مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا .

مهاجرت به کانادا

چرا روادید دانشجویی Student Visas؟

چرا
روادید دانشجویی Student Visas؟ از آنجا که در‌صورتی‌که می خواهید در محوطه دانش کده یا دانشکده خویش عمل کنید، جواز تحصیلی خواهید داشت .

همچنین اگر تصمیم بگیرید که می‌خواهید مطالعات خود را گسترش دهید یا برنامه طولانیتری را آزمون کنید، می توانید این عمل را انجام دهید درصورتی که جواز تحصیلی دارید . در غیر این صورت، در صورتیکه می خواهید بیش از ۶ ماه تحصیل کنید، مجاز به علم آموزی در بیرون از کانادا میباشید .

در صورتیکه تماما مطمئن میباشید که نمی خواهید در محوطه دانش کده فعالیت کنید، و شما بیش از برنامه ۶ ماهه خود مطالعه نخواهید کرد، پس نباید برای اذن علم آموزی درخواست دهید .

زمان
های در نظر گرفته نشده “مطالعات” CIC برنامه های خاصی را “مطالعات” نمی داند و به همین ترتیب هیچ مجوز تحصیلی موضوع نیاز نیست .
CIC مجوز تحصیل را برای:
پیش
دبستانی؛ زمان
های عمومی علاقه مند یا این که خودمراقبتی؛ فراگیری
از منش دور؛ یا زمان های زمینه بررسی (به عنوان مثال، در کلاس نشسته اند سوای بضاعت اعتبار برای کلاس) .
جوانان
کودکان کوچک (بسته به استان، در سن ۱۸ یا این که ۱۹ سالگی) به طور کلی نیازمند اذن تحصیلی هستند اگر آنها با والدین خویش می آیند و قصد دارا هستند در مرحله ابتدایی یا این که دبیرستان علم آموزی کنند .

با این حال، نوباوه های کوچک که در کانادا هستند، می توانند بدون اجازه تحصیلی علم آموزی نمایند فارغ از این که پدر و مادر آن‌ها مجاز به کار یا علم آموزی باشند .

مهاجرت به کانادا

براین اساس در صورتی‌که پدر و مادر بچه در کانادا می باشند اما هیچ اذن فعالیت یا علم آموزی ندارند، بچه مجاز به تحصیل خواهد بود .

در شرای والد نوباوه دارنده تحصیل یا این که اجازه کار باشد، طفل بدون اجازه تحصیلی می تواند علم آموزی نماید در صورتی‌که نوباوه در کانادا هست .

به چه شکل
می بضاعت یک بچه در کانادا بدون درخواست جواز تحصیلی قبل از ورود به کانادا در کانادا حضور داشته باشد؟
احتمال دارد یک نوباوه قبلی از ورود به مطالعه به مقدار کافی گرانقدر نباشد ولی بعد از وصال به سن ۵ سالگی در کانادا می تواند مدرسه ابتدایی را آغاز نماید .

یا ممکن است قصد نوباوه برای مطالعه در هنگام ورود به کانادا وجود نداشته باشد، اما بعدا والدین تحصیل یا این که اذن عمل را اخذ خواهند کرد .

با این حال، شما نباید CIC را گول بزنید با بیان این که فرزند شما قصد ندارد در کانادا تحصیل کند البته در واقع قصد تحصیل داراست . این سیاه بختی است و ممکن می باشد شما را از مدت کوتاهی از کانادا اخراج نماید .

“سن اکثریت” به این معنا است که یک فرد دیگر جزئی نمی‌باشد .

“سن اکثریت” در سن ۱۸ سالگی در آلبرتا، مانیتوبا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک و ساسکاچوان هست . این به این معنی می‌باشد که در صورتیکه یک شخص ۱۸ سال یا اکثر باشد، وی جزئی نیست .

سن اکثریت ۱۹ ساله در بریتیش کلمبیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند، ترانه اسکوشیا، مناطق شمال غربی، نونووت و یوکان می‌باشد . این به این معنی هست که در شرای یک شخص ۱۹ ساله یا این که بزرگتر باشد، او جزئی نمیباشد .

افراد
مشخص شده افراد خاصی که مجوز تحصیل ندارند، اینها خانواده دیپلمات ها، پرسنل دیپلمات ها، اعضای بعضا نیروهای مسلح و اشخاصی هست که ادعای حفاظت از پناهندگان را دارند .

وقتی
که اجازه علم آموزی موضوع نیاز است اگر فردی در معرض هرگونه معافیتی که در فصل قبلی ذکر نشده است، در دسترس نیست، بایستی قبل از علم آموزی در کانادا مجوز تحصیلی بگیرد .

شما می توانید اجازه تحصیلی برای تحصیل در یک دانش گاه یا این که کالج یا این که هر زمان ای از یادگرفتن های علمی، حرفه ای یا حرفه ای اخذ نمائید .

کجا
می توانم مطالعه کنم؟ شما می توانید در یک موسسه خصوصی یا دولتی در کانادا علم آموزی نمایید . با این حال، در تحقیق در مورد انتخاب خویش متعهد گردید تا اطمینان حاصل شود که آنان موسسه کیفیتی می‌باشند .

توصیه اینجانب به انتخاب یک دانشکده یا این که کالج همگانی (به عنوان مثال، به طور همگانی تأمین مالی)، درصورتی که قابلیت و امکان پذیر باشد، من اعتقادوباور دارم کیفیت خوبتر از موسسات سری میباشد (البته خیر همیشه) .

یکی دیگر از دلایل انتخاب یک موسسه دولتی (یا یک دانش گاه محرمانه که می تواند سکو را صادر کند) این می‌باشد که آنان برای عمل در محوطه دانشگاه و یا این که یک جواز عمل پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی واجد شرایط میباشند – معمولا موسسه ها خصوصی نمی کنند .

من کمی بعد از آن در موضوع عمل در بهشت و برنامه کاری کارشناسی ارشد بحث می کنم .

آموزش
علمی ویزای دانشجویی Student Visas شما می توانید اذن تحصیلی برای آموزش دانشگاهی دریافت فرمایید .

“آموزش آکادمیک” معمولا اشتغال رشته ای می‌باشد که به طور بی واسطه با یک برنامه تحصیلی ارتباط دارااست .

به طور کلی، آن را همراه با مطالعات پس از زمان دبیرستان تکمیل می کند و اغلب جزو مورد نیاز برای اخذ رتبه یا این که گواهینامه می‌باشد .

مثال هایی از آموزش های آکادمیک عبارتند از: صلح و آشتی کردن برای دانشجو یان حقوق، تعلیمات تعاونی و کارآموزی طبی .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۱:۲۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (1)

آذر بانکداری در کانادا Banking In Canada

بانکداری
در کانادا Banking In Canada کانادا دارنده یکی از توانمند ترین و قابل اطمینان ترین سیستم های بانکداری در کانادا در تراز جهانی می‌باشد که بانک ها و مؤسسات مالی کانادایی در سراسر دنیا به آن دقت دارا‌هستند .
بهره برداری اکانت بانکی در کانادا گامی واجب برای برد و مهاجرت به کانادا هست . شما ممکن است به مراد اخذ حقوق و دستمزد و حقوق خود، و همینطور اجاره یا خرید مسکن، پرداخت هزینه برای گاز و برق، دریافت یک خط گوشی تلفن و خیلی بیشتر، به اکانت فردی خویش نیاز خواهید داشت .

مجال
را برای کسب اطلاعات عمده در موضوع بانکداری در کانادا در بخش های زیر به کار گیری کنید:
تعیین
یک بانک بهره‌برداری
اکانت بانکی امنیت
خزانه ها خدمات
بانک کلمه
نامه بانکداری
گزینش
یک بانک تعیین بانک در ابتدا به لحاظ می برسد غالبا به حیث می رسد، البته مقداری تحقیق می تواند در تصمیم گیری صحیح یاری کند . کانادا دارای یک‌سری بانک ملی می‌باشد که دارای دفتر ها و شاخه ها در بخش اعظم شهرهای کانادا، و همینطور بانک های ناحیه ای، اتحادیه های اعتباری و خزانه های بین المللی میباشد . اکثر بانک های کانادا سرویس ها با کیفیت شبیه مثل بانکداری آنلاین و دستگاه های بانکی اتوماتیک را ارائه می دهند و بسیاری از برنامه های دارای اهمیت برای جدید واردین، که با هدف های مختص جدید وارد می شوند، ارائه می دهند .

گذشته از تصمیم گیری بر روی یک بانک، ممکن می‌باشد بخواهید که شاخه های مطلوب برای منزل و محل کارتان و ساعت کاری آن ها و هم تولیدها مالی آنان که با ترجیحات بانکی مطابقت دارند مطلوب باشد .

مهاجرت به کانادا

بهره‌برداری
حساب بانکی بهره‌برداری حساب بانکی در کانادا راحت هست و مورد های متعددی برای شما وجود داراست . بیش از ۱۰۰ بسته اکانت بانکی مصرف کننده برای گزینش بیش از ۲۰ بانک در سراسر مرزوبوم وجود دارااست . برای گشوده کردن یک حساب کاربری، به فردی که در تعیین شخصی خویش هستید، مراجعه کنید و اسنادی را که ثابت کرده اید ارائه دهید . احتمال دارد که دو قطعه با اهمیت شناسایی قضیه نیاز باشد . همچنین ممکن می باشد درخواست برای گشوده کردن یک حساب آنلاین در اینترنت تارنما خزانه .

در
کانادا، شما مجاز به باز کردن یک حساب بانکی فردی چه بسا اگر:
شغل
ندارید پول ندارید تا حساب خویش را بسنجید .
سکو
بندی اعتباری ضعیف داشته باشد و / یا پیش از این ورشکست شده اند .
انواع دارای اهمیت اکانت های بانکی موجود عبارتند از اکانت های حسابرسی و حساب های پس انداز و سرمایه گذاری . اکانت های چک کردن کاربران را برای نوشتن ارزیابی ها فعال می کند و معمولا شامل به کارگیری از یک کارت بدهی می شود . در‌صورتی‌که کارفرمای شما از سپرده های دستمزد بازنشستگی به کار گیری می نماید اکانت حسابرسی ضروری هست . بخش اعظم خزانه ها از شما می خواهند که با به کار گیری از یک حساب چک، با هزینه های ماهانه بسته به تعداد معاملات مجاز، اعمال شود .

حساب های ذخیره سازی و سرمایه گذاری به کاربران امداد می نماید که پول خویش را صرفه جویی کنند . این حسابها معمولا نسبت به ارزیابی کردن حسابها فیض بالاتری دارا‌هستند . دولت کانادا همینطور تعدادی از حساب های پس انداز ثبت شده را برای تأمین پس انداز های ذیل پوشش مالی که در بانک های کانادا مثل برنامه های پس انداز بازنشستگی بازنشستگی (RRSPs)، برنامه های پس انداز تحصیلی ثبت گردیده (RESPs)، برنامه های پس انداز گردیده تصویب نام ناتوانی (RDSPs) و حسابهای ذخیره مالیاتی مجانی (TFSAs) .

امنیت
خزانه ها شما می توانید پول خویش را با بانک های کانادا آسان نگه دارید چون آن ها موسسات به خیر و خوبی مدیریت، سرمایه گذاری خوب و مطلوب هست . در مورد ها دوچندان غیرقابل تصور از باخت خزانه در کانادا، سپرده ها در حساب های پس انداز و ارزیابی شما تا ۱۰۰،۰۰۰ دلار کانادا تا وقتی که خزانه عضو شرکت بیمه سپرده کانادا (CDIC) هست نگهداری می شود . CDIC یک شرکت تاجیک است که در سال ۱۹۶۷ با انگیزه ارائه بیمه سپرده و ثبات به سیستم مالی مرزو بوم ساخت شد .

سرویس ها
خزانه


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۵:۳۶ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

مهاجرت به کانادا با توجه به مساحت وسیع و تنوع جغرافیایی و آب و هوای کانادا

اگر قصد هجرت به میهن کانادا را دارید باید کارایی فرمایید تمام جوانب پیرامون رو در نظر بگیرید .یکی از مسائل اساسی که باید به آن دقت داشت و تحلیل های بی نقص روی آن انجام داد آب و هواست . هجرت به کانادا با توجه به مساحت بزرگ و تنوع جغرافیایی و آب و هوای کانادا دارای ویژگی های خاصی است, ساکنین این مملکت آب و هوای بیشه های بارانی گرمسیر تا مناطق یخ زده و قطبی را تجربه می نمایند و چهار فصل به صورت قابل تفکیک دیده می شود .

 


مهاجرت
به کانادا با اعتنا به مساحت بزرگ و تنوع جغرافیایی و آب و هوای کانادا سفر
به کانادا با توجه به مساحت پهناور و تنوع جغرافیایی و آب و هوای کانادا دمای هوا در چمنزارهای بخشها جنوبی استان آلبرتا ، مانیتوبا و ساسکاچوان از ۳۸ درجه سانتی گراد در تابستان تا -۲۴ سکو در فصل‌زمستان تغییر‌و تحول می کند .
ونکوور و ویکتوریا در ساحل اقیانوس آهسته کمترین نوسان دمای هر ساله (بین بیشترین و کمترین دما و کمترین دما) را دارا هستند، در حالیکه بیشترین ناپایداری دما در انتاریو و کبک گزارش گردیده میباشد که فصل‌زمستان های دشوار و فصل تابستان های گرم و شرجی را پشت سر می گذراند .

استان
های کناره اقیانوس اطلس یعنی نیوبرانزویک،
، نوااسکوشیا و نیوفاندلند فصل بهار و تابستانی معتدل و دلپذیر ، ولی زمستانی دوچندان سرد و طوفانی دارا‌هستند .
با اعتنا به تنوع جغرافیایی کانادا ،بهار فصل بارانی در بسیاری از نقاط کانادا هست . دمای هوا در طول روز به تدریج بالا می رود ولی شبکه های اجتماعی ها خنک هست .

متوسط دمای هوا در ماه های مارس، آوریل و اوایل می در حدود ۱۲ جایگاه سانتی گراد بالای صفر است .
فصل‌تابستان رسماً از ۲۱ ژوئن ابتدا می شود . اما برای اکثر زمان ها کانادایی ها ماه های جولای و آگوست فصل‌تابستان محسوب می شود .
در قسمت های جنوبی کانادا دمای هوا به طور معمول بالای ۲۰ درجه سانتی گراد میباشد و گاهی زمان ها به بالای ۳۰ درجه نیز می برسد .
در فصل پائیز که از ماه سپتامبر مقدمه می شود، به یار برگ- ریزان، هوا خنک می گردد . معمولاً در این موقع از سال باران زیادی می بارد .

در بعضی مناطق کانادا بخصوص در مناطق شمالی و یا این که کوهستانی این مرز و بوم بارش برف از نیمه دوم اکتبر آغاز می-شود .

متوسط دمای هوا در ارتفاع روز در حدود ۱۰ تا ۱۲ سکو سانتی گراد می باشد .
دو فصل فصل بهار و پائیز که در برخی مناطق زیاد کوتاه هستند، دلپذیرترین فصول در کانادا می باشند چرا که در عمده نواحی با رطوبت کمتر، بهار و پاییز گرم و آفتابی میباشد .

در فصل‌پاییز رنگین کمانی از رنگ ها در درختان افرا در استان های ساحل اقیانوس اطلس تولید می شود .
در فصل‌زمستان همه مناطق، آب و هوایی سرد و یخ بندان دارند . دمای بعضا مناطق گاهاً به ۲۵ -درجه تحت صفر می رسد و این در حالی است که سواحل غربی کانادا یعنی حاشیه دریا جنوبی بریتیش کلمبیا (مثل ونکوور)، به علت جریان هوای گرم و مرطوب اقیانوس آهسته ، معتدل ترین آب و هوا را داراست و به ندرت دمای ذیل صفر را تجربه می کنند .

در ارتفاع فصل فصل‌زمستان دمای هوا در اکثر نقاط مرزوبوم در ارتفاع روز و شبکه های اجتماعی تحت صفر می باشد . در بخش اعظم بخشها کانادا از وسط دسامبر تا میانه ماه مارس برف بر روی زمین چشم می-شود .

هر چه قدر که طول ناحیه اکثر باشد و یا این که به شمال کانادا نزدیک خیس باشد، فصل‌زمستان های بهمراتب سخت تری هم در آنجا قاضی است .

اما یوکان با دمای – ۶۱ جایگاه سانتی گراد رکورددار سردترین دمایی می باشد که تا کنون در کانادا ثبت شده میباشد .

خوشبختانه جمعیت زیادی در این بخشها معاش نمی کنند . تعجبی ندارد که منطقه شمالی برخی استان ها و حوزه های شمالی، مرز و بوم سپید شمالی North White Great((نامیده می شود که فصل‌تابستان (دوره سوای یخبندان) صرفا ۲ ماه ارتفاع می کشد .
Prairiesاز تیم استانهایManitoba ، Saskatchewanو Alberta تشکیل گردیده هست .
اکثر زمین های این منطقه صاف و بارور و برای کشاورزی ایدهآل می‌باشند .

همینطور این زمینها غنی از منابع انرژی می باشد . این حیطه از کوههای راکی آغاز گردیده و در غرب آلبرتا به نقطه پایان می‌رسد .سلسله جبال راکی مشتمل بر بلندترین قلل آمریکای شمالی هست .
سواحل غربی همان استان Columbia British است که به ادله دامنه ها و جنگلهای مضاعف زببایش دارای اسم و رسم هست .

منابع طبیعی این استان از قبیل چوب و ماهیگیری برای اقتصاد کشور دوچندان حساس میباشد . از دیگر فعالیتهای حساس این استان میتوان میوه کاری و توریسم را نام موفقیت .
منطقه شمال از تیم سه مملکت Territories Northwest, Yukonو Nunavut تشکیل گردیده است .

این ناحیه یک سوم زمینهای کانادا می‌باشد که دارای منابع مهمی چون نفت، گاز طبیعی، طلا، روی و سرب هست .
کانادا مناطق وسیعی از طبیعت بکر با جمعیت متفرق دارااست که شامل کوهستان، جنگل(یک سوم کشور)، توندرا، مرغزار و صحرای قطبی در شمال و غرب می باشد .

تقریباً ۸درصد از این مرز و بوم متشکل از دریاچه های آب شیرین هست که دربرگیرنده چهار دریاچه از مطرح ترین دریاچه های دنیاست .
کانادا دارای ۶ منطقۀ هنگامی است . شرقی ترین ساعت استاندارد آن در منطقۀ نیوفاندلند، سه ساعت و نیم از ساعت جهانی (GMT (عقبتر و غربی ترین ساعت استاندارد آن واقع در پسیفیک، هشت ساعت عقبتر از ساعت جهانی میباشد .

برای
استفادة بهینه از فروغ و روشنایی روز در اولین یکشنبۀ ماه آوریل تا آخرین یکشنبۀ ماه اکتبر، ساعت در سراسر سرزمین یک ساعت جلو کشیده می گردد و پس از این بازه زمانی مجدد به حاین نام مجاز نمی باشد . نخستین گشوده می گردد .
آب و هوای کانادا روی نیز رفته سرد و در بخش اعظم جاها قطبی می‌باشد . البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور و جزیره ونکوور از استان بریتیش کلمبیا در آن قرار دارند، معتدل میباشد .

تورنتو نیز که از شهرهای حساس این میهن هست از نظر پویندگی های بورسی در عالم میان ۱۰ سرزمین ابتدا از نظر بورس میباشد آب و هوای تورنتو سرد و جنگلهای تایگا در این سرزمین دیده میگردد ساختمان بلند سی ان در تورنتو اولیه ساختمان بلند بلند مخابراتی دنیا میباشد .

مهاجرت به کانادا

در خارج از شهر آبشار نیاگارا جای دارد که اصلی ترین آبشار از روئت کرد پهنا میباشد و یک دهکده رویایی هم به همین نام(نیاگارا)هست .

نزدیک به نیمی از پهنای کانادا را فلات لارنسی میسازد، منطقهای کما بیش هموار پوشیده از سنگ مشقت بار که خلیج هودسون را در بر داراست و تا ژرفای سرزمینهای درونی رخنه مینماید .

پایانی دور از دریای این فلات سراشیب تندی دارااست که در شرق در کنار زمینهای پست پیرامون رود لارنس و دریاچه های والا پیدا است .

به سوی غرب رشتهای از دریاچه های بیشتر (دارای دریاچه وینیپگ) مرز با جلگه های سبزه زار میانی را قطع ساخته می کند .

ناحیه کوهستانی گستردهای با بیشاز ۸۰۰ کیلومتر عرض در غرب جلگه ها جای دارااست . این حرفه کوهای غربی متشکل میباشد از کوه های راکی مکنزی کرانی و سنت الایاس که دارای بلندترین قله کاناداست .

با دقت به تنوع جغرافیایی کانادا آب و هوای اکثر بخش های کانادا، تابستانهای معتدل و زمستانهای سرد و دراز و منتهای درجات دما را داراست . آب و هوای شمال بدور قطبی می باشد .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۶:۵۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

رتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸

درجه
بندی دانشگاه های برتر کانادا در ۲۰۱۸-۱ در این مطلب تلاش داریم جایگاه بندی کالج های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸ را بیان نماییم تا انتهای این مطلب با ما یاور باشید تا با این دانشگها آشنا شوید و بتوانبد برای مهاجرت به کانادا در چهره نیاز به انتخاب یک کالج شایسته ترین مورد را انتخاب فرمائید .

مهاجرت به کانادا

۱٫دانشگاه
تورنتو دانشگاه تورنتو که در سال ۱۸۲۷ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محفظه شهری شهر والا تورنتو (محدوده جمعیت ۱۰۰۰۰۰۰-۵۰۰۰۰۰۰ ساکنان) واقع در انتاریو واقع گردیده می‌باشد . کالج تورنتو (UofT) به طور رسمی دارای اعتبار و یا این که توسط وزارت یادگرفتن و پرورش و بسط مهارت ها شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: بیش از ۴۵،۰۰۰ دانش آموز) موسسه فراگیری خوب مقدماتی . دانشکده تورنتو (UofT) زمان های آموزشی و برنامه های آموزشی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی عالی نظیر گواهی لیسانس، مدرک کارشناسی، گواهی دکتری در قضیه های متفاوت ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطح های مرحله UniRank و مسئله های ماتریس مطالعه ذیل دیدن کنید . متقاضی ها میان المللی واجد حاین نام مجاز نمی باشد . درخواست تصویب اسم می باشند .

۲٫دانشگاه
بریتیش کلمبیا دانشگاه بریتیش کلمبیا، تاسیس در سال ۱۹۰۸، یک موسسه غیرانتفاعی همگانی می‌باشد که در محفظه شهری شهر بلندمرتبه ونکوور واقع شده هست (جمعیتی در بین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، بریتیش کلمبیا . این موسسه دارای مدرسه ها دانشگاهی در مکان های زیر است: Kelowna . کالج بریتیش کلمبیا (UBC) به طور رسمی معتبر و یا شناخته گردیده بوسیله وزارت یادگرفتن و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا (UBC) دوچندان گرانقدر (محدوده ثبت اسم UniRank: 40،۰۰۰-۴۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه فراگیری عالی است . دانش کده بریتیش کلمبیا (UBC) زمان های آموزشی و برنامه هایی را که به رسمیت شناخته گردیده مدارک خوب تحصیلی نظیر زمان های قبل از سند مدرک لیسانس (به تیتر مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا این که مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، سند کارشناسی، سند دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی . برای جزئیات بیشتر، از سطوح مرحله UniRank و موضوع های ماتریس مطالعه زیر دیدن نمایید . این موسسه یادگرفتن عالی ۱۱۰ ساله دارنده یک سیاست پذیرش انتخابی میباشد که بر پایه آزمون های ورودی و رکورد تحصیلی و نمرات تحصیلی دانش آموزان می‌باشد . محدوده نرخ پذیرش ۴۰-۵۰٪ هست که این سازمان یادگرفتن عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور میانگین ​​است . درخواست کنندگان میان المللی واجد حاین نام مجاز نمی باشد . درخواست ثبت اسم می باشند .

۳٫دانشگاه
واترلو کالج واترلو، تاسیس گردیده در سال ۱۹۵۷، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی میباشد که در محوطه شهری شهر بزرگ واترلو واقع گردیده است (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو . به طور قانونی معتبر و یا این که بوسیله وزارت یادگرفتن و رشد و مهارت های توسعه، انتاریو، دانشکده واترلو (UW) گران قدر (محدوده ثبت نام UniRank: 25،۰۰۰ – ۲۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه فراگیری خوب مقدماتی است . کالج واترلو (UW) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که به رسمیت شناخته گردیده مرتبه های تحصیلات عالی مثل گواهی مدرک لیسانس در موضوع های گوناگون علم آموزی هست . برای جزئیات بیشتر، از سطوح مرحله UniRank و موضوع های ماتریس مطالعه پایین دیدن نمائید . متقاضی ها دربین المللی واجد حاین نام مجاز نمی باشد . درخواست ثبت اسم می باشند .

۴٫دانشگاه
مک گیل کالج مک گیل، که در سال ۱۸۲۱ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی همگانی می‌باشد که در محیط شهری شهر گران قدر مونترال واقع گردیده هست (جمعیت ۱،۰۰۰،۰۰۰-۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکنان)، کبک . این مؤسسه همینطور دارای دفتر ها شاخه در مکان های پایین است: Ste . آن درباره‌ی Bellevue . به طور رسمی تأیید گردیده و یا این که به وسیله وزارت آموزش و رشد و اداره فراگیری عالی، Québec (وزارت آموزش و پرورش و تحصیلات عالی، کبک)، کالج مک گیل دوچندان والا (محدوده تصویب اسم UniRank: 30،۰۰۰-۳۴،۹۹۹ دانش آموز) بیشینه و کمینه ی دما مدارک تحصیلی موسسه آموزشی . دانشکده مک گیل عصر های آموزشی و برنامه هایی را جهت وصال به رسمیت شناخته گردیده مدارک خوب تحصیلی نظیر زمان های قبلی از سند لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدرسه های تحصیلات تکمیلی یا این که مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، سند دکتری در زمینه های متفاوت تحصیلی ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطح ها تراز UniRank و مسئله های ماتریس مطالعه زیر دیدن فرمائید . این موسسه فراگیری خوب ۱۹۷ ساله دارنده یک سیاست پذیرش انتخابی می باشد که بر مبنا امتحان های ورودی و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی پیشین دانش آموزان است . دانشجو یان در میان المللی می توانند درخواست تصویب نام کنند .

۵٫دانشگاه
سیمون فریزر دانش گاه سیمون فریزر که در سال ۱۹۶۵ تاسیس شد، یک موسسه عالی آموزشی هست که در محله شهر تبارک شهر بورنابی واقع شده می‌باشد (جمعیتی در میان ۵۰،۰۰۰ تا ۲،۹۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا . این موسسه همچنین دارای مدرسه ها شاخه در مکان های ذیل است: ونکوور، اهل سوریه . به طور رسمی تایید شده و یا این که توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا، دانش گاه سیمون یخچال فریزر (SFU) شناخته شده و یا بسیار شناخته گردیده است (محدوده ثبت نام UniRank: 30،۰۰۰-۳۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه فراگیری خوب جامع . دانشکده سایمون فریزر (SFU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به درجه های رسمی تحصیلات عالی مثل قوم های کارشناسی (یعنی گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی)، عصر های کارشناسی، مدرک کارشناسی، گواهی دکتری در مسئله های متعدد ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطح های سطح UniRank و قضیه های ماتریس مطالعه پایین دیدن فرمایید . این موسسه ۵۳ ساله تحصیلات عالی دارنده سیاست قبول انتخابی می‌باشد که بر پایه آزمون های ورودی و رکورد و نمرات تحصیلی پیشین دانش آموزان می‌باشد . دامنه پذیرش ۸۰-۹۰٪ می باشد و این اداره آموزشی خوب کانادا یک عدد از شرکتهای کمترین تعیین است . دانشجو ها در بین المللی می توانند درخواست تصویب اسم کنند .

۶٫دانشگاه
البرتا کالج البرتا که در سال ۱۹۰۸ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی همگانی می‌باشد که در محفظه شهری شهر متوسط ادمونتون واقع شده میباشد (جمعیت جمعیت ۵۰۰،۰۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰)، آلبرتا . این مؤسسه نیز در محله های پایین شاخه های شاخه ای دارد: Camrose . دانش گاه آلبرتا (UofA) به طور قانونی معتبر و یا شناخته شده توسط البرتا پیشرفته تحصیلات (UofA) فراوان گرانقدر (محدوده ثبت نام uniRank: 35،۰۰۰ – ۳۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه فراگیری عالی در مقطع کارشناسی . دانش کده آلبرتا (UofA) دوره های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی عالی مثل لیسانس، مدرک کارشناسی، سند دکتری در موضوع های مختلف تحصیلی ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه تحت دیدن کنید . این موسسه فراگیری خوب ۱۱۰ ساله دارنده یک سیاست قبول انتخابی هست که براساس رکوردهای تحصیلی و تحصیلی قبل دانشجوها میباشد . دانشجویان در میان المللی می توانند درخواست ثبت اسم کنند .

۷٫دانشگاه
ایاین نام مجاز نمی باشد .ی غربی کالج ایاین نام مجاز نمی باشد .ی غربی در سال ۱۸۷۸ تاسیس شده و یک موسسه غیرانتفاعی همگانی هست که در محیط شهری شهر کوچک لندن واقع شده است (جمعیت حدود ۲۵۰،۰۰۰ تا ۴۹۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو . به طور قانونی معتبر و یا توسط وزارت فراگیری و پرورش و گسترش مهارت ها، انتاریو، دانش گاه غربی، بسیار بلندمرتبه (محدوده تصویب نام UniRank: 30،۰۰۰-۳۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه فراگیری عالی مقدماتی می‌باشد . دانشگاه غربی ارائه عصر های آموزشی و برنامه هایی را به رسمیت می شناسد که مرتبه های تحصیلات عالی مانند سند مدرک لیسانس قبلی (مانند گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی، سند کارشناسی، گواهی دکتری در مورد های متفاوت تحصیلی) را ارائه می دهند . برای جزئیات بیشتر، از سطح ها سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه پایین دیدن کنید . این موسسه آموزش خوب ۱۴۰ ساله دارنده یک سیاست قبول انتخابی مبتنی بر آزمون های ورودی و رکوردهای تحصیلی گذشته و دانشجو یان می باشد . دانشجویان دربین المللی می توانند درخواست ثبت اسم کنند .

۸٫دانشگاه
کالگری دانش کده کالگری در سال ۱۹۶۶ تاسیس گردیده و یک موسسه غیرانتفاعی عمومی میباشد که در محله شهر کالگری (محدوده جمعیت ۱،۰۰۰،۰۰۰-۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، آلبرتا واقع شده هست . دانشگاه کالگری (UofC) قانونی معتبر و یا این که شناخته گردیده توسط یادگرفتن عالی پیشرفته آلبرتا (UofC) بزرگ (محدوده ثبت اسم UniRank: 25،۰۰۰ – ۲۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه فراگیری عالی مقدماتی هست . دانشگاه کالگری (UofC) ارائه می دهد عصر ها و برنامه های به رسمیت شناخته گردیده به رسمیت شناخته گردیده در رشته های تحصیلی از پاراگراف مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد، سکو دکتری در بخشها متعدد مطالعه می‌باشد . برای جزئیات بیشتر، از سطح های سطح UniRank و مورد های ماتریس مطالعه پایین دیدن کنید . این مؤسسه یادگرفتن خوب ۵۲ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی هست که بر مبنا امتحان های ورودی و رکورد و نمرات تحصیلی قبلی علم آموزان می باشد . محدوده نرخ پذیرش ۱۰ تا ۲۰ درصد میباشد که این اداره آموزش عالی کانادا یکی از شرکت های انتخابی هست . دانشجویان فی مابین المللی می توانند درخواست تصویب اسم نمایند .

۹٫دانشگاه
یورک دانشکده یورک در سال ۱۹۵۹ تاسیس شد و موسسه خوب مدنی غیر انتفاعی واقع در شهر شهرداری شهر تورنتو (جمعیتی دربین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن) در انتاریو بود . دانش گاه یورو (YU) به طور رسمی دارای اعتبار و یا شناخته گردیده توسط وزارت فراگیری و پرورش و مهارت های پیشرفته می‌باشد (محدوده ثبت اسم UniRank: 40،۰۰۰-۴۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه فراگیری عالی مقدماتی . دانشگاه یورو (YU) عصر های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که مرتبه های تحصیلات خوب را از گزاره تحصیلات لیسانس، گواهی کارشناسی ارشد، سند دکتری در مورد های متعدد تحصیل می دانند . برای جزئیات بیشتر، از سطح ها مرحله UniRank و موضوع های ماتریس مطالعه زیر دیدن نمائید . دانشجوها فی مابین المللی می توانند درخواست ثبت نام کنند .

۱۰٫دانشگاه
ویکتوریا دانشگاه ویکتوریا در سال ۱۹۶۳ تاسیس شده می‌باشد که یک موسسه عالی غیرانتفاعی عمومی می‌باشد که در حومه شهر والا ویکتوریا واقع شده هست (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، بریتیش کلمبیا . دانش کده ویکتوریا (UVIC) رسمی دارای اعتبار و یا این که به وسیله وزارت یادگرفتن و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا (دانشگاه اوکرایز) بلندمرتبه (رشته تصویب اسم uniRank: 15،۰۰۰-۱۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه یادگرفتن خوب مقدماتی هست . کالج ویکتوریا (UVic) عصر های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رتبه های رسمی تحصیلات عالی نظیر زمان های گذشته از مدرک کارشناسی (به تیتر مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا این که مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، سند کارشناسی، گواهی دکتری در مسئله های مختلف ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطح ها سطح UniRank و مورد های ماتریس مطالعه تحت دیدن نمایید . این موسسه ۵۵ ساله تحصیلات خوب دارنده یک سیاست پذیرش انتخابی می‌باشد که بر پایه آزمون های محل ورود و رکورد و نمرات تحصیلی قبلی دانشجوها میباشد . دانشجوها در بین المللی می توانند درخواست ثبت اسم نمایند .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۱۷:۱۸ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

رتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸

در این مطلب سعی داریم مرتبه بندی دانشگاه های برتر کانادا در سال ۲۰۱۸ را ابلاغ نماییم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با این دانشگها آشنا شوید و بتوانبد برای مسافرت به کانادا در صورت نیاز به انتخاب یک دانشگاه شایسته ترین آیتم را تعیین نمایید . 

مهاجرت به کانادا
۱٫دانشگاه تورنتو کالج تورنتو که در سال ۱۸۲۷ تاسیس شده است، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی می باشد که در محفظه شهری شهر تبارک تورنتو (محدوده جمعیت ۱۰۰۰۰۰۰-۵۰۰۰۰۰۰ ساکنان) واقع در انتاریو واقع گردیده می باشد . دانشکده تورنتو (UofT) رسما دارای اعتبار و یا بوسیله وزارت فراگیری و رویش و بسط مهارت ها شناخته شده است (محدوده ثبت نام uniRank: بیش از ۴۵،۰۰۰ علم آموز) موسسه فراگیری خوب مقدماتی . دانشکده تورنتو (UofT) زمان های آموزشی و برنامه های آموزشی را جهت رسیدن به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی خوب نظیر گواهی لیسانس، سند کارشناسی، سند دکتری در موضوع های متعدد ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطح ها مرحله UniRank و قضیه های ماتریس مطالعه ذیل دیدن کنید . متقاضیان در بین المللی واجد موقعیت درخواست تصویب نام می باشند . 
۲٫دانشگاه بریتیش کلمبیا دانش کده بریتیش کلمبیا، تاسیس در سال ۱۹۰۸، یک موسسه غیرانتفاعی همگانی میباشد که در محفظه شهری شهر بزرگ ونکوور واقع گردیده می‌باشد (جمعیتی در بین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکن)، بریتیش کلمبیا . این موسسه دارنده مدارس دانشگاهی در مکان های زیر است: Kelowna . دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) به طور رسمی معتبر و یا این که شناخته گردیده توسط وزارت یادگرفتن و پرورش، مهارت ها و آموزش، بریتیش کلمبیا (UBC) مضاعف تبارک (محدوده تصویب نام UniRank: 40،۰۰۰-۴۴،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش خوب میباشد . دانش کده بریتیش کلمبیا (UBC) عصر های آموزشی و برنامه هایی را که به رسمیت شناخته گردیده مدارک عالی تحصیلی نظیر دوره های پیشین از مدرک مدرک لیسانس (به تیتر مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا این که مدارک تحصیلی)، دوره های کارشناسی، مدرک کارشناسی، سند دکتری در زمینه های مختلف تحصیلی . برای جزئیات بیشتر، از سطح های سطح UniRank و موضوع های ماتریس مطالعه زیر دیدن فرمائید . این موسسه یادگرفتن عالی ۱۱۰ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی می باشد که بر پایه امتحان های ورودی و رکورد تحصیلی و نمرات تحصیلی دانش آموزان میباشد . محدوده نرخ قبول ۴۰-۵۰٪ می‌باشد که این سازمان آموزش عالی کانادا یک موسسه انتخابی به طور میانگین ​​است . درخواست کنندگان میان المللی واجد شرایط درخواست ثبت اسم می باشند . 
۳٫دانشگاه واترلو دانش کده واترلو، تاسیس شده در سال ۱۹۵۷، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محوطه شهری شهر گرانقدر واترلو واقع شده هست (جمعیت حدود ۵۰،۰۰۰-۲۴۹،۹۹۹ نفر)، انتاریو . به طور رسمی دارای اعتبار و یا این که به وسیله وزارت یادگرفتن و پرورش و مهارت های توسعه، انتاریو، دانشکده واترلو (UW) بزرگ (محدوده تصویب اسم UniRank: 25،۰۰۰ – ۲۹،۹۹۹ دانشجو) موسسه آموزش خوب مقدماتی میباشد . کالج واترلو (UW) دوره های آموزشی و برنامه های آموزشی را به رسمیت می شناسد که به رسمیت شناخته شده رتبه های تحصیلات خوب مثل مدرک مدرک لیسانس در قضیه های متعدد تحصیل می‌باشد . برای جزئیات بیشتر، از سطوح سطح UniRank و زمینه های ماتریس مطالعه تحت دیدن نمائید . درخواست کنندگان در بین المللی واجد حاین نام مجاز نمی باشد . درخواست ثبت نام می باشند . 
۴٫دانشگاه مک گیل کالج مک گیل، که در سال ۱۸۲۱ تاسیس شد، یک موسسه غیرانتفاعی عمومی است که در محفظه شهری شهر گران قدر مونترال واقع گردیده هست (جمعیت ۱،۰۰۰،۰۰۰-۵،۰۰۰،۰۰۰ ساکنان)، کبک . این مؤسسه همینطور دارنده دفتر ها شاخه در مکان های زیر است: Ste . آن درباره ی Bellevue . به طور قانونی تأیید شده و یا به وسیله وزارت فراگیری و پرورش و سازمان فراگیری عالی، Québec (وزارت فراگیری و رشد و تحصیلات عالی، کبک)، دانش گاه مک گیل فراوان بلندمرتبه (محدوده ثبت نام UniRank: 30،۰۰۰-۳۴،۹۹۹ علم آموز) بالاترین مدارک تحصیلی موسسه آموزشی . دانش گاه مک گیل عصر های آموزشی و برنامه هایی را جهت رسیدن به رسمیت شناخته شده مدارک خوب تحصیلی مثل دوره های قبلی از گواهی مدرک کارشناسی (به تیتر مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، مدرسه های تحصیلات تکمیلی یا مدارک تحصیلی)، مدرک کارشناسی، سند کارشناسی، سند دکتری در زمینه های متعدد تحصیلی ارائه می دهد . برای جزئیات بیشتر، از سطوح مرحله UniRank و مورد های ماتریس مطالعه زیر دیدن نمایید . این موسسه یادگرفتن خوب ۱۹۷ ساله دارنده یک سیاست پذیرش انتخابی می‌باشد که بر اساس امتحان های محل ورود و رکوردهای تحصیلی و تحصیلی گذشته دانش آموزان است . دانشجوها بین المللی می توانند درخواست ثبت اسم کنند . 
۵٫دانشگاه سیمون سردخانه


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۲۰:۰۳ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

برنامه مهاجرت استانی -اونتاریو کانادا

فارغ
این نام مجاز نمی باشد .حصیلان PhD درصورتی که شما از یک عدد از دانشگاههای دولتی اونتاریو در عصر PhD فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شده اید، می‌توانید واجد حاین نام مجاز نمی باشد . برای مبادرت از جریان فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان PhD مدل دانشجو ها در بین المللی فرصتهای اونتاریو شوید .

فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان PhD اونتاریو نیازی به سفارش کاری ندارند .

برای
مبادرت از طریق جریان فارغ این نام مجاز نمی باشد .جصیلان PhD فرصتهای اونتاریو، دانش جو باید موقعیت زیر را داشته باشد:
از
یک عدد از برنامه های PhD موجود در استان اونتاریو فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شده باشد یا همه نیازهای برنامه تحصیلی را با برد به اتمام رسانیده باشد .
(تکمیل زمان کاری مربوط به علم آموزی و دفاع پیروزی آمیز از پایان نامه) و: دست‌کم دو سال از دوره PhD خود را در یکی از دانشگاههای دولتی اونتاریو کامل کرده باشد .
حداکثر دو سال بعد از دریافت گواهی PhD خود اقدام کند .
در شرای
در کانادا باشد، موقعیت رسمی داشته باشد دانشجو یان میتوانند نیز از درون و نیز از خارج کانادا برای این برنامه مبادرت کنند .
فارغ
این نام مجاز نمی باشد .حصیلان دوره کارشناسی ارشد اگر شما از یکی از دانشگاههای دولتی اونتاریو در دوره کارشناسی ارشد فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شده اید، یا به زودی تحصیلاتتان به اتمام میرسد، میتوانید واجد حاین نام مجاز نمی باشد . برای اقدام از جریان فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان کارشناسی ارشد جور دانشجویان میان المللی فرصتهای اونتاریو گردید .

فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلان زمان کارشناسی ارشد اونتاریو نیازی به پیشنهاد کاری ندارند .

مهاجرت به کانادا

برای
اقدام از شیوه جریان فارغ این نام مجاز نمی باشد .جصیلان کارشناسی ارشد فرصتهای اونتاریو، دانشجو می بایست موقعیت پایین را داشته باشد:
قصد معاش و کار در کانادا داشته باشد .
از یک عدد از برنامه های کارشناسی ارشد مو جود در استان اونتاریو فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل شده باشد .
یک زمان دستکم یک ساله را به چهره تمام وقت بدون نقص کرده باشد .
حداکثر دو سال سپس از دریافت سند کارشناسی ارشد خود، و یا این که طی آخرین ترم تحصیلی اقدام نماید .
بومی کانادا باشد .
وضعیت اقامت قانونی داشته باشد . ( به تیتر مثال ویزای دیدار، عمل یا این که تحصیل داشته باشد .)
سطح علم زبان بالایی در یکی از زبانهای قانونی کانادا داشته باشد .
( برای انگلیسی – IELTS – امتحان همگانی با امتیاز ۷ یا این که بالاتر)(برای لهجه فرانسه – TEF – با امتیاز ۵ یا بالاتر( پس انداز و درآمد کافی برای امرار معاش خود و خانواده داشته باشد .
در دو سال پیشین دستکم یک‌سال در کانادا معاش کرده باشد .
واجد
حاین نام مجاز نمی باشد . بودن کارفرما شرکتهایی
که برای فرصتهای اونتاریو درخواست می دهند باید:
دارای
حداقل سه سال سوابق عمل فعال تجاری باشند (تعاونیها، شرکت با مسئولیت محدود و شراکت های شخصی) دارنده دستکم ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار فیض ناخالص برای آخری سال مالی باشند (برای شرکتهای درون حوزه‌ شهر والا تورنتو GTA) و یا دارای حداقل ۵۰۰,۰۰۰ دلار سود ناخالص (برای شرکت های بیرون از GTA ) باشند .
دارنده دست‌کم ۵ کارمند تمام وقت همیشگی (برای شرکت ها باطن GTA) یا این که حداقل سه کارمند تمام وقت (شرکتهای خارج از GTA) باشند .
محل شرکت در اونتاریو باشد، جایی که درخواست کننده سرگرم به کار خواهد شد .موسسه حقوقی ما با وکلای غیر اهل ایران پیش کسوت می‌توانند شما را در این مسیر موعظه نمایند .موسسه
حقوقی پاد : ۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱-۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۸


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۵:۴۷ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

امروز در کانادا کار کن! ۴۰۰ شغل فصلی جدید در بانف

امروز
در کانادا فعالیت کن! ۴۰۰ شغل فصلی نو در بانف کار در کانادا هیچ وقت نباید کسل کننده باشد، هنگامی که در Banff با کوه های برفی کوه و صنعت گردشگری پرطرفدار کار می فرمایید .

از آشپز، سرور رستوران و پرسنل خرده فروشی، این منطقه در حالا آنالیز ۴۰۰ کارمند جدید برای کارهای بهار و فصل تابستان در بانکف می‌باشد .

بیش از ۲۷ هتل حوزه‌ ای، رستوران و مغازه های خرده فروشی پس از ۱۵ درصد بخش اعظم کارمندان نسبت به آنها در سال ۲۰۱۷ استخدام شده می باشد . هتل ها در منطقه قصد دارا هستند تا شغل فصلی خود را در بنف در ژوئیه و اوت ۲۰۱۹ رویکرد اندازی کنند .

میشل دوفرسن، مدیریت راس منابع انسانی در بانف، گفت: “برخی از این افراد، درصورتی که مطلوب باشند، می توانند برای یک شغل درخواست و استارت هفته آینده شوند .”

جنیفر روولف، رئیس مسئول منابع انسانی شرکت بنف، ذکر کرد که شرکت وی به طور معمول ۳۰۰ کارگر فصلی را برای بهار و فصل تابستان استخدام می نماید تا با تقاضای فصلی ادامه یابد .

با قدردانی از پای کوبی های ۱۵۰ ساله کانادا در سال ۲۰۱۷، تعداد گردشگران بازدید کننده از بانف ارتقاء یافته می‌باشد . پارک ملی بنف در سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ ارتقا ۲۰۰،۰۰۰ بازدید کننده جدید را نشان می دهد .

چقدر
شما می توانید برای یک عمل فصلی در کانادا بپردازید؟ پیاده
روی با مربی در کوه
خوب، این بستگی به کار شما در استخدام دارد . برای دستمزد پایه، آلبرتا نرخ های دیرین خویش را از ۱۳:۶۰ دلار در ساعت به ۱۵ دلار در ساعت از ۱ اکتبر ۲۰۱۷ ارتقاء داده است .

بنف با نبود نیروی فعالیت در نقطع ی عطف تورهای فصلی مواجه بوده است، که باعث به بیش از ۱۰۰،۰۰۰ ساعت مازاد اضافه کاری به کارکنان میهمان نوازی در بانف در سال ۲۰۱۶ شد .

مهاجرت به کانادا

در صورتیکه شما تعجب فرمائید که چه میزان می توانید برای یک فعالیت فصلی در کانادا کسب کنید، اضافه کاری مطلقا یک استدلال با اهمیت است، زیرا پرسنل با طولانی تر کاری ۱٫۵ برابر اکثر می نمایند .

چه
چیزی باید بدانید زمانی که شما در بخش مهمانداری در کانادا عمل می کنید
شغل ها
تابستانی در کانادا barista کانادایی ها درصورتی که در یک رستوران یا هر عمل خاصی که مشتریان می توانند نشان دهند که با سرویس ها شما شادمان می باشند عمل می کنند، می توانید ارشادوراهنمایی های فراوان نیکی داشته باشید .

برخلاف برخی از کشورها، کانادایی ها حداقل ۱۵-۲۰٪ را به خویش جلب می کنند . خوش شانسی آن‌ها با سرویس ها شما بالاترمی رود ؛با ارشادوراهنمایی می توانید کسب درآمد داشته باشید .

برای
انجام برخی از پول مازاد می بایست چه کاری را انجام دهید؟ چرا همت نکنید:
رانندگی؛
تحویل
غذا؛ آرایشگر؛
متصدی
یا وایترون؟
چه
کسی استخدام می کند؟ آشپز
جوان آشپزی آماده می کند
در اینجا یک لیست از شرکت ها و کسب و کار ها در جستجوی کارمندان تازه برای پر کردن شغل در Banff برای سال ۲۰۱۹ است .

بوستان
کانادا؛
بروستر
سفر؛
فصل بهار
Fairmont Banff؛
کوه
نوردی Rocky؛
بنف
هتل محل اقامت؛
خدمت
کتانی ناحیه Fairmont؛
Rimrock
Resort؛
خلیج
هادسون؛
دریاچه
لوئیس؛
ورزش
حیرت انگیز؛
بانف
ماجراهای نامحدود
سیستم
مربی مربی ملی؛
ماریوت؛

قایقرانی
Chinook؛
ریشه
ها؛
Sunshine
Village Corporation؛ و
Num
Ti Jan Lodge، سیمپسون
در صورتیکه Banff مقصد مناسب برای شما نیست، مورد دیگری در فاصله ۲۵ دقیقه وجود داراست – شهر کانمور . این شهر ناتنی در پای اسکله ها نشسته است، در‌صورتی‌که چه نه چندان درگیر به تیتر Banff، Canmore برای خویش فراوان خوب می باشد .

بنابراین در صورتیکه شما به دنبال یک آرامش و آرام خیس هستید، چرا به فعالیت در Canmore نگاه نکنید .

جابز
در کنmore برای عمل فصلی در بهار و فصل‌تابستان ۲۰۱۸ شهر
خیره کننده کانمور، آلبرتا، BC
مارک؛

بهار
کریک؛
تاپس

Silvertip
Resort؛ و
باشگاه
گلف Canmore
چه طور
در کانادا کار کنیم شما می توانید یک ویزای کار تعطیلات در کانادا را آزمون نمائید . برای ویزای کار تعطیلات سهل وآسان میباشد . این روادید به مدت دوازده ماه شما را به طور رسمی در زمان تعطیلات خود در کانادا بگذرانید و کار می نماید .

از یک کارفرمای عمل خسته گردیده اید؟ بدون نگرانی شما می توانید چندین کارفرمای با این ویزا داشته باشید .
شما می توانید در کانادا هر کجا که بخواهید کار فرمایید و در هر استان ای که تعیین می کنید!
مهاجرت یه خرده به کانادا را ببینید و ببینید که این سرزمین عالی و زیبا می تواندکار به شما بدهد . ویزای اقامت کار شما اذن می دهد تا هر استان و قلمرو در کانادا را ملاحظه کنید .

به علاوه، شما چه بسا گذشته از اعطای درخواست کار سفارش نمی دهید! تنها به خاطره داشته باشید که مجبور می‌باشید در بین ۲۰ تا ۳۰ سال داشته باشید .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۱:۵۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

برنامه مهاجرتی تجربه کبک Quebec Experience Program – PEQ

برنامه
مهاجرتی تجربه کبک Quebec Experience Program – PEQ چه گونه
می توانم برای برنامه مهاجرتی تجربه مهاجر کبک (QIIP) واجد موقعیت باشم؟ دولت کبک، کارگران خارجی عمل در کبک و دانشجو ها دربین المللی را تشویق می کند تا برنامه ای از تحصیلات تکمیلی در کبک را به طور مستمر در استان ادامه دهند . و به راحتی هجرت به کانادا را در معاش خویش عملی نمایند .

برنامه تجربه کبک (PEQ) یک فرایند پر سرعت و معمولی میباشد که سبب ساز به اقامت دائم برای دو دسته درخواست کنندگان می شود . این برنامه به دانش آموزان میان المللی و کارگران فرنگی موقت اذن می دهد که پس از اتمام عصر فعالیت واجد حاین نام مجاز نمی باشد . یا مطالعات مورد تایید، برای اقامت دایم از کبک، درخواست اقامت مستمر کنند .

برنامه
تحصیلی Québec برای علم آموزان: برای
این‌که علم آموزان واجد موقعیت باشند، باید در کبک علم آموزی کرده و در مرحله ترقی یکی از موارد زیر باشند:
دیپلم
مطالعات حرفه ای (Diplôme d’Études Professionelles) مشتمل بر ۱ ۸۰۰ ساعت مطالعه؛ DVS
و سپس گواهینامه تخصصی تخصصی (Attestation de spécialisation professionnelle) در مجموع ۱ ۸۰۰ ساعت مطالعه؛ دیپلم
مطالعات کالج، آموزش فنی (روش Diplôme d’Études Collégiales)؛ مدرک
کارشناسی؛ مدرک
کارشناسی ارشد؛ یا دکترا
دیپلم یا سند می بایست توسط یک دانشگاه یا یک موسسه آموزشی همگانی که در کبک قرار دارااست و توسط دولت به رسمیت شناخته شود، اعطا شود . همچنین، دانشجو یان میان المللی باید دست کم در نیمی از عصر علم آموزی خود در کبک معاش کنند .

علاوه بر این، علم آموز دربین المللی بایستی دارنده علم میانگین ​​پیشرفته ای از فرانسوی شفاهی باشد .
دانش آموز می تواند دانش خویش را از فرانسه با یکی از موارد ذیل ثابت کند:
یکی
از برنامه های فوق را در فرانسه کامل شدن کرد؛ به
مقطع حداقل سه سال در مؤسسهی آموزش دبیرستان یا این که دوره متوسطه در فرانسه به طور بی نقص علم آموزی کرده است؛ یک عصر پیشرفته دارای اعتبار فرانسوی که در کبک یافت می شود، به نقطه پایان رسید .
یک
آزمون فرانسه به رسمیت شناخته شده، مثل آزمون D’evaluation de français و دیگران؛ رعایت ملزومات لهجه یک سفارش حرفه ای در کبک .
علم آموزان می توانند درخواست خویش را برای اقامت دائم از طرز کبک در شش ماه گذشته از تکمیل برنامه تحصیلی خود ارائه دهند . گواهینامه دی Sélection du Quebec (CSQ) به علم آموز پس از تایید برد آمیز یک برنامه آموزشی معتبر صادر می شود .

عمده در قضیه موقعیت برای واجد وضعیت بودن تحت برنامه تجربه کبک – تحصیلات تکمیلی جریان کبک را بخوانید .

برنامه
تجربه کبک برای کارگران موقت: برای واجد وضعیت بودن ذیل PEQ، درخواست کننده بایستی به طور موقت در کبک، به عنوان یک کارگر موقت فرنگی یا این که به تیتر یک شرکت کننده در یک برنامه تعطیلات قضیه تایید، اقامت داشته باشد .

متقاضی می بایست در ارتفاع هر عصر شغل ها پرداخت گردیده در کبک، در دوران ۱۲ ماه در ۲۴ ماه پیشین از ارسال درخواست، تمام وقت استخدام شده باشد . زمان ۱۲ ماهه نیازی به پیگیری نمیباشد و می تواند با بیش از یک کارفرمای انباشته شود .

طبق مقررات ۲ اوت ۲۰۱۸، تمام مشاغل واجد موقعیت برای PEQ می باشند . این بدان مفهوم می باشد که علاوه بر شغل های مدیریتی، حرفه ای و فنی که ذیل برنامه دیرین پذیرفته شده، PEQ جدید همینطور سطح C را اخذ می کند (مشاغل میانگین ​​که معمولا برای زمان های متوسطه و / یا این که فراگیری خاص) و سطح D (کار مشاغلی که معمولا آموزش حرفه ای) آموزش و پرورش می دهد .

در کبک، اشتغال بی نقص تمام وقت دستکم ۳۰ ساعت عمل در هفته می باشد . بازه صرف گردیده به تیتر خود کارمند، صاحب کسب و کار و یا این که کار نصفه وقت ذیل PEQ واجد شرایط نمی‌باشد .

همسر دانش آموز یا کارگر که در کبک فعالیت می کند در یک مجوز عمل گشوده نیز واجد شرایط برای این برنامه خواهد بود در صورتی‌که آن ها حاین نام مجاز نمی باشد . را برآورده سازند .

در مقطع ارائه درخواست، خدمتکار موقت خارجی می بایست تمام وقت استخدام شود و بایستی با وضعیت ویزای یک کارگر موقت فرنگی هماهنگ باشد .

مستخدم موقت خارجی نیز می بایست دارنده علم میانگین ​​از زبان فرانسوی باشد . برای اثبات توان لهجه فرانسه، متقاضی می تواند از فی مابین مورد هایی که در بالا شرح داده گردیده هست را انتخاب کند .

پردازش
اولویت پایین برنامه PEQ، تصمیم گیری های انتخابی تنها از شواهد اطلاعاتی و مستند ارائه گردیده در پرونده است، و این یک برنامه مبتنی بر امتیاز نمیباشد .

همه درخواست ها بایستی در حدود ۲۰ روز کاری با صادر شدن CSQ انجام شود .

زمانی که CSQ صادر شد، درخواست کننده برای اقامت مستمر در دولت فدرال برای ثبت بهداشت، امنیت و مسائل مرتبط درخواست خواهد کرد .

 

حاین نام مجاز نمی باشد .
برای قبول در برنامه تجربه کبک (PEQ) – فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل کبک برنامه تحصیلی Quebec (Quebec Graduate Stream) دانشجویان در بین المللی واجد شرایط را براساس یک مجوز دارای اعتبار تحصیلی می پذیرد تا پس از موفقیت آمیز بودن تحصیلات تکمیلی تایید شده در یک برنامه تحصیلی واجد موقعیت در استان کبک، اقامت دائم درخواست نماید .

برنامه های کاربردی در این جریان بر مبنا اولویت قرار می گیرند و عموما در کمتر از ۱۲ ماه به سود می رسند .

دانشجو ها میان المللی که میزان دارایی های مسئله نیاز و سایر مدارک تحصیلی دارند، آغاز می بایست به یک برنامه تحصیلی واجد حاین نام مجاز نمی باشد . پذیرفته شوند و جواز علم آموزی در کانادا را دریافت کنند .

موقعیت
برای واجد حاین نام مجاز نمی باشد . بودن برنامه کویتی PEQ (فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیل جریان کبک): کامل شدن
یک عدد از دیپلم واجد وضعیت زیر
گواهی
کارشناسی (کارشناسی ارشد دانشگاه)؛ سند
کارشناسی ارشد، دکترا DEC
– دیپلم مطالعات کالج، یادگرفتن فنی؛ DEP
– دیپلم مطالعات حرفه ای) تایید گردیده به ۱۸۰۰ ساعت مطالعه یا این که بیشتر؛ DEP
به دنبال ASP – گواهی تخصص تخصصی) گواهی به دست کم ۱۸۰۰ ساعت فراگیری مداوم و منجر به تجارت خاص شما بایستی دست کم در نیمی از برنامه تحصیلی در جواز تحصیلی به طور موقت در کبک بمانید و وضعیت اقامت خود را رعایت فرمائید .

دانش
پیشرفته فرانسوی
چهارم آیتم (فقط ۱ مسئله نیاز است) برای دیدار با نیاز لهجه فرانسه وجود دارد .

در صورتیکه
مطالعاتی را در یکی از برنامه های دیپلم واجد حاین نام مجاز نمی باشد . ذکر گردیده در بالا به طور کامل در فرانسه انجام دهید، این علم خویش را از تراز لهجه موضوع نیاز فرانسه تایید می کند؛ یا ارائه
مدرک نتایج یک آزمون فرانسه یا این که دیپلم که توسط مقامات رسمی تایید گردیده است نشان می دهد که فرانسوی B2 (متوسط) فرانسوی ادراک مفاهیم و تولید دهان؛ یا ارائه یک رکورد آخری که نشان دهنده تکمیل موفقیت آمیز دوره توسعه یافته عصر دبیرستان فرانسوی است که در کبک، در یک موسسه آموزشی شناخته شده در فهرست کورس های فرانسوی واجد وضعیت زیر PEQ، گرفته گردیده است .
یا ارائه
یک مجوز به طور منظم برای تمرین از یک رشته ای در Québec و یا گواهی از اجرای ملزومات گویش از یک حرفه ای در Québec و یا سند کامل شدن برد آمیز بوسیله نائب رئیس Office québécois de la langue française برای هدف ها به دست آوردن یک جواز به طور منظم برای تمرین ارائه یک رکورد آخرین برای تأیید برد آمیز حداقل سه سال تحصیلی تمام وقت در بازه زمانی کارشناسی و یا پس از زمان دبیرستان که به طور کامل به لهجه فرانسوی کامل شدن گردیده می‌باشد .
توجه: شما بایستی دستکم ۱۸ سال داشته باشید و یک گذرنامه دارای اعتبار داشته باشید و در شرای درخواست خویش را در کانادا ارائه می دهید، در هنگام ارائه درخواست خویش اقامت رسمی در کبک دارید .

بازه
ارسال یک برنامه؟ شما می توانید تقاضانامه خود را ۶ ماه قبلی از تاریخی که انتظار دارید گواهینامه خود را برای کامل شدن موفقیت آمیز یا دیپلم اخذ کنید، اما نه بعد از آن از ۳۶ ماه پس از اخذ دیپلم خود، ارائه دهید .

قانون ها
مالی برای ادامه علم آموزی در کبک، مدارک ضروری برای پرداخت هزینه های تحصیلی و معاش حتمی می‌باشد .

شما
می توانید با:
بیانیه
های بانکی شما برای شش ماه نشان دادن کافی بودجه برای حمایت از مطالعات شما و اثبات پرداخت هزینه تحصیل و آرامبخش شما؛ گفتگوها
بانکی از یک خانواده نزدیک نشان دهنده کافی دارایی برای حمایت از مطالعات شما و نامه تأیید حمایت مالی از نزدیک نزدیک؛ مدارک تحصیلی که از کانادا پرداخت می شود، در صورتیکه شما یک بورس تحصیلی دارید یا در برنامه آموزشی کانادایی میباشید .
هزینه تحصیل در ۱۵۰۰۰ دلار در سال تقریب زده می شود . این اندازه در میان موسسه ها و برنامه های تحصیلی مختلف است .

مهاجرت به کانادا

علاوه
بر یادگرفتن و پرورش، می بایست هزینه های زندگی مطلوب را بپردازید، حساب و کتاب گردیده به شرح پایین است:
کسانی
که به کبک می آیند مبلغ قضیه نیاز برای هر سال (علاوه بر هزینه تحصیل) خودتان
(۱) ۱۱۰۰۰ دلار با
یک عضو خانواده بزرگتر از ۱۸ سال (۲) + ۵،۱۰۰ دلار با
یک عضو خانواده زیر ۱۸ سال (۲) + ۳۸۰۰ دلار هر
عضو خانواده مازاد که بیش از ۱۸ + ۵،۱۲۵ دلار دارد هر
عضو اضافی خانواده زیر ۱۸ ساله + ۱،۹۰۳ دلار چه گونه
حساب و کتاب مبلغ اثبات بودجه؟ مثال:
هزینه علم آموزی ۱۵،۰۰۰ دالر + ۱۱،۰۰۰ دالر (دانش آموز) + ۵،۱۰۰ دلار (همسر)
کل
مدارک مورد نیاز: ۳۱،۱۰۰ دلار
شما
واجد حاین نام مجاز نمی باشد . برنامه Quebec Experience نیستید اگر: شما
با یک بند که به بازگشت به مملکت خویش می پردازید، یک سند تحصیلی دارید، مگر اینکه تا قبل از این این حاین نام مجاز نمی باشد . را انجام داده باشید؛ شما یک برنامه تحصیلی تازه را در کبک ابتدا کرده اید .
آتی خود را در آغوش بگیرید و اذن دهید Immigration .ca
انتخاب برای تحصیل در کانادا است که ارتفاع قدمت طول خواهد کشید!
مطالعه
خود را در کانادا شروع کنید، تجربه کن!
لطفا برای دریافت داده ها بیشتر با ما تماس بگیرید .۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۱

با کسب امتیاز سنجی رایگان در کانادا، با ما در تماس باشید . ما در پهنا ۱-۲ روز کاری به چک ما ارایه خوا‌هیم اعطا کرد .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۸:۴۱ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

بررسی مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview

چک
مسافرت کارگران حرفه ای Skilled Worker Immigration Overview سفر به کانادا برای کارگران ذیل سیستم ورودی انجام می‌شود .
بیشینه و کمینه دما کاندیداهای به ثمر رساند در صندوق ورودی اکسپرس با دعوت طومار برای اعمال به یک عدد از برنامه های تحت صادر می شوند:
Federal
Skilled Worker Federal
Skilled Trades Canada
Experience Class Provincial
Express Entry Categories خدمتکار
فدرال ماهر معاملات
ماهر فدرال تجربه
کلاس کانادا مقوله
های ورودی الاضلاع استان پس از آنکه ITA صادر شد، کاندید باید یک برنامه بدون نقص را به برنامه ذی‌ربط تکمیل نماید .

برنامه فدرال ماهر خدمتکار با استعمال از سیستم امتیاز خود را با توجه به عامل ها گوناگون . این پباده سازی گردیده هست تا نشان دهد که آیا درخواست کننده و وابستگان برنده به ساخت در کانادا خواهند شد . متقاضی ها ایده آل مهارت و تجربه را با مشاغل قضیه نیاز سازگار می نمایند . قوانین گزینش برای درخواست کنندگان با پیشنهادات شغلی تایید گردیده به وسیله دولت هست .

برای
کسب داده ها اکثر در مسئله طبقه مستخدم حرفه ای فدرال، می توانید بگویید که چه کسی برای مسافرت به کاناداا / مهاجرت حرفه ای عمل می کند؟
کبک و دیگر استان های کانادا هم برنامه های مهاجرتی اقتصادی خود را اجرا می کنند .

طبق طبقه کارگر حرفه ای کبک و کلاس نامزد استانی، متقاضی ها ممکن است براساس بضاعت اثبات شده خویش برای ایجاد اقتصادی در کانادا، مطابق برنامه های مهاجرتی و معیارهای گزینش شده پایین مدیریت کبک یا استان ها، داوطلب شوند .

کانادا همچنین مهاجران را زیر برنامه های تجاری مشتمل بر برنامه ویزای شروع کار و کلاس خویش اشتغال می پذیرد . در همین حال، کبک، برنامه سرمایه گذاری مهاجران کبک بلندمرتبه (QIIP) را رئیس می نماید .

برنامه روادید راه و روش اندازی شد توسط یادگرفتن وزیر در آوریل ۲۰۱۳ به عنوان یک پروژه آزمایشی پنج ساله معرفی شد . این گروه در روز ۳۱ مارس ۲۰۱۸ به طور دایم ساخته می شود . برنامه ویزای شروع به اقامت دائم کانادا به کارفرمایان مهاجر واجد حاین نام مجاز نمی باشد . می دهد . این برنامه با انگیزه جذب کارآفرینان نوآورانه به کانادا و ارتباط آنها با کمپانی های محرمانه بخش کانادایی (گروه سرمایه گذاران فرشته، صندوق سرمایه گذاری سرمایه یا انکوباتورهای کسب و کار) و تسهیل در تولید عمل تجاری آنها در کانادا می‌باشد .

کلاس کارفرمای خود به متقاضیانی که تجربه عمل خویش اشتغال دارند و همینطور قصد و بضاعت و توان تولید اشتغال خود و سهم قابل توجهی در زندگی فرهنگی، هنری یا این که ورزشی در کانادا و یا ساخت اشتغال خویش با خرید و مدیریت یک مزرعه در کانادا . دولت کبک، برنامه های مهاجرتی خود را برای پرسنل حرفه ای و قانون ها تعیین کلاس کسب و فعالیت مدیریت می کند .

برنامه سرمایه گذاران مهاجر Quebec (QIIP) فقط آیتم ای برای مهاجران تجاری با قیمت خالص بالا است که مایل به اقامت دایم بر مبنا سرمایه گذاری منفعل می باشد .
لازمات اول برای واجد شرایط بودن برنامه سرمایه گذاری Quebec عبارتند از:
یک بها خالص شخصیت قانونی ۲ میلیون دلاری داشته باشد .
دو
سال تجربه مدیر مطلوب یا این که تجارتی در طی پنج سال قبلی از برنامه داشته باشید تعهد
به سرمایه گذاری ۱٫۲ میلیون دلار در یک سرمایه گذار غرق گردیده تضمین شده برای مقطع پنج سال سوای هیچ دسته سود؛ قصد داراست در استان کبک بماند .

 

نظارت
سفر کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview محاسبه
هجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview برنامه
مستخدم ماهر فدرال Federal Skilled Worker چه
کسی برای اقامت دائم کانادا / برنامه خدمتکار ماهر فدرال Federal Skilled Worker می تواند اقدام کند؟
در مورخ ۱ ژانویه ۲۰۱۵، دولت کانادا سفر اکسپرس محل ورود را طبق طبقه اقتصادی از گزاره برنامه کارگران فدرال حرفه ای اجرا کرد .

زیر اکسپرس ورود، کارفرمایان ماهر فدرال در ۳۴۷ شغل واجد شرایط که حداقل معیارهای ورود را دارند، بیان‌کننده ویژگی ها علاقه به استخر اکسپرس ارسال می کنند . پروفایل های نامزدها در استخر زیر سیستم درجه بندی جامع قرار دارا‌هستند . بیشینه و کمینه ی دما نامزدها برای دعوت به درخواست اقامت مستمر در حیث گرفته خواهند شد . کاندیداهای دریافت کننده دعوت می بایست یک برنامه بدون نقص را در یک تاخیر ۹۰ روزه ارسال کنند .

پرسنل فدرال حرفه ای افرادی می باشند که دارای تحصیلات مناسب، تجربه کاری، سن و توان زبان در یک عدد از زبانهای قانونی کانادا هستند و زیر سیستم مهاجرت ورودی اکسپرس برای درخواست اقامت دایم تعیین می شوند .
برای
قبول به استخر اکسپرس به عنوان یک کارگر حرفه ای فدرال، متقاضی ها می بایست حاین نام مجاز نمی باشد . تحت را داشته باشند: حاین نام مجاز نمی باشد .
اساسی:
دارنده
یک سال تجربه فعالیت مداوم تمام وقت و یا این که مساوی آن در استخدام مداوم در نیمه وقت در ۱۰ سال قبل در یکی از ۳۴۷ شغل واجد وضعیت ذکر گردیده در پایین سیستم ملی طبقه بندی رشته ای؛ و تجربه
فعالیت باید در مقام مهارت ۰ (مشاغل مدیریتی)، تراز مهارت (مشاغل حرفه ای) یا سطح مهارت B (شغل های فنی و حرفه های تخصصی) در معنای سیستم ملی شغل طبقه بندی شود؛ و امتیازات کافی را در پایین شبکه ماهر خدمتکار متشکل از شش فاکتور انتخاب فرمائید .
نشانه عبور فعلی ۶۷ امتیاز است احاطه
گویش توسط یک فرد ثالث شناخته شده را آزمون فرمائید و مهارت های گویش سطح میانگین ​​را به لهجه انگلیسی یا فرانسوی مطابقت و همخوانی دهید تا ترازو لهجه کانادایی ۷) صلاحیت
صحیح تسکین دهنده را داشته باشید پس مسئله امنیتی پیروز و معاینه طبی را دنبال فرمائید .
درخواست کنندگان واجد موقعیت بر اساس شش ادله گزینش می شوند که واجد موقعیت بودن برای مسافرت به کانادا هستند . متقاضی ها باید در مجموع ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ قابلیت و امکان پذیر دریافت نمایند تا بتوانند واجد حاین نام مجاز نمی باشد . باشند .
دست اندرکاران انتخابی عبارتند از:
تحصیلات؛
زبان؛
تجربه
کار؛ سن؛
تهیه
اشتغال؛ سازگاری؛
برنامه نو به دنبال تعیین کاندیداهای با بیشترین و کمترین دما احتمال موفقیت اقتصادی و کمک به کانادا میباشد . این معیارهای قبل را با تغییر در اهمیت نسبی و ساختار نقطه برای هر عامل انتخابی محافظت می کند .

عوامل
انتخابی:
برای گزینش بر شالوده برنامه FSW، متقاضیانی که دارای تجربه کاری کافی و مهارت زبان هستند، بایستی دست کم ۶۷ امتیاز در کانال تعیین کارگران ماهر داشته باشند که امتیازات را برای تحصیل، زبان، تجربه استخدام، سن، شغل و سازش کانادا تهیه می کند .

فراگیری
– حداکثر ۲۵ امتیاز
حداکثر تعداد امتیاز برای تحصیلات ۲۵، با حداکثر امتیاز اختصاص داده گردیده به متقاضیان با مرتبه دکترا هست . مدارک خارجی توسط یک فرد ثالث تعیین گردیده برای گزینش واحد سنجش کانادایی آن ها نظارت می شود و امتیازات بر مبنا این واحد سنجش اعطا می شود .
در این زمان، سازمان های تعیین گردیده برای ارزیابی اعتبارنامه ها عبارتند از:
سرویس ها
آموزشی تطبیقی: دانشگاه مطالعاتی دانش کده تورنتو؛ سرویس ها
بررسی دولتی محاسبه کانادا؛ سرویس ها
آموزشی جهانی؛ شورای پزشکی کانادا .
زبان
– دست کم آستانه ۱۶ امتیاز، حداکثر ۲۸ امتیاز
صرفا متقاضیانی که توانا به نشان دادن مهارت متوسط ​​تا تراز بالا در یکی از زبان های قانونی کانادا، انگلیسی یا این که فرانسوی هستند، موضوع اعتنا قرار خواهند گرفت . متقاضیانی که دست‌کم آستانه را برآورده می نمایند می بایست دست کم ۱۶ امتیاز را در این تعیین نمایند . مهارت های عالی گویش می تواند سبب به تخصیص تا ۲۴ امتیاز شود .

مزایای دو زبانه، به تیتر یک مؤسسه اقتصادی برد آمیز در کانادا محسوب می شود و سیستم نقطه جدید، برای یک لهجه قانونی دوم به حداکثر ۴ امتیاز محدود می شود .

تجربه
استخدام – حداکثر ۹ امتیاز، حداکثر ۱۵ امتیاز
برنامه جدید نیاز به دست کم ۱ سال برای واجد شرایط بودن و حداکثر توجه ۶ ساله می باشد .

سن
– حداکثر ۱۲ امتیاز
حداکثر ۱۲ امتیاز به داوطلبان میان ۱۸ تا ۳۵ سال اختصاص خواهد یافت . هر ساله بالاتر از ۳۵ سال، تخصیص را با ۱ برابر کاهش می دهد، بدون امتیاز به تیتر ۴۷ سالگی اعطا می شود .

ترتیب
اشتغال – ۰ یا ۱۰ امتیاز
امتیازات به افراد با سفارش معتبر اشتغال در کانادا اختصاص داده می شود . در کارایی برای تسهیل فرآیند فرایندهای مرتبط با بازار فعالیت و کاهش مقطع پردازش برای کارفرمایان و پرسنل بالقوه خود، پروسه رای گیری اشتغال تنظیم گردیده با فرایند اعتباربخشی حاین نام مجاز نمی باشد . بازار عمل (LMO) جایگزین خواهد شد که معمولا در پرونده های پردازش درخواست جواز فعالیت کانادا به کارگیری می شود .

به مراد اعتبارسنجی پیشنهاد استخدام و به دست آوردن امتیاز برای این دلیل انتخاب، یک کارفرمای توصیه گردیده نامزد بایستی به کانادا در موضوع منابع انسانی و مهارتها نشان دهد که استخدام یک خدمتکار خارجی اثر اقتصادی بی‌طرف و مثبت در بازار فعالیت محلی داراست .

کاندیدان با سفارش اشتغال دارای اعتبار ۱۰ امتیاز در این عامل به دست می آورند و ۵ امتیاز دیگر در برهان انتخاب پذیری پذیری در مجموع ۱۵ امتیاز .

سازگاری
– حداکثر ۱۰ امتیاز
متقاضیانی که حداقل یکسال تمام وقت عمل در کانادا را تجربه می کنند در فن مدیریتی، فن ای، فنی و فن ای بیشترین امتیاز را کسب خواهند کرد . همانطور که در بالا ذکر شد، پیشنهاد اعتباردهی اشتغال ۵ امتیاز سازگاری را ارائه می دهد . ملاحظات دیگری که نقاط ضعف در این عامل انتخاب را شامل می شود عبارتند از: نسل بزرگسال بستری بزرگسال در کانادا؛ درخواست کننده یا همسر در کانادا تحصیل کرده است؛ همسر تجربه قبلی عمل کانادا دارد؛ همسر دارای یک گویش قانونی کانادا میباشد .

شبکه
خدمتکار ماهر فراگیری
حداکثر ۲۵ (معادله
کانادایی بوسیله شخص ثالث گزینش شده) داکتر
۲۵ سند
کارشناسی ارشد یا رشته ای ۲۳ دو
یا یکسری درجه آن‌گاه از مدرک، که یک عدد از آنان سه سال یا بیشتر می‌باشد ۲۲ سه
سال یا این که عمده آنگاه از عصر دبیرستان ۲۱ دیپلم
دو ساله، گواهی تجارت یا کارآموزی ۱۹ یک
سال دیپلم پس از فارغ این نام مجاز نمی باشد .حصیلی، مدرک تجارت یا این که کارآموزی ۱۵ مدارک
تحصیلی مدارس متوسطه ۵ لهجه (توانایی: سخن کردن، خواندن، نوشتن، گوش دادن) حداکثر .
۲۸ ۱
لانگ مهارت زیاد بالا (در هر توانایی) (CLB 9) 6 مهارت
بالا (در هر توانایی) (CLB 8) 5 مهارت
میانگین ​​(در هر توانایی) (CLB 7) * *
دست کم آستانه مورد نیاز برای اعمال ۴ مهم
یا این که فارغ از مهارت ۰ حداکثر
ممکن (همه چهار توانایی) ۲۴ ۲ndLang
مهارت اساسی یا این که فراتر (در هر توانایی) ۱ بدون
مهارت ۰ حداکثر
ممکن (همه چهار توانایی) ۴ تجربه (NOC مرحله مهارت O، A، B) حداکثر .
۱۵ یک
سال* *
دستکم آستانه موضوع نیاز برای اعمال ۹ دو
تا سه سال ۱۱ چهار
تا پنج سال ۱۳ شش
سال یا عمده ۱۵ سن
حداکثر ۱۲ ۱۸
تا ۳۵ سال ۱۲ ۳۶
سال ۱۱ کمتر
از یک امتیاز در سال تا ۴۷ سال کارآمدی در کانادا حداکثر .
۱۰ پیشنهاد
همیشگی برای اشتغال HRSDC 10 متقاضیانی
که از داخل کانادا دارای جواز فعالیت موقت می‌باشند عبارتند از: تایید
شده به وسیله HRSDC، از پاراگراف تاییدات بخش ۱۰
آزادانه
از اعتبار HRSDC تحت موافقتنامه های میان المللی (به تیتر مثال، NAFTA) ۱۰
حداکثر
ADAPTABILITY 10 درخواست کننده
دست کم یک سال تجربه کاری ماهر در کانادا دارد متقاضی
قبلا در کانادا علم آموزی کرده میباشد ۵ همسر
تا قبل از این در کانادا تحصیل کرده است ۵ همسر
پیش از این در کانادا کار کرده است ۵ رابطه
خانوادگی در سن ۱۸ سالگی در کانادا ۵ تهیه
اشتغال ۵ همسر
در زبان قانونی ۵ مهارت دارد مجموع
۱۰۰ سیاست CIC تایید می کند که برنامه فدرال حرفه ای کارگر، در حالی که به نیکی برای تعیین اشخاص با تحصیلات عالی، از برنامه های رشته ای حرفه ای ترجیح نمی دهد . در کارایی برای اطمینان از اینکه بازار عمل کانادا جذب کارگران رشته ای کافی می شود، نامزدان واجد شرایط بازرگانی حال می توانند برای اقامت دائمی تحت برنامه تجاری ماهرانه فدرال درخواست نمایند .

اشخاصی که عشق و علاقه مند به درخواست اقامت دائم هستند دعوت می شوند تا با راحتی و / یا برای تکمیل پرسشنامه ارزیابی با ما رابطه برقرار کنند . پس از دریافت، گزینه های شما را تحلیل خواهیم کرد .

محاسبه
مهاجرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview تحلیل
مسافرت کارگران ماهرSkilled Worker Immigration Overview برنامه
تجاری حرفه ای فدرال Federal Skilled Trades در مورخ ۲ ژانویه ۲۰۱۳، شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) استارت به قبول درخواست برای اقامت دائم ذیل برنامه فن ای حرفه ای فدرال که به طور گسترده پیش بینی شده بود، مقدمه شد . این برنامه سهمیه ای می باشد و محدود به ۳۰۰۰ برنامه در سال با مقادیر زیر در بخش اعظمی از ۴۳ شغل هدفمند میباشد .

الزامات

واجد
موقعیت تحت کلاس تجاری فدرال طبق برآورده شدن و یا شکست، با متقاضی ها موضوع نیاز برای انجام چهار لازمات تحت است:
پیشنهادات
اشتغال را از یک یا این که دو کارفرمای کانادایی برای بازه حداقل یک سال در یک تجارت واجد حاین نام مجاز نمی باشد . ماهر (NOC مرحله مهارت B)، یا گواهینامه واجد شرایط برای این تجارت را از یک اداره استانی یا این که حیطه ای کانادایی؛ شواهدی
از مهارت کافی گویش در یک عدد از دو لهجه رسمی کانادا ارائه کنید ۲۴
ماه تجربه کاری در پنج سال قبل در تجارت ماهر، پس از تجدید حیث در تجارت، در صورت لزوم؛ واجد
شرایط برای رعایت الزامات سفارش شغل یا تجارت در کانادا، همانگونه که توسط NOC تعریف گردیده است؛ کلاس تجاری فن ای فدرال برای متقاضیانی که مایل به تاسیس خویش در استان کبک هستند و مجوز خویش را برای تعیین متقاضیان ندارند گشوده نیست .

صادر شدن
گواهینامه یا توصیه استخدام
صدور گواهینامه در کانادا زیر جواز استان می‌باشد . در هر استان، مشخص می شود که کدام فن ها تنظیم می شوند و در رخ لزوم، دستگاه های نظارتی را تولید می کنند . صدور گواهینامه از طریق خارج از کانادا مضاعف سخت می‌باشد و بر این شالوده این برنامه برای افرادی که پیشنهاد فعالیت اشتغال را از یک کارفرمای شناخته شده اخذ می کنند یا این که افرادی که در کانادا به تیتر کارگران خارجی به عمل درگیر هستند، سودمند خواهد بود . تمامی معاملات در تمام استان ها تنظیم نمی شود . در صورتی که تجارت تنظیم نمی شود، سفارش اشتغال ناخواسته می شود .

افرادی که از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد کسب عمل برای یک سال یا این که عمده در تجارت خویش کسب می نمایند هم واجد حاین نام مجاز نمی باشد . تقاضا میباشند . توصیه استخدام به منظور اطمینان از اینکه این یک تجارت واجد شرایط می باشد و قضیه محاسبه قرار می گیرد، استخدام تاثیری منفی بر بازار کار کانادا خواهد داشت .

مهاجرت به کانادا

موضوع
نیاز زبان:
درخواست کنندگان بایستی مدرکی داشته باشند که دستکم دارای مهارت اصلی در گویش انگلیسی یا فرانسوی برای تمام بضاعت های چهار زبان، از گزاره کلام کردن، گوش دادن، تلاوت و تالیف می‌باشد . صرفا آزمایش نتایج از یک اداره آزمایشی انتخاب گردیده بوسیله CIC در حیث گرفته خواهد شد تا مهارت ایجاد کند .

دو آزمون معمول گویش زمینه استفاده IELTS برای لهجه انگلیسی و TEF برای لهجه فرانسه می باشد .
متقاضیان باید نمرات ذیل را در هر گویش مربوطه بدست آورند:
خواندن
نوشتن آیلتس
۵٫۰ ۵٫۰ ۳٫۵ ۴٫۰ TEF
225 180 121 181 در هر سال تقویم، CIC حداکثر ۳۰۰۰ درخواست در کلاس تجاری فدرال را پذیرش خواهد کرد . معاملات واجد شرایط به دو نوع تقسیم می شوند: کسانی که دارای زیرمجموعه های انفرادی از ۱۰۰ برنامه کاربردی و کسانی هستند که هیچ زیرمجموعه ای ندارند .

برنامه
های کاربردی در معاملات پایین حداکثر تا ۱۰۰ یا حداکثر ۳۰۰۰ کلاهبرداری کلی کلاس پذیرفته می شود:


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۱۱:۱۷ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

نحوه ی رزومه کاری نوشتن به کارفرمای کانادایی Resume Writing

طریق
ی رزومه کاری نوشتن به کارفرمای کانادایی Resume Writing سفر به کانادا و شروع کار شما در کانادا می تواند یک فعالیت دشوار و سنگین باشد، البته او‌لین گام این میباشد که یک رزومه قتل کننده را به شما یادآوری کند و به شما یاری کند روی فعالیت خود رویاهای خویش تمرکز فرمایید . این موعظه های بالا را دنبال نمایید و هیچوقت اشتباه نخواهید کرد .

کوتاه نگه داشتن آن: هیچ کارفرمای احتمالی نمی‌خواهد بیش از ۲ ورقه یک CV را بخواند، پس آن را بی آلایش نگهدارید و جزئیات مازاد را کاهش دهید .
رزومه خویش را سفارشی کنید: هر فعالیت آتی نگر به دنبال چیزی متعدد است، بدین ترتیب رزومه خویش را بایستی تغییر تحول دهید تا مهارت های منحصربه‌فرد به شخص خویش را پر رنگ کند که دقیقا به عبارتی چیزی را که برای آن عمل یگانه نیاز می باشد را نشان می دهد .

مهاجرت به کانادا
از لغات اساسی به کار گیری کنید: اکثر کارفرمایان بر روی CV خود نگاه می کنند، پس چرا آنها را با لغت ها دارای اهمیت که توجهشان را جلب می کنند، سهل و آسان نمی نماید . به عنوان نکات اصلی خویش از تیتر هایی مانند «نکات پر رنگ مدارک»، «تجربه حرفه ای» و «آموزش» به کار گیری فرمایید .
تمرکز بر روی قالب بندی: یک CV شسته و رفته، صریح و درست می تواند یک عدد از وسیع ترین میزان دارایی های شما باشد . اطمینان حاصل کنید که فونت های شما یکسان هستند، شما از به عبارتی سبک امتیاز گلوله استفاده می نمایید و تمام محتوا نیز سطح گردیده می‌باشد . مهم‌ترین نکته این می‌باشد که اطمینان حاصل شود که خطاها املایی در هر ورقه شما وجود ندارد . کلید این است که دستکاری نمایید و شخص دیگری را انتخاب فرمائید تا فعالیت خویش را پیش از ارسال هر چیزی انجام دهید .
فعالیت داوطلبانه، به علاوه: کارفرمایان کانادایی به خصوص دوست دارا هستند که ببینند که شما وقت خویش را به یک استدلال گرانبها یا دو ساله داوطلب کرده اید .
چند واژه و کلمه را تعویض کنید: از قرار دادن عبارات «CV» یا «Resume» در بالای کاغذ خویش اجتناب فرمایید .
استفاده از رسانه های اجتماعی: کارفرمایان دوست دارا هستند به نمایه های رسانه های اجتماعی خود، به ویژه ورقه LinkedIn خویش که باید نقاط عطف کلیدی خود را پر رنگ کنند، به دنبال آن می‌باشند . متأسفانه آنان دوست دارا هستند که نگاهی به صفحه ها صورت بوک و توییتر شخصی خود داشته باشند، براین اساس همیشه باید از آنچه که در ورقه قابل دسترس هست اطلاع داشته باشید . هر عکس رودربایسی آور و پیام های خنده دار نباید به تیتر یک تیک در برابر شما به کارگیری شود .
یک آدرس آدرس اینترنتی را وارد کنید: آدرس نشانی اینترنتی تماس شما بایستی حرفه ای باشد، بنابراین اسم مستعار و نشانی های مزاحم را خالی بگذارید .
حضوری مراجعه کنید: در‌صورتی‌که یک کارمند آینده نگر می خواهد مراجع شما را ببیند، این باید در چهره درخواست درخواست شود .
نشان
دهید که می خواهید یک فعالیت رشته ای بسازید: بخش اعظم کارفرمایان می خواهند افرادی را که برهه زمانی بازه قابل مراعات ای در شرکت خویش می گذارند استخدام کنند، به این ترتیب نمی بضاعت ذکر کرد که شما در یک سال گشت و یا این که ۱ ساله فعالیت می نمایید ” این ۱۰ موعظه را دنبال فرمایید و شما رزومه ای به سبک کانادایی خواهید داشت که تضمین می نماید که شما از سایر متقاضیان بی تفاوت باشید .


برچسب: مهاجرت به کانادا، مهاجرت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۱۵:۲۷ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)