک سری هفته یک توشه انجام می شود، به میزان کافی امتیازات CRP Canada Express را در اختیار شما قرار می دهد .

برنامه
نامزدی استان انتاریو کاناداOntario INP ایده اول INP در انتاریو ساده است و فرآیند مهاجرت شهروندان غیر کانادایی واجد حاین نام مجاز نمی باشد . و یار با اعضای خانواده (همسر، شریک زندگی مشترک و فرزندان) را به استان تسهیل می نماید . کسانی که این برنامه را پذیرفته اند، در مسیر سریع به کانادا به تیتر نامزد استانی در سیستم محل ورود اکسپرس کاندید گردیده اند .

علاوه بر ارائه فرصت ها به مهاجران واجد شرایط، این برنامه همچنین برای امداد به ایجاد شغل، حفظ شغل و توسعه و گسترش اقتصادی پباده سازی شده میباشد . به طور طبیعی، این رخداد به شیوه های مختلفی با توجه به نامزد مختص و مدل خاصی که تحت آن قرار دارااست فیس می دهد، به تیتر مثال، تیم کارآفرین با هدف جذب سرمایه گذاری جدید مالی برای گسترش اقتصادی اکثر در استان می‌باشد .

در نهایت، OINP برای حمایت از اولویت های دولت از طرز مهاجرت رشته ای های واجد موقعیت در بخش های حفظ های بهداشتی و آموزشی ویژه پباده سازی شده میباشد . با این حالا ، برنامه عمدتا مبتنی بر کارفرمایان میباشد . این چیزی هست که برای شما، یک نامزد احتمالی بدان معناست، که شما صرفا می توانید به این برنامه برای سفر و کاندید شدن توکل کنید، در‌صورتی‌که کارفرمای شما از پیش تعیین گردیده باشد . شرایط همینطور می بایست تا قبل از این تایید گردیده و کارفرمایان به ارائه یک بسته درخواست نامزدی از INP انتاریو عمل کرده باشند .

در جریان برنامه های مسافرت انتاریو سه گونه وجود دارد که با گونه بندی های متعدد جانور می باشند که اشخاصی که عشق مند به برنامه نامزدی مهاجرت انتاریو می‌باشند می توانند درخواست نامزدی کنند .


دسته بندی برنامه نامزدی استان انتاریو کاناداOntario INP Employer
Job Offer Category International
Student Stream In-Demand
Skills Stream Foreign
Worker Stream Human
Capital Category Masters
Graduate Stream PhD
Graduate Stream Express
Entry Human Capital Priorities Stream Express
Entry French-Speaking Skilled Worker Stream Express
Entry Skilled Trades Stream Business
Category Entrepreneur
Stream Corporate
Stream Investors
Stream طبقه
خدمتکار توصیه شغلی Employer Job Offer Category جریان
دانشجویی میان المللی جریان
تقاضای مستخدم ماهر جریان
خدمتکار خارجی منزلت
سرمایه انسانی Human Capital Category جریان
تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد جریان
تحصیلات تکمیلی PhD اکسپرس
ورودی اولویت های سرمایه انسانی جریان دارد اکسپرس
فرانسوی سخنرانی جریان عمل ماهر اکسپرس
جریان معاملات ماهرانه مقام
کسب و عمل Business Category جریان
کارآفرین جریان
تصویب و ساخت شرکت جریان
سرمایه گذاران هر گونه INP انتاریو تیم ای از ملزومات مختص خویش را برای تعیین اینکه چه کسی می تواند واجد موقعیت باشد . این دسته بندی ها به طور گسترده در ذیل بحث گردیده می‌باشد . ارشاد ما به شما یاری خواهد کرد که تصمیم بگیرید آیا برنامه نامزدی مهاجر انتاریو برای شما مناسب میباشد یا این که خیر .
استان
انتاریو کاناداOntario INP استان
انتاریو کاناداOntario INP ۱٫
توصیه شغلی کارفرمایان استان انتاریو کانادا این مقام به کارفرمایان بضاعت استخدام و حفظ کارگران حرفه ای و دانشجو ها در میان المللی در استان را میدهد . درصورتی که می‌خواهید برای هر یک از جریانهای پایین این دسته اقدام کنید، بایستی یک توصیه شغلی معتبر، تمام وقت، مستمر از صاحبکار در انتاریو داشته باشید .

مهاجرت به کانادا

طبق
طبقه کارگر علاوه بر دریافت پیشنهاد شغل از یک صاحبکار که به شما توصیه شغل داده هست ، پیشنهاد شغلی یگانه نیاز به تایید حاین نام مجاز نمی باشد . فعالیت و کارفرمای شما را دارد، که عبارتند از:
صاحبکار
باید:
دستکم سه سال درگیر به فعالیت بوده باشد .
دارنده محل های تجاری در استان می‌باشد .
این باید به عبارتی محل باشد که در آن شما عمل خواهید کرد؛ مطابق با تمام لازمات قانونی که در قانون مقررات کار در انتاریو و ضابطه بهداشت و ایمنی شغلی مطرح گردیده است؛قرار گرفته باشد .
در صورتی‌که
کارفرمای شما داخل ناحیه تورنتو بلندمرتبه باشد؛ دست‌کم یک میلیون دلار درآمد ناخالص سالیانه داشته باشد و پنج کارمند تمام وقت داشته باشد که شهروندان کانادا یا ساکنین مستمر هستند، در شرای
صاحبکار خارج از حیطه تورنتو بلندمرتبه باشد؛حداقل ۵۰۰۰۰۰ دلار درآمد ناخالص سالیانه داشته باشد و سه کارمند تمام وقت داشته باشد که شهروندان کانادا یا این که ساکنین مستمر هستند، این
کار باید:
در
وضعیت دائمی، تمام وقت حضور داشته باشید؛ با
سطح میانگین ​​دستمزد کار در انتاریو آشنا شوید؛ در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که
پیش از این برای کارفرما در وضعیت فعالیت هستید، حقوق و دستمزد بیشتری را به شما ارائه می دهد؛ در
کد NOC کدام ۰، A یا B باشید درصورتی که از کارگر خارجی با یک جریان پیشنهاد شغلی یا دانشجوی فی مابین المللی با یک جریان توصیه شغلی درخواست می کنید؛ اگر
از طریق جریان مهارتهای تقاضا درخواست می نمائید در کد C یا این که D NOC باشید؛ هیچ تأثیری بر حل و فصل اختلافات کارگری و یا این که فردی که در چنین اختلافاتی در عمل دخیل است، ندارد .
از
طریق کار صاحب کار قضیه نیاز است، به این معنا که تمام وظایف شغلی بایستی مربوط به فعالیت های تجاری معمولی شرکت باشد؛ و تمام
کار های اشتغال پیش بینی گردیده خود را در آغاز در استان انجام می دهد
۲٫جریان
دانشجویی دربین المللیاستان انتاریو کاناداOntario INP در‌صورتی‌که تصمیم بگیرید که برای جریان دانشجویی فی مابین المللی تقاضا کنید، بایستی اطمینان حاصل کنید که سفارش اشتغال شما برای یک شغل تمام وقت و دائمی در یک شغل حرفه ای که در منزلت ۰، A یا این که B طبقه بندی شغلی ملی (NOC) ذکر گردیده هست باشد . فعالیت نیز بایستی تراز دستمزد استاندارد انتاریو را برای اشغال به دست آورد .

برای
واجد موقعیت بودن برای این جریان باید:
دارای
سند فوق مدرک کارشناسی از موسسه کانادایی شناخته شده می‌باشد که دستکم دو سال ارتفاع کشیده یا دارنده
گواهی کارشناسی ارشد فوق لیسانس از موسسه کانادایی شناخته گردیده هست که برای تکمیل حداقل یکسال طول کشید؛ دستکم نیمی از تحصیلات خویش را در کانادا انجام داده اید .
شما بایستی قبلی از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی یا این که فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی از دانش کده یا این که دانشگاهی که به طور همگانی تأمین گردیده باشد، فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شوید درخواست خویش را آن‌گاه از دو سال پس از تاریخی که سند یا این که دیپلم کانادا دریافت کرده اید، ارسال کرده اید .
این را می توانید در اوایل ترم آخر تحصیلاتتان ارائه دهید؛ و درصورتی که
در کانادا معاش می کنید، حاین نام مجاز نمی باشد . حقوقی مانند مجوز کار یا این که علم آموزی دارید


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۲۲:۲۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

ارسال شده در روش های مهاجرت به کشور کانادا،شهرهای کانادابرچسب ها برنامه نامزدی جزیره پرنس ادوارد،نامزدی جزیره پرنس ادوارد برنامه نامزدی جزیره پرنس ادوارد Prince Edward Island) PNP)

ارسال
شده در راه های هجرت به سرزمین کانادا،شهرهای کانادابرچسب ها برنامه نامزدی جزیره پرنس ادوارد،نامزدی جزیره پرنس ادوارد برنامه
نامزدی جزیره پرنس ادوارد Prince Edward Island) PNP) جزیره پرنس ادوارد (PEI) کوچکترین استان کانادا هست . با وجود میزان آن، یکی از محبوب ترین مهاجران آینده نگر به ادله گنج آن در زیبایی طبیعی، تاریخ و فرهنگ و تمدن کانادایی می باشد .پس شایسته ترین مورد برای هجرت به کانادا میباشد .

جزیره پرنس ادوارد دارای مدرسه ها عالی، تقریبا بدون آلودگی یا این که ترافیک هست و محل برگزاری کنفرانس تاریخی شارلوت تاون در سال ۱۸۶۴ است که در غایت سبب به تشکیل این استان شد . استان علاوه بر محل تولد کنفدراسیون، دارای کیفیت فوق العاده ای هست و در دربین گردشگران فراوان دوست داستنی است، به لطف سواحل فوق العاده، زمین گلف با امتیاز بالا و بسیاری از جاذبه های فرهنگی .

جزیره پرنس ادوارد (PEI) به عنوان یک عدد از امن ترین و نزدیک ترین جوامع knit در کانادا به شمار می رود .، دوچندان صریح میباشد که چرا مردمان از سراسر عالم معاش و کار در جزیره پرنس ادوارد را می خواهند . معمولی ترین منش برای یک مهاجر فرنگی برای مهاجرت به PEI بوسیله سیستم ورود مهاجرین اکسپرس کانادا می‌باشد .


برنامه نامزدی ولایتی جزیره پرنس ادوارد PNP PEI PNP (برنامه نامزدی ولایتی جزیره پرنس ادوارد) یک برنامه برای کارگران فرنگی برای کمک به اقتصاد استان با لبریز کردن شغل ها مسئله نیاز میباشد .

این برنامه به سه نوع دارای اهمیت تقسیم می شود .

تاثیرات
تجاری Business Impact; تأثیر
کار؛ Labour Impact; and اکسپرس
ورودی Express Entry این
نوع بندی ها عمده به موارد پایین تقسیم می شوند:
Express
Entry; Federal
Skilled Worker Program; Federal
Skilled Trades Program; and Canadian
Experience Class Labor
Impact Category: Skilled
Worker Stream; Critical
Worker Stream; and International
Graduate Stream Business
Impact Category: ۱۰۰%
Ownership Stream; Partial
Ownership Stream; and Work
Permit Stream ورودی
اکسپرس؛ برنامه
فعالیت ماهر فدرال؛ برنامه
تجاری حرفه ای فدرال؛ و کلاس
تجربه کانادایی کار
ضربه رده: جریان
عمل ماهر؛ جریان
انتقادی کارگر؛ و جریان
تحصیلات فی مابین المللی طبقه
بندی: جریان
۱۰۰٪ مالکیت؛ جریان
مالکیت جزئی؛ و مجوز
کار مجاز است در‌صورتی‌که دارنده مهارت ها و تجربه های مناسب برای این استان هستید، یک گواهینامه اعطای ولایتی دریافت خواهید کرد که به شما اذن اقامت دائمی در PEI می دهد . هر کسی که PNC را اخذ می کند، ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم ورود اکسپرس زیر CRS (سیستم درجه بندی جامع) دریافت خواهد کرد . در شرای شما یک نامزد اخذ کنید، به احتمال زیاد ITA (دعوتنامه درخواست) برای اقامت دایم در PEI اخذ خواهید کرد . لطفا اعتنا داشته باشید که نامزدی ITA را تضمین نمی کند .
این برنامه سفر به کانادا به طور معمول یک فرایند سریعتر از بخش اعظمی از جریان های مهاجرتی می باشد که استان ارائه می دهد .

برنامه
های PNP جزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island)
بخش
تاثیر گذاری تجاری جزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) طبقه بندی PEI PNP Business Impact برای افرادی که مایل به استارت کسب و عمل در استان می‌باشند ساخته شده است . زیر این سیستم سه نوع ۱۰۰٪ مالکیت، جریان مالکیت جزئی و جریان جواز عمل وجود داراست .

۱٫برنامه
۱۰۰٪ مالکیت
این جریان برای هر کسی که می خواهد کسب و فعالیت خود را در PEI کامل، سرمایه گذاری در کسب و عمل جدید و یا حتی خرید یک کسب و کار جانور تولید کنند در جریان هست .
۲٫
جریان مالکیت جزئی
اگر بخواهید ۳۳٫۳۳٪ از کسب و کار PEI را داشته باشید یا این که اگر بخواهید دست‌کم یک میلیون دلار در یک کسب و کار PEI سرمایه گذاری کنید، این جریان برای شما تولید گردیده میباشد .
۳٫
برنامه مجوز کار
این جریان برای افرادی که مایل به سرمایه گذاری در کسب و فعالیت PEIهستند در حالی که چشم به راه یک نامزدی ولایتی اذن عمل می‌باشد که به آن ها اجازه فعالیت مجاز می دهد . این جریان به درخواست کننده اجازه می دهد تا در کانادا کار کند و اکثر به کسب و کار یا این که شرکتی که در آن سرمایه گذاری می کنند، تحقیق نماید .
دست کم
۱۰۰٪ مالکیت جریان زمینه نیاز در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که می خواهید برای صادر شدن ۱۰۰٪ مالکیت درخواست دهید می بایست حداقل الزامات را برآورده کنید .
شما باید:
بین
سنین ۲۱ تا ۵۹ باشد؛ قیمت خالص حداقل ۶۰۰،۰۰۰ دلار هست که از طرز مضمون‌ رسمی به دست آورده شده میباشد .
متوسطه
یا این که دیپلم دبیرستان داشته باشید داشتن
مهارت های مدیریتی و ثابت تجارب عمل گذشته در قضیه کسب و کار؛ نمره
دست کم ۴ برای امتحان زبان کانادایی برای خواندن، نوشتن، سخن کردن و گوش دادن داشته باشید یک
طرح کسب و عمل دقیق برای کسب و فعالیت شما که مایل به داشتن، ساخت و یا خرید؛ قصد دارید به طور اکثر از PEI و نه از خارج از کشور کمپانی خویش را آنالیز و کنترل نمایید .
قرارداد Escrow را امضا کرده اید که نیاز به سپرده ۲۰۰،۰۰۰ دلار CAD دارااست که توسط PEI نگهداری می شود تا وقتی که تمام وضعیت جریان به دست آمده باشد .
حداقل
۱۵۰،۰۰۰ دلار کانادا را به یک کسب و کار جدید یا این که یک موجود سرمایه گذاری کرده اید درباره
توافقنامه سپرده گذاری ابتدا با آنچه موافقت نامه موافقتنامه Escrow است، آغاز می کنیم . این موافقت طومار ای هست که شما می بایست در هنگام صادر شدن سند مالکیت ۱۰۰٪ اعلام کنید . این واریز به سازمان مسافرت به استان پرداخت می شود و درصورتی که شما تمام الزامات را برآورده می کنید، صرفا به شما بازگردانده می شود .

لطفا توجه داشته باشید که این ملزومات برای هر سرمایه گذار مختلف است، بر مبنا برنامه های کاری و قصد های آن‌ها از این سرمایه گذاری استفاده مند خواهند شد .

بازپرداخت
سپرده شما به شرح ذیل است:
۲۵۰۰۰
دلار کانادا آن‌گاه از اینکه شش ماه در PEI معاش کردید: CAD
25،۰۰۰ پس از اینکه شما در PEI برای یک سال معاش کرده اید؛ و آن گاه
از این که تمام الزامات مربوط به توافق را برآورده کردید، مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ دلار کانادا درصورتی که
کسب و فعالیت موجود را خریداری می نمائید چه اتفاقی می افتد
در صورتی‌که قصد خرید یک کسب و فعالیت جان دار را دارید تا خودتان را استارت کنید، در اینجا یک‌سری ارشادوراهنمایی را می بایست بدانید . شما بایستی یک توافقنامه خرید و فروش را که شامل اطلاعاتدقیق است، ارسال کنید .ا

لطفا دقت داشته باشید که پیشین از این که بتوانید برای این جریان واجد موقعیت باشید، باید تمام این نیازهای با اهمیت را برآورده نمائید . اگر شما غالب به اخذ نامه ای از پشتیبانی از سرویس ها مسافرت شوید . شما می توانید از این نامه برای درخواست جواز کار موقت استفاده فرمایید .

توافقنامه
سعی چیست؟ عملکرد
رتبه بندی
این یک توافق می باشد که معین می کند چه نیازمندی هایی برای دیدار از ولایت مسئله نیاز هست .
این الزامات عبارتند از:
گزارش
و تماشای رهنمودها؛ گزارش
از سرمایه گذاری و هنگامی که رخ داده است؛ اندازه
ی که شما سرمایه گذاری کردید و ملزومات
گذشته و بعد از آن از نامزد شدن لطفا
اعتنا داشته باشید که اگر شما:
خرید
۱۰۰٪ از کمپانی شما باید در قرارداد فروش دست؛ یا ۳۳٫۳۳٪
از کمپانی را بایستی در قرارداد سرمایه گذاری خریداری کنید طبقه
کارگر درصورتی که می خواهید برای تبدیل شدن به یک دایم بومی PEI باشید، البته نمی خواهید خویش را به کسب و عمل خود اختصاص دهید، این نوع ممکن می باشد برای شما باشد .

همان طور که با تمام برنامه ها، در شرای شما دارای مهارت های اضطراری و تجربه کاری که والدین نیاز دارند، می توانید پایین یک عدد از مقام های تاثیرگذار PEI PNP کار نمایید .

این جایگاه دارای سه زیر شاخه، جریان عمل ماهر، جریان کارگران نیمه حرفه ای و جریان تحصیلات فی مابین المللی می‌باشد .

۱٫
جریان خدمتکار ماهر
این جریان در صورتی‌که شما یک کارمند بالقوه می‌باشید یا این که تا قبل از این بوسیله یک شرکت PEI استخدام گردیده اید . شما می بایست در این استان کار نمایید یا پیشنهاد شغلی داشته باشید و شرایط فعالیت و مهارت حرفه ای داشته باشید .
۲٫
جریان خدمتکار نصفه ماهر
این جریان میباشد در شرای شما یا یک کارگر غیر متخصص و نصفه ماهر می‌باشید . شما می بایست برای یک کارفرمای PEI فعالیت نمایید یا صاحبکار داشته باشید که مایل به حمایت از شما برای اقامت دایم میباشد .
۳٫
جریان تحصیلات تکمیلی دربین المللی
این جریان برای فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان اخیر که دارای مدارک تحصیلی یا این که مدارک تحصیلی از شرکت های آموزشی PEI بود، ساخته شد . شما بایستی یک کارفرمای PEI در یک رشته تحصیلی با تحصیلات مربوط به مرتبه تحصیلی خود استخدام فرمایید .

برنامه
کارگر ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) برنامه
مستخدم ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که مهارت های ضروری و تجربه کاری داشته باشید، کارفرمای PEI می تواند از طرز این جریان از محل اقامت دائم کانادا پشتیبانی کند . به تیتر یک کارمند ماهر، بایستی یک فعالیت NOC (کد ملی طبقه بندی شغلی) کد A، B یا این که ۰ داشته باشید .

دست کم
لازمات برای جریان کارگر ماهر شما
باید:
میان
سن ۲۱ و ۵۹ سالگی باشید برای
دوران دو سال فعالیت یا این که توصیه شغلی از کارفرمای PEI داشته باشید؛ تجربه
کاری دو ساله برای یک کار که ذیل کد ۰، A یا B NOC باشد، لطفا اعتنا داشته باشید که این فعالیت باید طی پنج سال از درخواست شما رخ داده باشد؛ اجازه
فعالیت قانونی داشته باشید اثبات
وجود داراست که شما به اندازه کافی وجوه زندگی در استان دارید؛ آزمونهای
زبان مانند آزمون آیلتس، CELPIP یا TEF را حداقل ۴ توشه تجربه کرده اند، لطفا اعتنا داشته باشید که این آزمون ها نباید بیش از دو سال باشد؛ یا مدارک
تحصیلی داشته باشید که از یک موسسه شناخته گردیده هست که نشان می دهد شما در انگلیسی یا فرانسه علم آموزی کرده اید؛ یا دارنده
یک اعلامیه از امکان گویش است که بوسیله کارفرمای شما داده می شود؛ قصد
اقامت و زندگی در استان دارید مصاحبه
با شخصی که بوسیله سازمان هجرت در PEI کار می کند؛ دست‌کم
مدرک یا دیپلم دو ساله داشته باشید، هر چند ممکن می باشد در موردها خاص قابل اجرا نباشد اعتنا داشته باشید که کارفرمای شما همچنین می بایست وضعیت خاصی را برای پاسخگویی به شما در قضیه جریان ارائه دهد .

چه
اتفاقی می افتد درصورتی که شما در بیرون از مرزوبوم اعمال می کنید؟ شما هنوز هم باید تمام لازمات ذکر شده در بالا را برای موفقیت برای جریان ارسال نمایید . صرفا تفاوت این هست که در وقتی که درخواست می فرمائید بایستی در مرزو بوم ی که زندگی می فرمائید که قانونی می‌باشد .

دست‌کم
لازمات کارفرمایان چیست همانطور که کارفرمای شما معیارهای خاصی را برای دیدار با این جریان مهاجرت به آنها نیاز دارد .

کارفرمای
شما بایداطمینان بدهد:
شما
برای بازه زمانی دو سال مشغول به فعالیت هستید اطمینان
حاصل نمائید که تمام شرایط فعالیت شما از نظر تحصیلی، مدارک و آموزش لبریز شده است اطمینان
حاصل فرمائید که پیشنهاد شغل و حقوق شما با الزام قانونی مقررات کار PEI مطابقت دارد؛ در
استان قرار گیرید یک
رکورد کسب و عمل منزه فارغ از اختلافات کاری و یا این که پرونده های اشتغال رسمی برعلیه آنان داشته باشید؛ قرارداد
کاری را ارائه دهید؛ اطمینان
حاصل کنید که کار در مورد ها یگانه تایید گردیده است در
بعضا موارد، LMIA (ارزیابی تاثیرات بازار کار) را تأیید فرمایید تا نشان دهید که این عمل به وسیله کارگران محلی نمی تواند مالامال شود شرکت
در مذاکره مهاجرتی حمایت
از محل سکونت برای خانواده خود، شامل موردها پایین است: ترجمه
اسناد؛ کلاسهای
ESL (انگلیسی به تیتر زبان دوم)؛ ارائه
داده ها در مورد جامعه محلی مانند محافظت های بهداشتی، داده ها تحصیلی و خدمات اجتماعی؛ برنامه
های آموزشی و پشتیبانی
برنامه
کارگر نیمه ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island)
برنامه
خدمتکار نیمه ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) این جریان به تیتر یک پروژه آزمایشی تولید شده و هر سال توسط استان مورد آنالیز قرار می گیرد . به طور خاص، این عمل برای کارگران غیر کارشناس و نیمه حرفه ای هست که مایل به درخواست اقامت دایم میباشند .

پنج
شغل در این برنامه وجود دارد:
رانندگان
کامیون؛ منزل
داران؛ کارگران؛
کارمند
عمومی؛ سرور
غذا یا نوشیدنی؛ و کارگر
خانم در شرای
تفکر می کنید که کانادا برای شما مطلوب است، ولی نمی دانید که از کجا استارت کنید، تنها تصویب نام فرمائید و ما یاری خوا هیم کرد تا درخواست ویزای کانادا را برای شما مقدمه کنیم و رویای مهاجرت به کانادا را برایتان عملی سازیم!ارسال شده در رویه های مهاجرت به میهن کانادا،شهرهای کانادابرچسب ها برنامه نامزدی جزیره پرنس ادوارد،نامزدی جزیره پرنس ادوارد برنامه
نامزدی جزیره پرنس ادوارد Prince Edward Island) PNP) جزیره پرنس ادوارد (PEI) کوچکترین استان کانادا هست . با وجود مقدار آن، یکی از دوست داستنی ترین مهاجران آینده نگر به عامل گنج آن در زیبایی طبیعی، تاریخ و فرهنگ وتمدن کانادایی است .پس شایسته ترین مورد برای مسافرت به کانادا هست .

جزیره پرنس ادوارد دارای مدرسه های عالی، نسبتاً بدون آلودگی یا این که ترافیک می باشد و محل برگزاری کنفرانس تاریخی شارلوت تاون در سال ۱۸۶۴ می باشد که در نهایت منجر به تشکیل این استان شد . استان علاوه بر محل به دنیاآمدن کنفدراسیون، دارای کیفیت فوق العاده ای است و در در بین گردشگران فراوان محبوب است، به لطف سواحل فوق العاده، زمین گلف با امتیاز بالا و اکثری از جاذبه های فرهنگی .

جزیره پرنس ادوارد (PEI) به تیتر یک عدد از امن ترین و نزدیک ترین جامعه ها knit در کانادا به شمار می رود .، فراوان آشکار میباشد که چرا مردم از سراسر دنیا زندگی و فعالیت در جزیره پرنس ادوارد را می خواهند . بی آلایش ترین منش برای یک مهاجر فرنگی برای مهاجرت به PEI به وسیله سیستم ورود مهاجرین اکسپرس کانادا می‌باشد .


برنامه نامزدی ولایتی جزیره پرنس ادوارد PNP PEI PNP (برنامه نامزدی ولایتی جزیره پرنس ادوارد) یک برنامه برای کارگران فرنگی برای یاری به اقتصاد استان با لبریز کردن مشاغل مسئله نیاز میباشد .

این برنامه به سه نوع اصلی تقسیم می شود .

تاثیرات
تجاری Business Impact; تأثیر
کار؛ Labour Impact; and اکسپرس
محل ورود Express Entry این
نوع بندی ها بیشتر به موارد پایین تقسیم می شوند:
Express
Entry; Federal
Skilled Worker Program; Federal
Skilled Trades Program; and Canadian
Experience Class Labor
Impact Category: Skilled
Worker Stream; Critical
Worker Stream; and International
Graduate Stream Business
Impact Category: ۱۰۰%
Ownership Stream; Partial
Ownership Stream; and Work
Permit Stream ورودی
اکسپرس؛ برنامه
عمل حرفه ای فدرال؛ برنامه
تجاری ماهر فدرال؛ و کلاس
تجربه کانادایی فعالیت
ضربه رده: جریان
کار ماهر؛ جریان
انتقادی کارگر؛ و جریان
تحصیلات بین المللی طبقه
بندی: جریان
۱۰۰٪ مالکیت؛ جریان
مالکیت جزئی؛ و جواز
عمل مجاز است درصورتی که دارنده مهارت ها و تجربه های مطلوب برای این استان هستید، یک گواهینامه اعطای ولایتی اخذ خواهید کرد که به شما اجازه اقامت دائمی در PEI می دهد . هر کسی که PNC را اخذ می کند، ۶۰۰ امتیاز مازاد در سیستم ورود اکسپرس پایین CRS (سیستم جایگاه بندی جامع) اخذ خواهد کرد . اگر شما یک نامزد دریافت کنید، به احتمال دوچندان ITA (دعوتنامه درخواست) برای اقامت دایم در PEI دریافت خواهید کرد . لطفا دقت داشته باشید که نامزدی ITA را تضمین نمی کند .
این برنامه هجرت به کانادا به طور معمول یک فرایند سریعتر از اکثری از جریان های مهاجرتی هست که استان ارائه می دهد .

برنامه
های PNP جزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island)
بخش
تاثیر گذاری تجاری جزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) طبقه بندی PEI PNP Business Impact برای افرادی که مایل به شروع کسب و عمل در استان هستند ساخته شده می‌باشد . ذیل این سیستم سه جور ۱۰۰٪ مالکیت، جریان مالکیت جزئی و جریان جواز کار وجود دارد .

۱٫برنامه
۱۰۰٪ مالکیت
این جریان برای هر کسی که می خواهد کسب و فعالیت خود را در PEI کامل، سرمایه گذاری در کسب و عمل جدید و یا حتی خرید یک کسب و عمل جانور ایجاد نمایند در جریان می‌باشد .
۲٫
جریان مالکیت جزئی
درصورتی که بخواهید ۳۳٫۳۳٪ از کسب و عمل PEI را داشته باشید یا این که درصورتی که بخواهید حداقل یک میلیون دلار در یک کسب و عمل PEI سرمایه گذاری کنید، این جریان برای شما ساخت شده است .
۳٫
برنامه جواز کار
این جریان برای اشخاصی که مایل به سرمایه گذاری در کسب و عمل PEIهستند در حالی که منتظر یک نامزدی ولایتی اجازه عمل می‌باشد که به آن ها اذن عمل مجاز می دهد . این جریان به درخواست کننده اذن می دهد تا در کانادا عمل نماید و بیشتر به کسب و عمل یا شرکتی که در آن سرمایه گذاری می کنند، تحقیق نماید .
دستکم
۱۰۰٪ مالکیت جریان مسئله نیاز در شرای می خواهید برای صدور ۱۰۰٪ مالکیت درخواست دهید باید دست‌کم الزامات را برآورده فرمایید .
شما باید:
بین
سنین ۲۱ تا ۵۹ باشد؛ قیمت خالص حداقل ۶۰۰،۰۰۰ دلار می‌باشد که از شیوه معنی رسمی به دست آورده شده می باشد .
دبیرستان
یا دیپلم متوسطه داشته باشید داشتن
مهارت های مدیریتی و ثابت تجارب کار گذشته در زمینه کسب و کار؛ نمره
حداقل ۴ برای امتحان زبان کانادایی برای خواندن، نوشتن، کلام کردن و گوش دادن داشته باشید یک
طرح کسب و کار ظریف برای کسب و عمل شما که مایل به داشتن، ساخت و یا این که خرید؛ قصد دارید به طور اکثر از PEI و نه از خارج از مرز و بوم کمپانی خود را چک و در اختیار گرفتن نمائید .
قرارداد Escrow را امضا کرده اید که نیاز به سپرده ۲۰۰،۰۰۰ دلار CAD دارد که به وسیله PEI حفظ می شود تا وقتی که تمام شرایط جریان به دست آمده باشد .
حداقل
۱۵۰،۰۰۰ دلار کانادا را به یک کسب و فعالیت جدید یا یک موجود سرمایه گذاری کرده اید درباره
توافقنامه سپرده گذاری آغاز با آنچه موافقت طومار موافقتنامه Escrow است، شروع می کنیم . این موافقت نامه ای می‌باشد که شما بایستی در هنگام صادر شدن گواهی مالکیت ۱۰۰٪ اعلام فرمایید . این واریز به سازمان سفر به استان پرداخت می شود و در صورتی‌که شما تمام ملزومات را برآورده می کنید، فقط به شما بازگردانده می شود .

لطفا اعتنا داشته باشید که این ملزومات برای هر سرمایه گذار مختلف است، بر پایه برنامه های کاری و قصد های آنها از این سرمایه گذاری بهره مند خواهند شد .

بازپرداخت
سپرده شما به شرح پایین است:
۲۵۰۰۰
دلار کانادا سپس از این‌که شش ماه در PEI معاش کردید: CAD
25،۰۰۰ پس از اینکه شما در PEI برای یک سال معاش کرده اید؛ و آنگاه
از اینکه تمام لازمات مربوط به توافق را برآورده کردید، مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ دلار کانادا درصورتی که
کسب و عمل موجود را خریداری می فرمائید چه اتفاقی می افتد
اگر قصد خرید یک کسب و فعالیت جانور را دارید تا خودتان را استارت کنید، در اینجا چند ارشاد را باید بدانید . شما باید یک توافقنامه خرید و فروش را که شامل اطلاعاتدقیق است، ارسال نمایید .ا

لطفا دقت داشته باشید که قبلی از این که بتوانید برای این جریان واجد موقعیت باشید، باید تمام این نیازهای حیاتی را برآورده فرمایید . در شرای شما چیره به دریافت طومار ای از پشتیبانی از خدمات مسافرت شوید . شما می توانید از این نامه برای درخواست جواز کار موقت به کارگیری کنید .

توافقنامه
کارایی چیست؟ سعی
رتبه بندی
این یک توافق می‌باشد که معین می کند چه نیازمندی هایی برای دیدار از ولایت زمینه نیاز میباشد .
این لازمات عبارتند از:
گزارش
و تماشای رهنمودها؛ گزارش
از سرمایه گذاری و وقتی که فیس داده است؛ مقدار
ی که شما سرمایه گذاری کردید و لازمات
گذشته و بعد از نامزد شدن لطفا
توجه داشته باشید که درصورتی که شما:
خرید
۱۰۰٪ از کمپانی شما می بایست در قرارداد فروش دست؛ یا ۳۳٫۳۳٪
از کمپانی را باید در قرارداد سرمایه گذاری خریداری کنید طبقه
کارگر در‌صورتی‌که می خواهید برای تبدیل شدن به یک دایم مستقر PEI باشید، اما نمی خواهید خود را به کسب و عمل خود اختصاص دهید، این جور ممکن میباشد برای شما باشد .

همان گونه که با تمام برنامه ها، در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که شما دارای مهارت های اضطراری و تجربه کاری که والدین نیاز دارند، می توانید ذیل یک عدد از رده های تاثیرگذار PEI PNP فعالیت کنید .

این جایگاه دارای سه ذیل شاخه، جریان عمل ماهر، جریان کارگران نصفه ماهر و جریان تحصیلات در میان المللی هست .

۱٫
جریان کارگر ماهر
این جریان در صورتی‌که شما یک کارمند بالقوه هستید یا قبلا توسط یک شرکت PEI استخدام شده اید . شما می بایست در این استان عمل فرمایید یا این که پیشنهاد شغلی داشته باشید و وضعیت فعالیت و مهارت ماهر داشته باشید .
۲٫
جریان مستخدم نیمه ماهر
این جریان می‌باشد اگر شما یا این که یک مستخدم غیر کارشناس و نصفه حرفه ای می باشید . شما باید برای یک کارفرمای PEI کار فرمائید یا کارفرما داشته باشید که مایل به حمایت از شما برای اقامت دائم است .
۳٫
جریان تحصیلات تکمیلی بین المللی
این جریان برای فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان اخیر که دارای مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی از موسسه ها آموزشی PEI بود، ساخته شد . شما بایستی یک کارفرمای PEI در یک حرفه تحصیلی با تحصیلات مربوط به رتبه تحصیلی خویش استخدام نمایید .

برنامه
کارگر ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) برنامه
کارگر ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) در‌صورتی‌که مهارت های ضروری و تجربه کاری داشته باشید، کارفرمای PEI می تواند از طرز این جریان از محل اقامت دائم کانادا پشتیبانی کند . به تیتر یک کارمند ماهر، می بایست یک فعالیت NOC (کد ملی طبقه بندی شغلی) کد A، B یا این که ۰ داشته باشید .

حداقل
لازمات برای جریان مستخدم ماهر شما
باید:
میان
سن ۲۱ و ۵۹ سالگی باشید برای
برهه زمانی دو سال عمل یا این که توصیه شغلی از کارفرمای PEI داشته باشید؛ تجربه
کاری دو ساله برای یک فعالیت که تحت کد ۰، A یا B NOC باشد، لطفا توجه داشته باشید که این عمل باید طی پنج سال از درخواست شما فیس داده باشد؛ اجازه
عمل رسمی داشته باشید ثابت
وجود داراست که شما به مقدار کافی وجوه زندگی در استان دارید؛ آزمونهای
گویش نظیر آزمون آیلتس، CELPIP یا TEF را دست کم ۴ بار تجربه کرده اند، لطفا اعتنا داشته باشید که این آزمون ها نباید بیش از دو سال باشد؛ یا مدارک
تحصیلی داشته باشید که از یک موسسه شناخته گردیده است که نشان می دهد شما در انگلیسی یا این که فرانسه تحصیل کرده اید؛ یا دارنده
یک اعلامیه از امکان گویش است که بوسیله کارفرمای شما داده می شود؛ قصد
اقامت و معاش در استان دارید گفتگو
با شخصی که بوسیله سازمان هجرت در PEI کار می کند؛ دستکم
سند یا دیپلم دو ساله داشته باشید، اگرچه ممکن هست در موارد خاص قابل اجرا نباشد اعتنا داشته باشید که کارفرمای شما همچنین بایستی حاین نام مجاز نمی باشد . خاصی را برای پاسخگویی به شما در موضوع جریان ارائه دهد .

چه
اتفاقی می افتد در‌صورتی‌که شما در خارج از مرزو بوم اعمال می کنید؟ شما هنوز هم می بایست تمام ملزومات ذکر گردیده در بالا را برای برد برای جریان ارسال نمائید . تنها تفاوت این می‌باشد که در زمانی که درخواست می نمائید باید در کشور ی که معاش می فرمائید که رسمی است .

دست‌کم
ملزومات کارفرمایان چیست همان طور که کارفرمای شما معیارهای خاصی را برای دیدار با این جریان مسافرت به آنها نیاز دارد .

کارفرمای
شما بایداطمینان بدهد:
شما
برای مدت دو سال سرگرم به کار هستید اطمینان
حاصل کنید که تمام موقعیت کار شما از نظر تحصیلی، مدارک و فراگیری مالامال شده است اطمینان
حاصل نمایید که توصیه شغل و حقوق و دستمزد شما با الزام رسمی قوانین عمل PEI مطابقت دارد؛ در
استان قرار گیرید یک
رکورد کسب و فعالیت منزه فارغ از اختلافات کاری و یا پرونده های اشتغال قانونی مقابل آنان داشته باشید؛ قرارداد
کاری را ارائه دهید؛ اطمینان
حاصل نمایید که کار در موردها خاص تایید شده است در
برخی موارد، LMIA (ارزیابی تاثیرات بازار کار) را تأیید کنید تا نشان دهید که این عمل توسط کارگران محلی نمی تواند پر شود کمپانی
در مصاحبه مهاجرتی حمایت
از محل سکونت برای خانواده خود، شامل مورد ها ذیل است: ترجمه
اسناد؛ کلاسهای
ESL (انگلیسی به تیتر گویش دوم)؛ ارائه
اطلاعات در مورد جامعه محلی مثل مراقبت های بهداشتی، داده ها تحصیلی و سرویس ها اجتماعی؛ برنامه
های آموزشی و پشتیبانی
برنامه
خدمتکار نصفه ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island)
برنامه
خدمتکار نیمه ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) این جریان به عنوان یک پروژه آزمایشی ساخت گردیده و هر سال بوسیله استان قضیه ارزیابی قرار می گیرد . به طور خاص، این فعالیت برای کارگران غیر متخصص و نیمه ماهر میباشد که مایل به درخواست اقامت دایم می‌باشند .

مهاجرت به کانادا

پنج
شغل در این برنامه وجود دارد:
رانندگان
کامیون؛ منزل
داران؛ کارگران؛
کارمند
عمومی؛ سرور
طعام یا نوشیدنی؛ و کارگر
خانم اگر
تاءمل می فرمائید که کانادا برای شما مطلوب است، ولی نمی دانید که از کجا آغاز کنید، صرفا ثبت نام فرمائید و ما یاری خوا هیم کرد تا درخواست روادید کانادا را برای شما آغاز کنیم و رویای مسافرت به کانادا را برایتان عملی سازیم!


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۴:۲۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

مهاجرت به کانادا و زندگی در استان مانیتوبا کانادا Manitoba


در این مطلب یک عدد از زیباترین استان های کانادا را برای علاقمنذان به مسافرت به کانادا معرفی می کنیم .سفر به کانادا و زندگی در استان مانیتوبا کانادا Manitoba می تواند یکی از بهترین تصمیمات هر شخصی در زندگی برای تجربه کردن یک زندگی بشاش در یک آب وهوای مجموعه کشورها ای در طبیعتی بکر و دوست داشتنی باشد . با پاد همپا باشید .

هجرت 
به کانادا و معاش در استان مانیتوبا کانادا Manitoba منیتوبا واقع در بخش جنوب غربی کانادامی باشد . وینیپگ . این استان با انتاریو به شرق و نونووت و بخشها شمال غربی به شمال محدود گردیده می باشد .

بیش از ۱٫۲ میلیون نفر در این استان زندگی می کنند که نسبتاً ۶۰ درصد آن‌ها از شهر پایتخت به آنجا می آیند . ۴۰٪ باقیمانده به شدت در سراسر استان ۶۴۷،۷۹۷ km² توزیع می شود . آب و هوای استان مانیتوبا کانادا Manitoba مجموعه کشورها ای است، یعنی فصل‌زمستان های سرد و تابستان های گرم .

هزینه 
زندگی در استان مانیتوبا کانادا Manitoba هزینه های زندگی در مانیتوبا از مقرون به صرفه ترین استان ها در کانادا است، با بها های مطلوب تسکین دهنده در ۲۷۳،۰۰۰ دلار و بیمه اتومبیل، برق، کالج و یا این که دانش گاه علم آموزی و … در همه موردها جزئ کمترین هزینه های زندگی در کانادا در دسترس می باشد . نگهداری های بهداشتی با کیفیت بالا برای ساکنین استان مانیتوبا کانادا Manitobaدر دسترس است .

اقتصاد 
استان مانیتوبا کانادا Manitoba کشاورزی، معدن، تولید، جنگلداری و گردشگری مهمترین مرکز ها اقتصادیاستان مانیتوبا کانادا Manitoba می‌باشد . دیدنی توجه است، مانیتوبا تولید کننده پیشرو از دانه های آفتابگردان، لوبیا و سیب زمینی میباشد و مک کین فوست، عرضه کننده فرانسوی مک دونالد، وندی و اکثری دیگر از زنجیره های تجاری است . مانیتوبا به عنوان یک استان در هم اکنون پیشرفت و شکوفایی شناخته شده هست و همچنین به خاطر صحنه موسیقی آن شناخته شده است . مجال های شغلی بسیاری برای مهاجران وجود دارد، به ویژه در کشاورزی .

جمعیت 
شناسی استان مانیتوبا کانادا Manitoba با بیش از نیمی از جمعیت مانیتوبا در وینیپگ زندگی می کنند، ساکنین می توانند توقع داشته باشند که طیف وسیعی از بیش از ۴۰ زبان در سراسر شهر را بشنوند . انگلیسی گویش قانونی با عمده خدمات ارائه گردیده به زبان انگلیسی و فرانسوی میباشد .

جمعیتی از زبان انگلیسی (۲۲٫۱ درصد)، آلمانی (۱۹٫۱ درصد)، اسکاتلندی (۵/۱۸ درصد)، اوکراین (۷/۱۴ درصد)، ایرلندی (۱۳،۴ درصد)، لهجه بومی (۶/۱۰ درصد)، لهستانی (۷/۶ درصد) فرانسوی (۵٫۶٪)، هلندی (۴٫۹٪)، روسی (۴٫۰٪) و دیگران (۶٫۴٪) . آیین پیروز کاتولیک رومی هست که به دنبال پروتستان، یهودی، مسلمان، سیک، بودیسم، هندو و معنویت مستقر هست . حدود ۱۸ درصد هیچ ادعای وابستگی مذهبی ندارند . جذاب دقت است، مانیتوبا اصلی ترین جمعیت ایسلندی ها پس از ایسلند می باشد .

تحصیلات 
استان مانیتوبا کانادا Manitoba مانیتوبا تأکید زیاد متعددی بر ارائه یادگرفتن عالی داراست . ۵ دانشگاه در مانیتوبا وجود دارد، ۴ دانش گاه آن در وینیپگ واقع شده اند . کهن ترین کالج در غرب کانادا در اینجا قرار دارااست و فقط دانشگاه فرانسه لهجه در استان است: Universitè de Saint-Boniface .

جاذبه 
های استان مانیتوبا کانادا Manitoba مانیتوبا دارای اکثری از سالن های موسیقی و کنسرت، تئاتر، موزه ها و نمایشگاه ها، قابل پیش بینی، بخش اعظم در وینیپگ می باشد . فعالیتهایی که در وینیپگ محاصره گردیده اند، کمپینگ، پیاده روی، شکار و ماهیگیری می‌باشند . با دریاچه های متعدد، رودخانه ها و میهن های آزاد، مجال های بی حد و حصربرای توریسم و لذت بردن در دل طبیعت می باشد . مانیتوبا ماهیگیری عالی برای Walleye، Trout و Northern Pike را ارائه می دهد و اقبال خیر و خوبی برای کردار Black Bear، Moose، Caribou و غیره وجود داراست .

مانیتوبا مکان خیر برای جابجایی شما است، زیرا شهروندان خویش را با فضایی عالی، جاذبه های جادویی و یک سیستم یادگرفتن خوب مواجه می نماید . استان مانیتوبا کانادا Manitoba همچنین غنی از منابع است و دارای جمعیت مضاعف متعدد است .

مهاجرت 
به کانادا و معاش در استان مانیتوبا کانادا Manitoba سفر 
به کانادا و زندگی در استان مانیتوبا کانادا Manitoba برنامه 
های نامزدی استان مانیتوبا کانادا Manitoba برنامه نامزد استان مانی (Mann-to-Provincial Nominee) (MPNP) سه خط مش ارائه می دهد که در آن استان و کاندیداهای بالقوه ممکن می باشد به مینیتوبا هجرت کنند، نیز از طریق ورود اکسپرس و هم ورود خارج از اکسپرس .

 مهاجرت به کانادا

Skilled 
Worker applicants eligible for a federal economic immigration program Skilled 
Worker applicants are also encouraged to apply directly to MPNP MPNP 
nominate applicants directly through the existing skilled worker and business categories متقاضی 
عمل ماهر واجد وضعیت برای برنامه هجرت اقتصادی فدرال متقاضیان 
ماهر مستخدم نیز تشویق می شوند که مستقیما به MPNP اعمال شوند MPNP 
اسم مستعار مستقیما از روش کارگران حرفه ای و مدل های کسب و کار جانور است چه‌طور 
برای PNP کارگر ماهر مانیتوبا واجد حاین نام مجاز نمی باشد . باشید؟ شما 
می توانید بخت واجد موقعیت بودن به تیتر یک خدمتکار ماهر در برنامه نامزدی منیتوبا را با داشتن: 
فراگیری 
مناسب و مدارک تحصیلی تحت ضابطه NOC (کد ملی شغلی)؛ تجربه 
کاری کافی در حوزه مربوط به اشغال: ثبت 
یک پیشنهاد عمل توسط کارفرمای کانادایی؛ و طرح 
های مربوط به سکونت برای معاش در مانیتوبا 
مزایای 
معاش در استان مانیتوبا کانادا Manitobaچیست؟ مانیتوبا جای خوبی برای زندگی با انواع دلایل میباشد . 
در اینجا صرفا بعضا از مزایای زندگی در مانیتوباعبارتند از: 
هزینه 
ناچیز زندگی اقتصاد 
سالم؛ مرحله 
ذیل بیکاری؛ حقوق 
منصفانه و منافع شغلی در بیشتر موارد؛ و خدمات 
بهداشتی و درمانی خوب 
چه 
کسی برای برنامه هجرت ماهرانه دراستان مانیتوبا کانادا Manitoba واجد وضعیت است؟ برای 
اخذ جواز واجد وضعیت بودن برای برنامه سفر ماهرانه کارمندان در مانیتوبا ابتدا باید: 
یک 
مهاجر موقت خارجی یا فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل دانشجوی بین المللی از مانیتوبا؛ درصورتی که 
این ترازو را برآورده سازید، می بایست به موارد پایین هم جواب دهید: داشتن 
شغل کامل ۶ ماهه با صاحب کار مانیتوبا؛ گوشه ای 
از یک برنامه آموزشی بوده که بیش از یک سال ارتفاع کشید؛ گواهی 
تحصیلی، دیپلم یا سند از یک موسسه آموزشی شناخته گردیده در مانیتوبا دریافت کرده اید؛ جواز 
کاری دارای اعتبار / مجوز کار فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل از IRCC؛ مدارک 
مطلوب (مهارت، آموزش، مجوز، گواهینامه ها)؛ مهارت های گویش کافی در انگلیسی یا این که فرانسوی داشته باشید تا فعالیت خود را انجام دهید . 
و رابطه 
عمل خوب با مانیتوبا، در مقایسه با استان های دیگر در کانادا


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۳:۵۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

برنامه نامزدی جزیره پرنس ادوارد Prince Edward Island) PNP)

برنامه نامزدی جزیره پرنس ادوارد Prince Edward Island) PNP) جزیره پرنس ادوارد (PEI) کوچکترین استان کانادا میباشد . با وجود اندازه آن، یکی از دوست داستنی ترین مهاجران آینده نگر به استدلال ثروت آن در زیبایی طبیعی، مورخ و فرهنگ و تمدن کانادایی می‌باشد .پس شایسته ترین گزینه برای مهاجرت به کانادا می باشد . 

مهاجرت به کانادا

جزیره پرنس ادوارد دارای مدارس عالی، تقریبا سوای آلودگی یا این که ترافیک است و محل برگزاری کنفرانس تاریخی شارلوت تاون در سال 1864 میباشد که در نهایت سبب ساز به تشکیل این استان شد . استان علاوه بر محل میلاد کنفدراسیون، دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد و در فی مابین گردشگران دوچندان دوستداشتنی است، به لطف سواحل فوق العاده، زمین گلف با امتیاز بالا و اکثری از جاذبه های فرهنگی . 
جزیره پرنس ادوارد (PEI) به عنوان یکی از امن ترین و نزدیک ترین جوامع knit در کانادا به شمار می رود .، دوچندان صریح است که چرا مردم از سراسر جهان  زندگی و فعالیت در جزیره پرنس ادوارد را می خواهند . بی آلایش ترین راه و روش برای یک مهاجر خارجی برای سفر به PEI به وسیله سیستم ورود مهاجرین اکسپرس کانادا می‌باشد . 
 برنامه نامزدی ولایتی جزیره پرنس ادوارد PNP PEI PNP (برنامه نامزدی ولایتی جزیره پرنس ادوارد) یک برنامه برای کارگران فرنگی برای یاری به اقتصاد استان با مالامال کردن شغل ها قضیه نیاز هست . 
این برنامه به سه گونه مهم تقسیم می شود . 
تاثیرات تجاری   Business Impact; تأثیر کار؛    Labour Impact; and اکسپرس ورودی     Express Entry این مدل بندی ها اکثر به موارد تحت تقسیم می شوند: Express Entry; Federal Skilled Worker Program; Federal Skilled Trades Program; and Canadian Experience Class Labor Impact Category: Skilled Worker Stream; Critical Worker Stream; and International Graduate Stream Business Impact Category: 100% Ownership Stream; Partial Ownership Stream; and Work Permit Stream محل ورود اکسپرس؛ برنامه کار ماهر فدرال؛ برنامه تجاری ماهر فدرال؛ و کلاس تجربه کانادایی کار ضربه رده: جریان عمل ماهر؛ جریان انتقادی کارگر؛ و جریان تحصیلات در میان المللی طبقه بندی: جریان 100٪ مالکیت؛ جریان مالکیت جزئی؛ و مجوز فعالیت مجاز است اگر دارنده مهارت ها و تجربه های مطلوب برای این استان هستید، یک گواهینامه اعطای ولایتی دریافت خواهید کرد که به شما اجازه اقامت دائمی در PEI می دهد . هر کسی که PNC را دریافت می کند، 600 امتیاز اضافی در سیستم ورود اکسپرس پایین CRS (سیستم رتبه بندی جامع) دریافت خواهد کرد . در صورتی‌که شما یک نامزد دریافت کنید، به احتمال بسیار ITA (دعوتنامه درخواست) برای اقامت دایم در PEI دریافت خواهید کرد . لطفا دقت داشته باشید که نامزدی ITA را تضمین نمی کند . این برنامه مسافرت به کانادا به طور معمول یک روند سریعتر از بخش اعظمی از جریان های مهاجرتی می باشد که استان ارائه می دهد . 


بخش تاثیر گذاری تجاری جزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) طبقه بندی PEI PNP Business Impact برای اشخاصی که مایل به آغاز کسب و عمل در استان می باشند ساخته گردیده است . ذیل این سیستم سه دسته 100٪ مالکیت، جریان مالکیت جزئی و جریان مجوز فعالیت وجود داراست . 
1 .برنامه  100٪ مالکیت این جریان برای هر کسی که می خواهد کسب و عمل خود را در PEI کامل، سرمایه گذاری در کسب و فعالیت جدید و یا حتی خرید یک کسب و عمل موجود ایجاد نمایند در جریان میباشد . 2 . جریان مالکیت جزئی در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که بخواهید 33 .33٪ از کسب و عمل PEI را داشته باشید یا در‌صورتی‌که بخواهید دست کم یک میلیون دلار در یک کسب و عمل PEI سرمایه گذاری کنید، این جریان برای شما  تولید شده می باشد . 3 . برنامه جواز کار این جریان برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری در کسب و کار PEIهستند در حالی که منتظر یک نامزدی ولایتی اجازه فعالیت میباشد که به آنها اجازه فعالیت مجاز می دهد . این جریان به متقاضی اجازه می دهد تا در کانادا کار نماید و اکثر به کسب و فعالیت یا شرکتی که در آن سرمایه گذاری می کنند، تحقیق کند . دست‌کم 100٪ مالکیت جریان زمینه نیاز در‌صورتی‌که می خواهید برای صادر شدن 100٪ مالکیت درخواست دهید بایستی حداقل الزامات را برآورده کنید . شما باید: میان سنین 21 تا 59 باشد؛ ارزش خالص حداقل 600،000 دلار می‌باشد که از شیوه معنا رسمی به دست آورده شده هست . متوسطه یا دیپلم متوسطه داشته باشید داشتن مهارت های مدیریتی و اثبات تجارب فعالیت پیشین در زمینه کسب و کار؛ نمره دست‌کم 4 برای آزمون زبان کانادایی برای خواندن، نوشتن، سخن کردن و گوش دادن داشته باشید یک طرح کسب و عمل ظریف برای کسب و کار شما که مایل به داشتن، ساخت و یا این که خرید؛ قصد دارید به طور اکثر از PEI و نه از بیرون از مرزوبوم شرکت خویش را تحلیل و کنترل کنید . قرارداد Escrow را امضا کرده اید که نیاز به سپرده 200،000 دلار CAD دارااست که بوسیله PEI نگهداری می شود تا هنگامی که تمام شرایط جریان به دست آمده باشد . دستکم 150،000 دلار کانادا را به یک کسب و فعالیت جدید یا یک جانور سرمایه گذاری کرده اید در رابطه توافقنامه سپرده گذاری ابتدا با آنچه موافقت نامه موافقتنامه Escrow است، استارت می کنیم . این موافقت نامه ای هست که شما باید در هنگام صادر شدن گواهی مالکیت 100٪ اعلام نمایید . این واریز به سازمان هجرت به استان پرداخت می شود و اگر شما تمام لازمات را برآورده می کنید، صرفا به شما بازگردانده می شود . 
لطفا توجه داشته باشید که این ملزومات برای هر سرمایه گذار متعدد است، بر مبنا برنامه های کاری و قصد های آن‌ها از این سرمایه گذاری سود مند خواهند شد .
بازپرداخت سپرده شما به شرح زیر است: 25000 دلار کانادا بعد از آن از این‌که شش ماه در PEI زندگی کردید: CAD 25،000 پس از اینکه شما در PEI برای یک سال زندگی کرده اید؛ و سپس از این که تمام الزامات مربوط به توافق را برآورده کردید، مبلغ 150،000 دلار کانادا در صورتیکه کسب و کار جان دار را خریداری می فرمایید چه اتفاقی می افتد درصورتی که قصد خرید یک کسب و کار موجود را دارید تا خودتان را استارت کنید، در اینجا تعدادی راهنمایی را بایستی بدانید . شما بایستی یک توافقنامه خرید و فروش را که مشتمل بر اطلاعاتدقیق است، ارسال فرمائید .ا 
لطفا توجه داشته باشید که قبل از این که بتوانید برای این جریان واجد وضعیت باشید، می بایست تمام این نیازهای حساس را برآورده نمایید . در شرای شما برنده به دریافت نامه ای از پشتیبانی از خدمات هجرت گردید . شما می توانید از این نامه برای درخواست جواز عمل موقت به کارگیری فرمایید . 
توافقنامه کارایی چیست؟ همت سکو بندی این یک توافق است که معین می نماید چه نیازمندی هایی برای دیدار از ولایت مورد نیاز می باشد . این ملزومات عبارتند از: گزارش و تماشای رهنمودها؛ گزارش از سرمایه گذاری و زمانی که چهره داده است؛ میزان ی که شما سرمایه گذاری کردید و الزامات قبل و سپس از نامزد شدن لطفا توجه داشته باشید که اگر شما: خرید 100٪ از کمپانی شما باید در قرارداد فروش دست؛ یا 33 .33٪ از شرکت را باید در قرارداد سرمایه گذاری خریداری کنید طبقه کارگر در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که می خواهید برای تبدیل شدن به یک دایم بومی PEI باشید، اما نمی خواهید خویش را به کسب و عمل خویش اختصاص دهید، این دسته ممکن میباشد برای شما باشد . 
همانطور که با تمام برنامه ها، اگر شما دارنده مهارت های حتمی و تجربه کاری که پدر و مادر نیاز دارند، می توانید تحت یک عدد از جایگاه های تاثیرگذار PEI PNP فعالیت نمائید . 
این رده دارنده سه پایین شاخه، جریان کار ماهر، جریان کارگران نیمه حرفه ای و جریان تحصیلات دربین المللی می باشد . 
1 . جریان خدمتکار ماهر این جریان اگر شما یک کارمند بالقوه می باشید یا این که تا قبل از این بوسیله یک کمپانی PEI استخدام گردیده اید . شما باید در این استان کار نمائید یا توصیه شغلی داشته باشید و شرایط کار و مهارت ماهر داشته باشید . 2 . جریان  مستخدم نیمه ماهر این جریان می‌باشد در صورتی‌که شما یا یک مستخدم غیر کارشناس و نیمه ماهر می باشید . شما بایستی برای یک کارفرمای PEI کار نمائید یا این که صاحب کار داشته باشید که مایل به حمایت از شما برای اقامت دائم است . 3 . جریان تحصیلات تکمیلی در بین المللی این جریان برای فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان اخیر که دارای مدارک تحصیلی یا این که مدارک تحصیلی از موسسه ها آموزشی PEI بود، ساخته شد . شما بایستی یک کارفرمای PEI در یک حرفه تحصیلی با تحصیلات مربوط به درجه تحصیلی خود استخدام نمایید . 

برنامه خدمتکار ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) در حاین نام مجاز نمی باشد .ی که مهارت های حتمی و تجربه کاری داشته باشید، کارفرمای PEI می تواند از شیوه این جریان از محل اقامت دایم کانادا پشتیبانی کند . به عنوان یک کارمند ماهر، باید یک فعالیت NOC (کد ملی طبقه بندی شغلی) کد A، B یا این که 0 داشته باشید . 
دست‌کم الزامات برای جریان مستخدم ماهر شما باید: فی مابین سن 21 و 59 سالگی باشید برای دوران دو سال فعالیت یا این که توصیه شغلی از کارفرمای PEI داشته باشید؛ تجربه کاری دو ساله برای یک عمل که پایین کد 0، A یا B NOC باشد، لطفا توجه داشته باشید که این فعالیت باید طی پنج سال از درخواست شما چهره داده باشد؛ اذن فعالیت رسمی داشته باشید اثبات وجود دارد که شما به مقدار کافی وجوه معاش در استان دارید؛ آزمونهای گویش مثل امتحان آیلتس، CELPIP یا TEF را دستکم 4 بار تجربه کرده اند، لطفا دقت داشته باشید که این امتحان ها نباید بیش از دو سال باشد؛ یا مدارک تحصیلی داشته باشید که از یک موسسه شناخته گردیده است که نشان می دهد شما در انگلیسی یا این که فرانسه تحصیل کرده اید؛ یا دارنده یک اعلامیه از قابلیت و امکان زبان می‌باشد که بوسیله کارفرمای شما داده می شود؛ قصد اقامت و معاش در استان دارید مصاحبه با شخصی که بوسیله اداره هجرت در PEI عمل می کند؛ دستکم مدرک یا این که دیپلم دو ساله داشته باشید، هر چند ممکن هست در موردها یگانه قابل اجرا نباشد دقت داشته باشید که کارفرمای شما همچنین می بایست وضعیت خاصی را برای پاسخگویی به شما در مسئله جریان ارائه دهد . 
چه اتفاقی می افتد اگر شما در خارج از مرز و بوم اعمال می کنید؟ شما هنوز نیز بایستی تمام الزامات ذکر شده در بالا را برای پیروزی برای جریان ارسال فرمایید . فقط تفاوت این است که در هنگامی که درخواست می فرمایید باید در سرزمین ی که  معاش می کنید که رسمی میباشد . 
دست کم ملزومات کارفرمایان چیست همان گونه که کارفرمای شما معیارهای خاصی را برای دیدار با این جریان سفر به آنها نیاز دارد . 
کارفرمای شما بایداطمینان بدهد: شما برای زمان دو سال سرگرم به فعالیت هستید اطمینان حاصل فرمائید که تمام موقعیت کار شما از نظر تحصیلی، مدارک و یادگرفتن مالامال گردیده است اطمینان حاصل نمائید که توصیه شغل و حقوق و دستمزد شما با الزام رسمی مقررات فعالیت PEI مطابقت و همخوانی دارد؛ در استان قرار گیرید یک رکورد کسب و عمل تمیز بدون اختلافات کاری و یا پرونده های اشتغال قانونی برعلیه آن ها داشته باشید؛ قرارداد کاری را ارائه دهید؛ اطمینان حاصل کنید که فعالیت در مورد ها خاص تایید شده است در بعضا موارد، LMIA (ارزیابی تاثیرات بازار کار) را تأیید کنید تا نشان دهید که این عمل به وسیله کارگران محلی نمی تواند لبریز شود شرکت در مذاکره مهاجرتی حمایت از محل سکونت برای خانواده خود، شامل موردها تحت است: ترجمه اسناد؛ کلاسهای ESL (انگلیسی به تیتر زبان دوم)؛ ارائه اطلاعات در موضوع جامعه محلی نظیر مراقبت های بهداشتی، اطلاعات تحصیلی و سرویس ها اجتماعی؛ برنامه های آموزشی و پشتیبانی 

برنامه کارگر نصفه ماهرجزیره پرنس ادوارد(Prince Edward Island) این جریان به تیتر یک پروژه آزمایشی ایجاد شده و هر سال به وسیله استان مورد ارزیابی قرار می گیرد . به طور خاص، این عمل برای کارگران غیر متخصص و نصفه ماهر است که مایل به درخواست اقامت دایم می‌باشند . 
پنج شغل در این برنامه وجود دارد: رانندگان کامیون؛ منزل داران؛ کارگران؛ کارمند عمومی؛ سرور غذا یا این که نوشیدنی؛ و خدمتکار خانم در صورتی‌که تفکر می فرمائید که کانادا برای شما مطلوب است، ولی نمی دانید که از کجا آغاز کنید، فقط تصویب اسم فرمایید و ما کمک خواهیم کرد تا درخواست ویزای کانادا را برای شما مقدمه کنیم و رویای مسافرت به کانادا را برایتان عملی سازیم!


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۴:۳۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

قیاس مهاجرت کانادا در مقابل مهاجرت به ایالات متحده

قیاس
هجرت به کانادا در پیش‌رو هجرت به ایالات متحده جاستین ترودو در همایش مطرح ترین قهرمانان زنان در مونترال اعلام کرد که "ما یک کشور هستیم که اکنون برای مهاجرت آماده می باشد ." این در پهلوی همه پرسی فی مابین زمان ای که در اکنون حاضر در ایالات متحده واقعه می افتد، جایی که برنامه های محافظه کاران به شدت چک بر مسافرت به ایالات متحده اعمال می نمایند .

در اینجا یک راهنمای سهل وآسان برای سفر به کانادا و طریق مقایسه آن با مسافرت به ایالات متحده هست .
کانادا به طراوت تعداد اعداد را اعلام کرده است که تا سال 2021 اهداف سفر را به 1 .3 میلیون ارتقاء می دهد . این اهداف جدید هجرت به کانادا اجازه می دهد تا از روش برنامه های مهاجرت، نظیر برنامه های مهاجرت، ترکیب خانواده، پناهندگان، برنامه های اقتصادی و بشردوستانه، حدود 1٪ هر سال .

در مقابل، قوانین هجرت ظریف خیس ایالات متحده دارنده برنامه هایی نظیر DACA (اقدام تعلیق برای تحویل کودکی) و شماره های ویزا H-1B ایالات متحده به عامل مدیریت Trump می‌باشد . اضطراری به ذکر می باشد که ضابطه تازه "تأمین قانون آیندۀ آمریکا"، در صورتی‌که ثبت کنگره شود، تعداد مهاجرت را از 1 .05 متری به 260،000 نفر در سال در سرزمین بخش اعظم خواهد کرد .

در طرف دیگر طیف، ما کانادا را داریم .

هدف ها
نو مسافرت به کانادا از سال 2018 تا سال 2021 برنامه ریزی برای دعوت مهاجران :
330800
تا سال 2019؛ 341،000
تا 2020؛ و 350،000
تا 2021 ایالات متحده همچنین پناهجویان را محدود کرده میباشد که گفته می شود افرادی که از سوء به کار گیری داخلی و خشونت های باند فرار و گریز می کنند، دیگر برای پناهنده شدن در ایالات متحده واجد موقعیت نیستند، در حالی که کانادا برنامه های بشردوستانه و کمک های پناهجویان را ارتقا داده هست .

ممنوعیت مهاجرت جنجال برانگیز Trump همینطور تاثیر متعددی بر مسافران هفت میهن مسلمان داشت . گرچه ممنوعیت مسافرت به طور بدون نقص اصلاح نشده بود، ولی این روند هنوز به محاسبه دقیق هر کسی که از هر کدام از این هفت میهن آمده است، می پردازد .

از 350،000 مهاجر که کانادا در سال 2021 برنامه ریزی می کند، تقریبا 60 درصد از شیوه برنامه های سفر اقتصادی کانادا زیر سیستم ورود اکسپرس هجرت می نمایند . این برنامه ها عبارتند از برنامه فدرال ماهر کارگر، برنامه تجاری فدرال، کلاس تجربه کانادایی و برخی برنامه های نامزد یگانه استان .


قیاس
مهاجرت کانادا در پیش‌رو هجرت به ایالات متحده حیطه
تجاری انتاریو شرکت
ها و مجال های کسب و کار یکی دیگر از تفاوت های والا میان U .S و کانادا هنگامی که آن را به سفر می آید، این می باشد که آنان را در کسب و عمل بین المللی است . تحت رئیس Trump، ایالات متحده تاکید بر این ایده که آمریکایی ها برای اولین توشه می آیند، به این معنا می‌باشد که در شرای شما یک مهاجر یا این که کارآفرین امیدوار هستید، ممکن می‌باشد به تعویق به زمین خورد . از سوی دیگر، کانادا به عامل خطراتی که ایالات متحده ایالات متحده با آن روبروست، به تیتر غول های شرکت های آمازون و گوگل و بخش اعظمی دیگر در لحاظ به دست آوردن و انتقال به مراکز فناوری نظیر تورنتو، به جای آن هست .

جاستین تردو، ابتدا وزیر کانادا می گوید سیاست های هجرت کانادا، هنگامی که برای جذب کسب و فعالیت به نفع ایالات متحده است، مزیت بزرگی به شمار می رود "و او طنز نکرد .

برخی از استانها مثل آلبرتا حتی مالیات شرکت های کوچک را در همت برای جذب کسب و عمل بخش اعظم و مهاجرین به استان می نمایند . به طور کلی، مالیات بر درآمد شرکت های والا کانادا به ترتیب به طور میانگین ​​38 .1٪ است، در حالی که ایالات متحده ایالات متحده به طور میانگین ​​43 .9٪ می‌باشد .

مهاجرت به کانادا

مالیات کمتر بدان معنا میباشد که کمپانی های عمده کانادا را به تیتر یک مکان بهتر برای آغاز کسب و فعالیت می بینند و با این کار شغل بیشتری را به میز می رسانند که توضیح می دهد که چرا کانادا در حالا حاضر بیش از 76،374 شغل را در خزانه عمل کانادا ارسال کرده می‌باشد .

دیگرافراد نیز متوجه شده اند که مهاجران بالقوه می آورند و اندیشه می نمایند که ایالات متحده از منافع فی مابین المللی مهاجران حرفه ای به نفع خویش غافل خواهد شد و به سیاست های جدیدش یاری می کند . دیوید بیور، تحلیلگر سیاست مهاجرت، اظهار داشت که "اگر نرخ هجرت ایالات متحده همچنان پایدار باشد، ایالات متحده در رقابت دربین المللی برای کار عمده عقب خواهد ماند ." بیر یادآور شد، ایالات متحده در هم اکنون حاضر از حیث عقب افتاده هجرت اقتصادی با کانادا که مهاجران یازده برابر بیشتر از ایالات متحده در سال 2017 می باشد .

بقیه افراد هم با سیاست های ارائه شده از سوی ایالات متحده مخالف هستند، مانند نو دیپ باین، وزیر علوم، ابداع و توسعه و گسترش اقتصادی کانادا . وی اظهار داشت که "سیاست های مهاجرت واقعا تمایز قائل می‌باشند [کانادا] .
هنگامی که شما شاهد ظهور احساسات ضد مهاجرت هستید، سیاست پوپولیستی، ناسیونالیسم و ​​نام تجاری ما در کانادا این میباشد که ما گشوده هستیم - گشوده برای تجارت، گشوده به سرمایه گذاری، باز برای مردم - این اسم تجاری، این باز بودن بسیار حساس هست "
هجرت
کانادا شما از کجا مقدمه می شود؟ آیا می خواهید زندگی جدیدی در کانادا ساخت کنید؟ اکنون می توانید؛به آسانی فرم تماس ما را برای دریافت سفر کانادا آغاز کنید .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۳:۳۸ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

مهاجرت به منیتوبا به عنوان دانشجویان بین المللی

مانیتوبا دو رویه نو را برای مهاجرت به منیتوبا به عنوان یک فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل بین المللی قرار داده است! این در برنامه جامع دولت کانادا به وقوع می پیوندد تا برنامه های تازه سفر به کانادا خود را که تا سال 2021 نشان می دهد اجرایی ساخته و بیش از 1 .3 میلیون نفربه کانادا هجرت کنند .

دو برنامه ای که مانیتوبا معرفی کرده می‌باشد ، جدیدترین راه و روش ایجاد اشتغال دانشجو یان در بین المللی و مسیر کارآموزی فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان میباشد که برای اولین توشه در 1 نوامبر 2018 بهره‌برداری شد .

این برنامه های آزمایشی جدید پایین برنامه فراگیری میان المللی آموزشی منیتوبا قرار داراست . این استان همینطور قصد دارد برنامه دیگری را به اسم مسیر اشتغال استخدام، که قرار است در 30 نوامبر 2018 مقدمه شود، باز نماید .

همگی این سه برنامه به سیستم یادگرفتن در میان المللی (IES) مربوط می شوند و یکی از منش هایی میباشد که استان ها در سعی می باشند تا نامزدهای دانشجویان بین المللی را به طور دایم به استان انتقال دهند .

 

در رابطه
مسیر کارآموزی فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان کارشناسی ارشد این برنامه برای دانشجو ها در بین المللی که از نحوه کارآموزی تحصیلات تکمیلی را انجام داده اند، تولید گردیده می‌باشد .

برنامه های کارآموزی مانند Accelerate یا این که Elevate می توانند بلافاصله پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی برای برنامه نامزدی استان مانی (Mannitoba) نامزد شوند (MPNP) .
آن ها بر مغایر بقیه جریانهای مهاجرتی چه بسا نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند!
برخی
از لازمات خط مش کارآموزی فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل این است که شما باید:
یک
مؤسسه یا دکتری در مانیتوبا داشته باشید؛ حداقل
7 امتیاز در نمره زبان کانادا داشته است یک
دوره کارآموزی را تحت برنامه Accelerate یا Elevate انجام داده اید؛ برای
داشتن زندگی در مانیتوبا به مقدار کافی پول داشته باشید، می توانید این را از طریق: اشتغال
بلند مدت در استان؛ یا اظهارات
بانکی برای نشان دادن مبلغ حداقل 12،475 دلار کانادا در اکانت بانکی خود، در صورتی‌که فقط به درخواست شما اعمال می شود قصد دارید آنگاه از نامزد شدن در منیتوبا فعالیت نمائید و زندگی نمایید .
و هنگام
زندگی در مانیتوبا می بایست برای این برنامه اعمال شود گذشته از ارسال عبارت ابراز عشق (EOI) به مسیر، می بایست در گردهمایی رای زنی کمپانی فرمایید . شما می توانید محل کار مهاجرت منیتوبا را در نشانی immigratemanitoba@gov .mb .ca آدرس اینترنتی کنید تا نشست مصاحبه را رزرو کنید .

متقاضیانی که موفق به دریافت جواز عمل موقت گردیده باشند امیدوار شوند که دو سال به لطف برنامه آزمایشی جدید می توانید یک قدم به محل اقامت دایم در مانیتوبا نزدیک گردید .

 

ملزومات
برای مسیر ایجاد اشتغال دانشجویان بین المللی مسیر نو دیگری که برای سفر به مانیتوبا بهره برداری شده است، مسیر دانشجویان کار آفرین است .

این مسیر برای پرورش و ورود دانشجو یان کار آفرین به بازارهای کانادا پباده سازی شده میباشد . 20 نفر از متقاضیان هر ساله در صورت قبول الزامات موافقتنامه همت تجاری پذیرفته خواهند شد . اگر آن ها این شرایط را برآورده کنند، آنان بوسیله استان نامزد خواهند شد .

علاوه
بر ملاقات با توافقنامه عملکرد کسب و کار، شما همینطور باید موقعیت پایین را داشته باشید:
شما
می بایست یک طرح کسب و عمل داشته باشید که در درخواست شما ارائه می شود؛ قبل
از تقاضا برای کسب دست‌کم 6 ماه به عنوان یک مدیر ارشد می بایست یک کسب و فعالیت را اداره کنید؛ شما
بایستی این شرکت را مالکیت دست‌کم 51٪ از آن داشته باشید؛ شما
می بایست در IELTS بر پایه واحد سنجش گویش کانادایی دست کم 7 امتیاز داشته باشید؛ شما
باید مدرک تحصیلی خویش را مطابق با فعالیت خود داشته باشید؛ شما
بایستی میان سن 21 تا 35 سال سن داشته باشید قبلی
از درخواست شما برای MPNP بایستی توافقنامه عملکرد کسب و کار (BPA) را امضا کرده باشید؛ شما
می بایست مبلغ کافی برای دست‌کم 12 ماه داشته باشید، این را از طریق LIC (درآمد زیر برش) نشان داده گردیده است؛ وقتی
که درخواست می نمایید یک مجوز فعالیت معتبر یا این که PGWP (مجوز فعالیت فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی پست) از
بازه فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی خود که در استان زندگی کرده اید؛ و آنگاه
از نامزد شدن در منیتوبا قصد دارید زندگی کنیدداشته باشید لطفا دقت داشته باشید که نیازی به دست‌کم هزینه خالص برای درخواست این برنامه ندارید، اگر چه می تواند به تیتر یک راه و روش برای نظارت درخواست شما مسئله به کار گیری قرار گیرد، بدین ترتیب لطفا اعتنا داشته باشید . این به طور معمول شامل یک گزارش تأیید است که باید با درخواست شما یاور باشد .

مهاجرت به کانادا

قبل از اینکه بتوانید ورقه ها زیر برنامه را ارسال کنید، بایستی نشست رای زنی را هم رزرو کنید . تنها مهاجرت مانیتوبا را در immigratemanitoba@gov .mb .ca نشانی اینترنتی نمایید تا یک وقت ملاقات داشته باشید .

با قدردانی از برنامه های مسیری مانند این، مانیتوبا از سال 1998 بیش از 130،000 نفر را به مرزهای خویش دعوت کرده هست .

نحوه
هجرت به منیتوبا به عنوان یک فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل در بین المللی مانیتوبا در اکنون سعی برای جذب مهاجران عمده از همیشه ،قبل از معرفی و ارائه به عنوان مسیر کارآفرین دانش آموز و مسیر کارآموزی تحصیل کرده می باشد .

واجب به ذکر است که استان همچنین قصد دارد تا نقطه پایان ماه یک برنامه آزمایشی دیگر به اسم مسیر اشتغال استخدام کند! از آنجا که ما می دانیم که سفر به مانیتوبا پیچیده است، ما فرآیند درخواست ما را آسان ساخته ایم .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۹:۴۲ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)